منچستریونایتد مصمم به ایجاد موج های بیشتری در رقابت قهرمانی WSL است | زنان منچستریونایتد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تیروایت او در رقابت قهرمانی سوپرلیگ زنان این است که آیا آرسنال می تواند به امیدهای چلسی برای چهارمین قهرمانی متوالی لیگ پایان دهد یا خیر. منچستریونایتد عملکرد خوبی داشته است، اما افت آنها در فصل گذشته، با گذشت فصل، باعث شد که تیم مارک اسکینر تا حدودی نادیده گرفته شود. اما از آنجایی که یونایتد یکشنبه به ردینگ سفر می کند و فصل از نقطه میانی خود می گذرد، تصویر برای آنها به طور فزاینده ای خوش رنگ می شود.

آنها در رده دوم لیگ قرار دارند، سه امتیاز کمتر از چلسی که یک بازی بیشتر انجام داده اند، و با آرسنال رده سوم – با تفاضل گل برتر – در امتیاز قرار دارند. در نیم فصل دوم، یونایتد میزبان آرسنال و منچسترسیتی است، تیم‌هایی که چهار امتیاز از آن‌ها گرفته شد و به کینگزمدو می‌روند تا به مصاف چلسی بروند. قهرمانان همچنین باید با رقبای عنوان قهرمانی خود بازی کنند، در حالی که آرسنال و منچسترسیتی هنوز باید دو بار با یکدیگر بازی کنند.

این برنامه برای یونایتد مهربان بوده است، به خصوص اینکه آرسنال و چلسی به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کرده اند و بازی های پرفشار بیشتری را به تقویم خود اضافه کرده اند. اما این فقط لیست بازی‌ها نیست که به یونایتد کمک کرده تا فاصله بین سه تیم برتر و بقیه را پر کند.

اسکینر می‌گوید: «تفاوت این است که ما با هم تجربه داشته‌ایم، به هم ایمان داریم، به هم اعتماد داریم، و همیشه هم خوب نیست، شما چالش‌هایی دارید و غیره. این تجربیاتی است که با هم داشته ایم و این ناامیدی است که به شما انرژی می دهد. اما ما هنوز هیچ کاری نکردیم ما می دانیم که می خواهیم در اینجا به چه چیزی برسیم و به شدت جاه طلب هستیم.”

این احتیاط و تلاش برای کنار گذاشتن انتظارات فزاینده است که برای موفقیت یونایتد بسیار مهم بوده است. رکود فروتنانه در نیمه دوم فصل گذشته که باعث شد آنها با فاصله 5 امتیازی از سیتی رده سومی به پایان برسند، ضربه کوبنده ای بود، اما باعث القای سرسختی شد. آنها در ماه نوامبر 2-1 مقابل آرسنال در پنج دقیقه مانده به بازی مغلوب شدند و برتری را از دست دادند، اما برای پیروزی 3-2 مبارزه کردند.

مارک اسکینر جشن می گیرد
ضررها شما را برای موفقیت آماده می کنند، زیرا از آنها یاد می گیرید. مارک اسکینر می گوید: چیزی که ما به عنوان یک گروه تصمیم گرفته ایم این است که نگران سر و صدای اطرافمان نباشیم. عکس: اندرو بویرز/ تصاویر اکشن/ رویترز

اسکینر می‌گوید: «این مهم‌تر از همه درباره باور است. “متاسفانه، ضررها شما را برای موفقیت آماده می کند، زیرا از آنها درس می گیرید. چیزی که ما به عنوان یک گروه تصمیم گرفته ایم این است که نگران سر و صدای اطرافمان نباشیم. برای ما، تمرکز روی چیزهایی است که می توانیم کنترل کنیم و هر گونه فشاری را کاهش می دهد. اگر برای آن آماده نباشید، این نشان سنگین می‌شود.»

زمان حیاتی بوده است. نه تنها هسته اصلی تیم اسکینر اکنون تجربه چند فصل حضور در WSL را دارد، بلکه بازیکنان او از اضافه شدن چهار برنده عنوان اروپا سود برده اند. مری ارپس، السیا روسو، الا تونه و نیکیتا پاریس طعم موفقیت را در سطح بالا چشیده‌اند و آن را به باشگاه جدید خود باز می‌گردانند.

بلوغ تیم باعث شده است که یونایتد بتواند برای درازمدت نیز برنامه‌ریزی کند و کری جونز و گریس کلینتون را فقط برای فرستادن آنها به صورت قرضی به خدمت بگیرد: استراتژی که معمولاً توسط تیم‌های برتر استفاده می‌شود، اما معمولاً لوکس نیست. با تیم های ضعیف تر

آلسیا روسو روی توپ برای منچستریونایتد
آلسیا روسو یکی از چهار بازیکن یونایتد است که بخشی از موفقیت انگلیس در یورو 2022 بود. عکس: مارتین ریکت / پی

اسکینر که اکنون با رئیس جدید فوتبال زنان، پولی بنکرافت کار می کند، می گوید: «من یک تیم فوق رقابتی می خواهم. ما نمی‌توانیم ثابت بمانیم. بازیکنان با استعدادی که ما را بهتر می کنند، اگر فعلا آماده نباشند، باید برای دو یا سه فصل آینده آماده باشند.

من سعی می‌کنم از قبل با پولی و خدمه اینجا برنامه‌ریزی کنم تا ما را در موقعیت خوبی قرار دهند تا اگر موفق شدیم، فراتر از آن ثابت نمانیم. ما نمی خواهیم یک فلاش در تابه باشیم. ما می خواهیم در حال برنامه ریزی و آماده سازی باشیم و به همین دلیل از بازار وام استفاده می کنیم.

یک تیم ثابت به اسکینر و کارکنانش فضایی برای کار روی تاکتیک ها داده است و این نشان می دهد. یونایتد چهارمین دفاع برتر اروپا را دارد. او می‌گوید: «سیستم‌های مختلف، روش‌های متفاوتی برای انجام کارها وجود دارد، برخی از تیم‌ها می‌توانند بدون نیاز به دفاع از جلو، خیلی سریع به جلو بروند و گل بزنند. تیم های من همیشه به عنوان یک گروه دفاع خواهند کرد. که از السیا شروع می شود و به عقب برمی گردد.

من فقط معتقدم که شما به عنوان یک تیم بهتر عمل می کنید. به همین دلیل است که ما کلین شیت می کنیم و به همین دلیل موقعیت های زیادی ایجاد می کنیم و گلزنان مختلفی داریم. تیم ما هرگز در مورد یک بازیکن یک ستاره نخواهد بود، یک جمعی خواهد بود. بنابراین ما برای این کار سخت کار می کنیم، برای پرسینگ سخت کار می کنیم، می خواهیم توپ را به دست آوریم تا بتوانیم با توپ بازی کنیم، و زمانی که شما توپ را مانند ما نگه دارید، همیشه برای تیم مقابل حمله کردن دشوار است.

دفاع ما واقعاً مستحکم است، موقعیت ما عالی است و این گروه است که کلیدی است.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

خریداران بریتانیایی علیرغم فروش، هزینه های خود را مهار می کنند زیرا بحران هزینه های زندگی تلفات می دهد | صنعت خرده فروشی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، خرده فروشان هشدار داده اند …