خلاصه قهرمانی: نورویچ سینک کاونتری; ژائو فریرا واتفورد را نجات داد | قهرمانی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

نورویچ شروع عالی خود را تحت هدایت دیوید واگنر با پیروزی 4-2 ادامه داد کاونتری. قناری‌ها پس از شکست 4-0 پرستون در اولین بازی لیگ برتر واگنر، در 18 دقیقه با گل به خودی مایکل رز و ضربه‌های اونل هرناندز و جاش سارجنت به برتری 3-0 دست یافتند.

کاونتری با گل های سریع جیمی آلن و کیسی پالمر اختلاف را به یک کاهش داد – پنج گل اول در 26 دقیقه ابتدایی به ثمر رسید – قبل از اینکه کایران داول گل چهارم را برای نوریچ در دقیقه 65 به ثمر رساند.

João Ferreira یک امتیاز را نجات داد واتفورد در خانه به تساوی 1-1 رسید روترهام اما نتیجه کمک چندانی به شانس آنها برای ارتقاء خودکار از مسابقات قهرمانی شرط بندی آسمانی نکرد.

علاوه بر گل تساوی فوق العاده فریرا از فاصله 20 یاردی، که باعث شد بازی شین فرگوسن در نیمه اول لغو شود، واتفورد در دو نوبت از چوب میهمانان برید که بعدازظهر ناامیدکننده ای برای تماشاگران جاده ویکراژ بود. تیم اسلاون بیلیچ در رده سوم قرار دارد اما 13 امتیاز کمتر از شفیلد یونایتد رده دوم و تقریباً 18 امتیاز کمتر از برنلی صدرنشین است.

راهنمای سریع

دور رفت لیگ یک: ایپسویچ جایگاه دوم را از دست داد

نمایش دهید

پلیموث با پیروزی 4-2 مقابل، بار دیگر کار خود را برای صعود از سر گرفتند چلتنهام در لیگ یک

زائران تنها دو امتیاز از دو بازی قبلی خود را به دست آورده بودند، اما به راه های پیروزی بازگشتند تا در صدر جدول باقی بمانند. گل های دن اسکار و رایان هاردی بعد از 28 دقیقه آنها را 2-0 جلو انداخت، اما رابینز یک گل را توسط تیلور پری به عقب برد.

کالوم رایت بعد از گذشت یک ساعت بازی را 3-1 کرد، اما چلتنهام با آلفی می با هدف ایجاد یک بازگشت با گل خود به فشار ادامه داد، قبل از اینکه سم کازگرو در 10 دقیقه پایانی بالشتک دو گل را بازگرداند.

شش گل نیز در Shropshire به ثمر رسید شروزبری پس از یک مبارزه راحت شد کمبریج 5-1. کاپیتان لوک لیهی یک بعدازظهر غالب را از روی نقطه شروع کرد و جردن شیپلی یک گل دیگر را درست قبل از استراحت اضافه کرد. ششمین گل متیو پنینگتون در فصل قبل از اینکه جو آیرونساید یک گل برای U’s عقب نشینی کند، برتری آنها را افزایش داد.

کریستین سیدی قبل از اینکه لیهی بازی را با یک گل در وقت پایانی پایان دهد، برتری سه گل را به دست آورد و کمبریج را در رده سوم از پایین قرار داد.

شفیلد چهار شنبه پس از ضربه نیمه اول ماروین جانسون که به آنها کمک کرد تا به پیروزی 1-0 مقابل آنها برسند، همچنان در رده دوم باقی می مانند فلیت وود.

ایپسویچ پس از ضربه کامرون براناگان که باعث پیروزی های پشت سر هم شد، جایگاه خود را در دو تیم برتر از دست داد آکسفورد. لیف دیویس به سرعت گل یانیک وایلدشات را خنثی کرد، اما براناگان در دقیقه 83 ضربه ای زد و پیروزی 2-1 خانگی را قطعی کرد.

شهرآورد پس از غلبه بر رقبای پلی آف، روند شکست ناپذیری خود در تمامی رقابت ها را به 18 بازی افزایش دادند بولتون 2-1. ناتانیل مندز-لینگ و کونور هوریهان هر دو برای رامز گلزنی کردند و کیران سادلیر یک تسلیت در وقت توقف برای تروترها به دست آورد.

رتبه ششم بارنزلی تلاش خود را برای پلی آف با پیروزی 3-1 مقابل آکرینگتون ادامه دادند. جیمز نوروود، جک آیچیسون و جردن ویلیامز همگی در 20 دقیقه ابتدایی برای تایکس گلزنی کردند، اما پنالتی توقف تامی لی باعث شد آنها کلین شیت نکنند.

جان موسینیو شروعی پیروزمندانه داشت پورتسموث مدیر در حالی که آنها ضرب و شتم اکستر 2-0 در فراتون پارک با گل های مارلون پک و جو مورل.

جنگل سبز پس از دیگر مبارزان در انتهای جدول باقی می مانند MK Dons از عقب آمد تا آنها را 2-1 شکست دهد. مایلز پیرت هریس روورز را پیش انداخت، اما دو گل محمد ایسا در هر دو نیمه، سه امتیاز را برای Dons به دست آورد.

از بازخورد شما متشکرم.

ویگان پس از متحمل شدن دومین شکست خانگی به انتهای جدول ماندن لوتون در فاصله چهار روز، با هترها به پیروزی 2-0 کاهش یافت. لوتون که در اواسط هفته در استادیوم DW به پیروزی رسید و به دور چهارم جام حذفی رفت، شروعی درخشان‌تر کرد و در دقیقه 11 با هری کورنیک دروازه را باز کرد.

