جرمی رنر در حادثه برف روب بیش از 30 استخوان شکست جرمی رنر

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جرمی رنر بازیگر سینما فاش کرد که در جریان تصادف شدید خود در برف روب بیش از 30 استخوان شکسته است.

رنر که به خاطر نواختن هاوکی تیر و کمان در دنیای سینمایی مارول شناخته می‌شود، در روز اول ژانویه پس از اینکه در تلاش برای کمک به یکی از اعضای خانواده به‌طور تصادفی توسط ماشین شخم زن شش تنی‌اش زیر گرفت، با جراحات جدی به بیمارستان منتقل شد.

روز شنبه، رنر، 52 ساله، با به اشتراک گذاشتن عکسی از او در حالی که روی تخت بیمارستان دراز کشیده بود، تحت درمان قرار گرفت، از همه کسانی که برای او پیام های حمایتی ارسال کرده اند تشکر کرد.

او نوشت: «تمرینات صبحگاهی، تصمیم‌گیری‌ها همگی این سال جدید را تغییر دادند…

«از تراژدی برای کل خانواده ام پدید آمدم و به سرعت روی اتحاد عشق عملی متمرکز شدم.

می خواهم از همه به خاطر پیام ها و توجهشان به خانواده ام و من تشکر کنم.

این 30 استخوان شکسته ترمیم می‌شوند، قوی‌تر می‌شوند، درست مانند عشق و پیوند با خانواده و دوستان. عشق و برکت برای همه شما.»

رنر به اشتراک‌گذاری به‌روزرسانی‌های روند بهبودی خود به صورت آنلاین ادامه داد و روز دوشنبه تصویری را در استوری اینستاگرام خود منتشر کرد که دیوار بلندی از برف را نشان می‌دهد، بالای یک خانه و درخت‌های پوشیده از برف که به بیرون نگاه می‌کردند و نوشت: «دلم برای مکان شادم تنگ شده است. ”

در پست بعدی، او از کسانی که در این منطقه زندگی می کنند خواست که “در آنجا امن باشند”.

او قبلاً از کارکنان بخش مراقبت‌های ویژه که در پی این حادثه به آنجا منتقل شده‌اند، برای “شروع این سفر” تشکر کرده است.

این حادثه در حوالی سال جدید، در نزدیکی بزرگراه مونت رز، که دریاچه تاهو و جنوب رنو را در مرز نوادا و کالیفرنیا در ایالات متحده به هم متصل می کند، رخ داد.

پس از این حادثه، رنر تصویری از خود را از روی تخت بیمارستان منتشر کرد و از طرفداران برای حمایت آنها تشکر کرد، اما گفت که او “بیش از حد درهم و برهم است که نمی تواند تایپ کند”.

تعداد زیادی از افراد مشهور، از جمله همبازی های او در مارول، این بازیگر را به خاطر شجاعتش تحسین کردند و پس از آن آرزوهای خوبی برای او فرستادند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

وینیسیوس جونیور مورد آزار نژادپرستانه هواداران مایورکا در جریان شکست رئال مادرید | رئال مادرید

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، هواداران مایورکا در جریان پیروزی 1-0 …