کریستال پالاس – نیوکاسل: لیگ برتر – زنده | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

تیم ها در ترکیب (احتمالی).

کریستال پالاس (4-2-3-1) گوایتا؛ وارد، ریچاردز، گوهی، میچل؛ دوکور، جرعه؛ آیو، ایزه، زاها؛ ادوارد
تعویض ها: جانستون، کلاین، میلویوویچ، اولیس، هیوز، ریدوالد، ولز موریسون، اوزو، ماتتا.

نیوکاسل (4-3-3) پاپ؛ Trippier، Schar، Botman، Burn; Longstaff، Guimaraes، Willock; آلمیرون، ویلسون، جولینتون.
تعویض ها: دوبراوکا، لاسلس، لوئیس، مانکیلو، ریچی، مورفی، اندرسون، سن ماکسیمین، ایسک.

داور کریگ پاوسون

اخبار تیم

مایکل اولیس که گل تساوی روز چهارشنبه مقابل منچستریونایتد را به ثمر رساند، نیمکت نشین شد. این یکی از چهار تغییری است که توسط پاتریک ویرا انجام شده است: جوئل وارد، جف شلوپ، ابرچی اِز و جردن آیو جایگزین ناتانیل کلاین، ویل هیوز، ژان فیلیپ ماتتا و اولیز می شوند.

نیوکاسل نسبت به پیروزی یکشنبه گذشته مقابل فولام تغییری نکرده است. الکساندر ایساک که برای گلزنی از روی نیمکت به میدان آمد در بین بازیکنان تعویضی باقی مانده است.

مقدمه

یک اتفاق قابل توجه در 4 نوامبر 2022 رخ داد: نیک پوپ یک گل دریافت کرد. از زمانی که رومن پراد دیر وقت برای ساوتهمپتون در شکست 4-1 در سنت مری تسلیت نداد، پوپ 721 دقیقه بدون شکست سپری کرده است. این 12 ساعت و یک دقیقه است – زمان کافی برای تماشای یک فصل کامل Succession یا گوش دادن به یکی از آلبوم‌های Flaming Lips.

همین جا، در حال حاضر، نیوکاسل بهترین دفاع را در لیگ برتر دارد. این یک دستاورد کاملاً – و کاملاً تغییر هویت برای باشگاهی است که موفقیت قبلی‌اش در لیگ برتر، تحت هدایت کوین کیگان و سر بابی رابسون، شامل زدن حداکثر گل ممکن و جهنم با کلین شیت‌ها بود.

کریستال پالاس در حال حاضر یک ران این هفته را به پایان رسانده است و به لطف ضربه آزاد شگفت انگیز مایکل اولیس، سکانس پیروزی منچستریونایتد را در 9 متوقف کرده است، و آنها دوست دارند همین کار را برای نیوکاسل انجام دهند. اما انتظار جشنواره شبکه سازی را نداشته باشید. این دو تا کنون دو تساوی بدون گل در این فصل انجام داده اند، یکی در لیگ و یکی در جام کارابائو، و 13 دیدار اخیر آنها 15 گل به ثمر رسانده است.

صبر کن برگرد!

شروع کنید ساعت 5.30 بعد از ظهر

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مفقود شدن سه انگلیسی پس از زلزله در ترکیه | بوقلمون

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، وزیر امور خارجه تایید کرد …