آن گلوگ، بنیانگذار Stagecoach به قاچاق انسان متهم شد | اسکاتلند

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یکی از بنیانگذاران Stagecoach Dame Ann Gloag به جرایم قاچاق انسان متهم شده است.

پلیس اسکاتلند تایید کرده است که چهار نفر پس از تحقیقات در مورد جرایم قاچاق انسان و مهاجرت متهم شده اند. هر چهار نفر این اتهامات را رد کرده اند.

سخنگوی مولتی میلیونر حمل و نقل اسکاتلندی گفت که گلوگ “به شدت با اتهامات مخرب” علیه خود مخالفت می کند.

سخنگو گفت که آنها نمی توانند در مورد جزئیات تحقیقات در حال انجام اظهار نظر کنند، با این حال گلوگ “به شدت با اتهامات مخربی که علیه او، بنیادش و اعضای خانواده اش مطرح شده است مخالفت می کند و به شدت از خود و کار بنیادش دفاع خواهد کرد. از میراث او محافظت کند و به کار او برای کمک به هزاران نفر در بریتانیا و خارج از کشور هر سال ادامه دهد.”

گلوگ در سال 1980 به همراه برادرش برایان سوتر شرکت اتوبوسرانی استیج کوچ را تأسیس کرد و در سال 2019 به خاطر کارهای تجاری و خیریه‌اش به شهرت رسید.

این شرکت بزرگترین اپراتور اتوبوس و اتوبوس در بریتانیا است و اکنون توسط DWS Infrastructure مدیریت می شود.

بنیاد Gloag، یک موسسه خیریه که توسط Gloag تأسیس شده است، برای حمایت از پروژه‌هایی کار می‌کند که «پیشگیری یا کاهش فقر و تشویق پیشرفت آموزش، بهداشت و مذهب در بریتانیا و خارج از کشور» انجام می‌دهند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

معلمانی که با افزایش هزینه های بریتانیا به سلامت دندان دانش آموزان آسیب می زند خمیر دندان می دهند | بحران هزینه زندگی در انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بر اساس تحقیقات جدید، از …