میهمان 9 دقیقه پس از شروع مجدد، زمانی که الیجا آدبایو یک پاس برگشتی از کورنیک گرفت، قبل از اینکه بن آموس را به راحتی پشت سر بگذارد، برتری خود را دو برابر کردند و کولو توره، سرمربی ویگان را بدون برد در 7 بازی اخیر خود باقی گذاشت.

ژائو فریرا گل تساوی واتفورد را مقابل روترهام به ثمر رساند
ژائو فریرا گل تساوی واتفورد را مقابل روترهام به ثمر رساند. عکس: جان پاتریک فلچر / اکشن پلاس / شاتر استوک

دوایت گیل به خشکسالی گل 50 بازی خود پایان داد استوک اولین امتیاز خود در سال 2023 را با شکست 4-0 به دست آوردند خواندن. پایان هوشمندانه زودهنگام ویل اسمال‌بون راه را برای پاترها هموار کرد، با تایریس کمپبل تأثیرگذار که در نیمه دوم برتری تیمش را دوبرابر کرد، قبل از اینکه جیکوب براون یک سوم دیرهنگام را اضافه کرد. گیل که اولین گل خود را از دسامبر 2020 به ثمر رساند، یک عملکرد چشمگیر را به پایان رساند.

راهنمای سریع

جمع بندی لیگ دو: استیونیج با شکست دادن رهبران اورینت، فاصله خود را در صدر جدول کاهش داد

نمایش دهید

9 مسابقه نتوانستند بر فصل سرد لیگ دو پیروز شوند، اما درگیری دهان پرت کننده در بالای جدول بین استیونیج و رهبران لیتون مشرق جان سالم به در برد.

استیونیج که در چهار بازی لیگ شکست نخورده بود، تنها پس از شش دقیقه به لطف ضربه سر جیمی رید پیش افتاد و پنج دقیقه بعد از طریق جردن رابرتز، برتری خود را دو برابر کرد. بدبختی اورینت درست قبل از نیمه تمام شد، زمانی که ادریس المیزونی پس از دریافت کارت زرد دوم، قرمز را دید. لوک نوریس در وقت های تلف شده بازی را 3-0 کرد که به استیونیج کمک کرد تا فاصله بالای جدول را به دو امتیاز کاهش دهد.

سه تیم پشتیبان این بخش در دو بازی باقیمانده حضور داشتند.
گیلینگهام با پیروزی 2-0 از قعر جدول خارج شد کولچستر، با گل های نیمه اول دیوید توتوندا و تام نیکولز.

آبشش ها در پای لیگ توسط روچدیل، که 2-0 در هارتلپول. در دقیقهی 51، Ethan Ebanks-Landell با یک حریف قرمز مستقیم در مقابل تیم میهمان قرار گرفت. هارتلپول به سرعت با گل سه دقیقه بعد از جاش اومره به برتری رسید و جک همیلتون اختلاف را دو برابر کرد. روچدیل بازی را با 9 نفر به پایان رساند که سام گراهام در وقت های تلف شده کارت زرد دوم را دریافت کرد.

از بازخورد شما متشکرم.

پرستون پنجمین شکست متوالی لیگ را به ارمغان آورد بیرمنگام در برد 2-1 در سنت اندرو که در آن داور ربکا ولش تاریخ ساز شد. در اولین بازی چمپیونشیپ که به طور کامل توسط یک مقام زن قضاوت شد، گل های لیگ اول فصل برای رایان لدسون و کاپیتان آلن براون در 15 دقیقه ابتدایی آن را برای تیم رایان لو به ارمغان آورد. لوکاس جوتکیوویچ بازیکن تعویضی، زمانی که دیرهنگام مبلغ معوقه را کاهش داد، یک بازی عصبی به پایان رساند، اما نورث اند همچنان ادامه داشت.

گل تساوی اواخر جی فولتون به دست آورد سوانسی یک امتیاز از تساوی 1-1 در QPR. گل جمال لو در اولین بازی کامل خود – برابر تیم سابقش – باعث شد رنجرز در دقیقه 27 پیش بیفتد. تیم ولزی از اولین ضربه خود به دروازه ضربه زد، اما در 9 دقیقه باقی مانده یک گل خوب به ثمر رساند.

سوختگی سیاه به تساوی 1-1 با شهر بریستول در اشتون گیت با وجود اخراج کاپیتانشان دانیل آیالا. تیم میهمان در دقیقه 54 از طریق بردلی دک به جلو رفت، اما سیتی در دقیقه 14 بعد از آن زمانی که توماس کامینسکی، دروازه بان روورز، تنها توانست ضربه زاک واینر را از بیرون محوطه جریمه دفع کند و آنتوان سمنیو توپ را به گل تساوی داد.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

بلکبرن در دقیقه 74 به 10 نفر کاهش یافت که آیالا کارت زرد دوم را به دلیل عقب کشیدن ناکی ولز دریافت کرد، اما تیم میهمان به خوبی سازماندهی کرد و مستحق امتیاز خود در برابر حریفان بهتر شد.

کاردیفلغزش به سمت منطقه سقوط با شکست خانگی 1-0 برابر با سرعت بیشتری همراه شد میلوال. پس از اعتراض قبل از بازی علیه وینسنت تان، مالک باشگاه، اعتصاب تام بردشاو در نیمه اول، آبی‌بردز را به باخت دیگری محکوم کرد. بلکپولبازی مقابل هادرزفیلد به دلیل یخ زدگی زمین به تعویق افتاد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

در کوپر یونیون، یک نمایش طراحی روسی در یک آتش متقابل سیاسی گرفتار شد

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، از زمان تهاجم روسیه به اوکراین، کنسرت‌ها، …