فاش شد: ده ها کودک پناهجو از هتل دفتر خانه ربوده شدند | مهاجرت و پناهندگی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ده‌ها کودک پناهجو توسط گروه‌های تبهکار از هتلی در برایتون که توسط وزارت کشور اداره می‌شود ربوده شده‌اند و ظاهراً در سراسر سواحل جنوبی تکرار می‌شود. نظاره گر بررسی می تواند نشان دهد.

یک افشاگر، که برای میتی، پیمانکار وزارت خانه کار می کند، و منابع حفاظت از کودکان، کودکانی را که در خیابان بیرون از هتل ربوده می شوند و داخل ماشین ها می بندند، توصیف می کنند.

«بچه ها به معنای واقعی کلمه از بیرون ساختمان گرفته می شوند، ناپدید می شوند و پیدا نمی شوند. آنها توسط قاچاقچیان از خیابان گرفته می شوند.

همچنین مشخص شده است که پلیس بارها به وزارت کشور هشدار داده است که ساکنان آسیب پذیر هتل – کودکان پناهجو که اخیراً بدون والدین یا مراقبان خود به بریتانیا آمده اند – هدف شبکه های جنایی قرار خواهند گرفت.

حدود 600 کودک بدون همراه در 18 ماه گذشته از هتل ساسکس عبور کرده‌اند که 136 نفر ناپدید شده‌اند. بیش از نیمی از این موارد – 79 – هنوز شناسایی نشده اند.

ایوت کوپر، وزیر کشور در سایه، این افشاگری را «واقعاً وحشتناک و رسواکننده» توصیف کرد و از دولت خواست که نشان دهد چند کودک ناپدید شده‌اند و برای یافتن آنها چه اقداماتی انجام می‌شود.

او افزود: «سولا براورمن [the home secretary] او به هشدارهای مکرر در مورد اقدامات حفاظتی کاملاً ناکافی برای کودکان تحت مراقبت خود عمل نکرده است.

«این یک بی‌توجهی کامل برای وزارت کشور است که به شدت در حفاظت از ایمنی کودکان یا سرکوب باندهای خطرناک که آنها را در معرض خطر وحشتناکی قرار می‌دهند، کوتاهی می‌کند. وزرا باید فوراً ترتیبات حفاظتی جدیدی را اعمال کنند.»

افشاگر Mitie همچنین شاهد قاچاق کودکان از هتل مشابهی است که توسط وزارت خانه در Hythe، کنت اداره می شود، تخمین می زند که 10٪ از جوانان آن هر هفته ناپدید می شوند.

منبع حفاظت از کودکان گفت که برخی از کودکان ناپدید شده از هتل برایتون ممکن است تا منچستر و اسکاتلند قاچاق شده باشند. یک مورد توسط پلیس متروپولیتن لندن در دست بررسی است.

داده های فاش شده در ماه اکتبر نشان می دهد که 222 کودک پناهجوی بدون همراه از هتل هایی که توسط وزارت کشور اداره می شود مفقود شده اند. وزرا اعتراف کردند که هیچ اطلاعی از محل نگهداری خود ندارند.

در همین حال، همچنین مشخص شد که هیچ دستورالعمل جدیدی برای پلیس برای ردیابی کودکان پناهجوی مفقود صادر نشده است و منابع می‌گویند که این دستورالعمل همچنان در حال «توسعه» است.

داده های جدید منتشر شده بر اساس قانون آزادی اطلاعات نشان می دهد که کودکان تازه وارد بدون همراه قبل از انتقال به مراکز مراقبت شورایی در سراسر کشور به طور متوسط ​​16.5 روز را در هتل های دفتر خانه سپری می کنند.

هنگامی که از شورای شهر برایتون اند هوو خواسته شد که نظر بدهد، که به طور سنتی از پناهجویان کودک در هنگام ورود بدون والدین یا سرپرست به بریتانیا مراقبت می کند، سؤالات مربوط به مجرمانی را که کودکان را هدف قرار می دهند به پلیس ارجاع داد. پلیس ساسکس گفت که سوالات در مورد مجرمانی که کودکان را هدف قرار می دهند باید به وزارت کشور ارسال شود.

وزارت کشور گفت: «مقامات محلی وظیفه قانونی دارند از همه کودکان، صرف نظر از اینکه از کجا مفقود می شوند، محافظت کنند. در موقعیت نگران کننده ای که یک کودک ناپدید می شود، آنها از نزدیک با سایر آژانس های محلی، از جمله پلیس، همکاری می کنند تا فورا محل اختفای آنها را مشخص کنند و از امنیت آنها اطمینان حاصل کنند.

ما رویه‌های حفاظتی قوی داریم تا اطمینان حاصل کنیم که همه کودکان تحت مراقبت ما تا حد امکان ایمن و مورد حمایت قرار می‌گیرند زیرا به دنبال قرار دادن فوری در یک مقام محلی هستیم.»

شورای شهر برایتون اند هوو اضافه کرد: «ما در مواقعی که هر کودکی ناپدید شده گزارش شده و با پلیس و سایر آژانس‌ها برای ردیابی آنها همکاری کرده‌ایم.»

کاترین هانکینسون، رئیس شورای روسای پلیس ملی برای افراد گمشده، گفت که جلسات منظم چند سازمانی توسط پلیس، پاسخ به هر کودک مهاجر گمشده ای را که پیدا نشده بود، بررسی می کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

وکیل تگزاس که در سفر شکار سال 2006 توسط دیک چنی مورد اصابت گلوله قرار گرفت در سن 95 سالگی درگذشت | سیاست آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک وکیل تگزاس که به …