جارود بوون دوبل وستهم را تقویت کرد و در اورتون لمپارد گرم شد لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

زمان هایی بود که از بین بردن این تصور که اورتون به سادگی می خواهد به دیوید مویس کمک کند، دشوار بود. این عملکرد متأسفانه احتمالاً مدیر سابق آنها را در یک شغل نگه داشته است. یک شکست دیگر می‌توانست پایانی برای مویس در وستهام باشد، اما آنها پس از گذراندن 90 دقیقه در کنار اورتون، که در انتهای جدول قرار دارند و به نظر می‌رسد در آنجا باقی بمانند، مجبور به گرفتن این تصمیم نشدند.

شعارهای “تخت تخته” از پشتیبان مسافرتی در مراحل پایانی خلاصه آن بود. فرانک لمپارد ممکن است شغل خود را از دست بدهد، اما واقعیت این است که تقصیر کلی برای ناراحتی اورتون جای دیگری است. بعید است که تغییر مدیر به تنهایی کافی باشد. اورتون تحت مالکیت فعلی خود در حال پیشرفت است و اگرچه لمپارد با توجه به اینکه فرهاد مشیری برای اولین بار از اکتبر 2021 در یک بازی حضور داشت، ممکن است هزینه این شکست را با شغل خود بپردازد، اما دشوار است که بدانیم آیا کسی می تواند این تیم را حفظ کند یا خیر. وستهم که به لطف دبل جارود بوون از سه رده آخر صعود کرد، می توانست تمام روز را بدون گل بازی کند.

بخشی از سرگرمی این بود که حدس بزنیم که طرفداران چه کسی در تمام وقت خشمگین تر هستند. جو در شروع بازی ناآرام بود، حسن نیت به زودی پس از ادای احترام به دیوید گلد فقید محو شد، هر چند که چیزی برای بالا بردن خشم حمایت اورتون لازم بود.

به ندرت تیمی که برای بقا می جنگد می تواند با این قلب کوچک دفاع کند. چالش ها نیمه کاره بودند، علامت گذاری ضعیف بود و وستهام مجبور نبود کار زیادی انجام دهد تا دو گل در نیمه دوم به پایان برسد. در حقیقت، این تلاش قانع کننده خاصی از سوی میزبان نبود. اورتون در همان اوایل تسلط داشت و ناتوانی وستهام در به دست گرفتن ابتکار عمل باعث تحریک حمایت خانگی شد.

ناراحتی لمپارد این بود که اورتون قبل از عقب افتادن خوب بود. به طور خلاصه، وسوسه انگیز بود که بدانیم آیا وحدت در حال بازگشت است یا خیر. مشیری، بیل کنرایت و مدیران همکارشان پس از دور ماندن از گودیسون پارک زمانی که اورتون آخر هفته گذشته مقابل ساوتهمپتون شکست خورد، در صندلی‌های شیک اینجا بودند و در ابتدا شاهد نمایشی دلگرم‌کننده بودند.

اورتون که با سیستم 3-4-2-1 وستهم مطابقت داشت، برای 25 دقیقه بهترین تیم بود. دمارای گری در سمت چپ خطرناک بود، ادریسا گیه در هافبک بازی را می کشید و الکس ایووبی در تلاش بود تا همه چیز را رقم بزند.

فرانک لمپارد شاهد مبارزه اورتون در وستهام است
فرانک لمپارد شاهد مبارزه اورتون در وستهام است. عکس: تونی اوبرین/ رویترز

با این حال، ناکامی های آشنا گریبان اورتون را می گیرد. وستهام اعتقاد چندانی نداشت، اما حداقل آنها به ندرت در خطر بودند. افتتاحیه برای دومینیک کالورت-لوین نادر بود و از دیدگاه وستهام نیز بهترین شانس اورتون به یری مینا رسید.

این خلاصه مشکل لمپارد بود. اورتون قادر به بازی‌های مناسبی است، اما در هر دو انتهای زمین شکننده هستند و زمانی که وستهم، در پاسخ به درخواست‌های تماشاگران برای فوریت بیشتر، شروع به افزایش فشار کرد، متزلزل شد.

طولی نکشید که سعید بنراما جردن پیکفورد را تمدید کرد. وستهم در حال بررسی وضعیت بدنی خود بود و زمانی که یک سانتر از مدافع چپ آنها، امرسون پالمیری، ناکامی های دفاع اورتون را آشکار کرد، شکست خورد.

کورت زوما که پس از مصدومیت برگشته و در کنار نایف آگورد و آنجلو اوگبونا در خط دفاعی تاثیرگذار بود، بیشتر از جیمز تارکوفسکی و کانر کودی به دنبال آن بود. ضربه زدن به توپ برای زوما خیلی آسان بود و در آن زمان اشتباه دوم رخ داد: بازیکنان اورتون ثابت ایستاده بودند، بوون با عجله وارد میدان شد تا یک پایان ساده از پیکفورد را هدایت کند.

یک بررسی مختصر VAR برای آفساید، جشن وستهم را خراب نمی کند. مویس بالاخره استراحت کرده بود. او منتظر بیدار شدن مهاجمانش بوده است. وستهام گزینه های زیادی در خط حمله دارد و وقتی بوون که از 9 اکتبر در لیگ گل نزده بود، همیشه خطرناک تر به نظر می رسد.

همچنین میخائیل آنتونیو تأثیرگذار بود، که گل دوم را با غلبه بر تکل نرم تارکوفکسی به ثمر رساند. اورتون از هم پاشیده بود و با مینا و آمادو اونانا که صرفاً اتفاقات را تماشا می‌کردند، بوئن آزاد بود که در سانتر آنتونیو بچرخد.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

لمپارد در نیمه دوم تغییراتی ایجاد کرد و دوایت مک نیل و تام دیویس را برای ویتالی میکولنکو و سیموس کلمن به میدان آورد، اما فایده ای نداشت. یک موج کوتاه از اورتون، که نزدیک شدن Gueye را دید، محو شد. وستهم در وقت استراحت بازی کرد، امرسون ضربه ای به تیرک زد و دکلن رایس با فاصله اینچ ها شلیک کرد.

آنچه لمپارد برای داشتن مهاجمی مانند اینگز می دهد. او با خیلی کم کار می کند. اکنون سوال این است که آیا اورتون تصمیم دارد این پست را به شخص دیگری واگذار کند یا خیر.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

هری ویتینگتون، وکیل تگزاس که توسط چنی تیراندازی شد، در ۹۵ سالگی درگذشت

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، همسرش گفت، هری ویتینگتون، یک وکیل ثروتمند …