نیک دیوید کوسه‌ها را غرق می‌کند تا پیشرفت جام قهرمانان را برای هارلکین‌ها قطعی کند | جام قهرمانان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

هارلکین ها به سبک قابل توجهی جایگاه خود را در مراحل حذفی جام قهرمانان تضمین کردند و اولین پیروزی خود در سال 2023 را با نمایشی چشمگیر از قدرت هجومی به دست آوردند. نیک دیوید مجری برجسته در برابر کوسه‌ها بود و پنج تلاش هارلکین را به ثمر رساند – و دو تلاش دیگر را به ثمر رساند.

دنی کر که سی و پنجاهمین بازی خود را انجام داد، نیز مانند الکس دامبرانت و کادان مورلی، بازیکنان امید انگلیس و همچنین استفان لوئیس، در جدول امتیازات ثبت شد. این بردی بود که هارلکین ها به آن نیاز داشتند، زیرا از زمانی که مسابقه 92 در 18 دسامبر میهمان بود، پیروز نشدند. پیشرفت با 12 امتیاز پس از ضربات دو ضرب با کوسه ها و ریسینگ کار بدی نیست و حتی اگر به نظر می رسد که آنها فاقد قدرت جلویی هستند که در پایان کار کمپین مورد نیاز است، آنها برای حریف خود مشکلاتی را در بازی ایجاد خواهند کرد. آخرین 16 در این شواهد.

تلاش هارلکین ها وقتی شروع وحشتناکی داشت که Lukhanyo Am یک نوع تلاش شیک را به پایان رساند که نشان می داد ممکن است بعدازظهر طولانی برای تیم میزبان باشد. ضربه Aphelele Fassi به سمت پایین خط لمسی چپ توسط Thaakir Abrahams جمع آوری شد و او توپ را در داخل به Am برای یک دویدن واضح به خط ارسال کرد.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

این فقط برای ضربه زدن هارلکین ها به دنده، با سه بار تلاش برای swashbuckling در 20 دقیقه خدمت کرد. Care اولین مورد را بعد از اینکه هارلکین ها چندین مرحله را با شکست دفاعی کوسه ها پشت سر گذاشتند، داشت. دومی زیبایی بود با پاس اسمیت به جو مارچانت که ارسال او به دیوید خط دفاعی کوسه ها را باز کرد. الکس دامبراند یک خط حمایت از علامت تجاری را اجرا می کرد تا از آن عبور کند.

سومین حرکتی روان از چپ به راست بود، با Harlequins که ایجاد همپوشانی بسیار آسان بود. کادان مورلی – که در ابتدای هفته در تیم انگلیس استیو بورثویک نام گرفت – با دیوید دوباره کار را به پایان رساند.

دنی کر در سیصد و پنجاهمین حضور خود برای هارلکین ها تلاش می کند
دنی کر در سیصد و پنجاهمین حضور خود برای هارلکین ها تلاش می کند. عکس: بن ویتلی / پی

کوروین بوش خیلی زود یک پنالتی برای کوسه ها اضافه کرده بود و به اعتبار میهمانان آنها در این مسابقه ماندگار شدند و Jaden Hendrikse در گوشه سمت راست یک ضربه به ثمر رساند که مدیون استقامت پس از دویدن قدرتمند مارنس پوتگیتر بود. یک پنالتی اسمیت برتری Harlequins را به 9 افزایش داد اما Eben Etzebeth تلاش عجیبی کرد تا تیمش را در فاصله نزدیکی نگه دارد. قفل اسپرینگ باکس برای گرفتن توپ شل از زیر دماغه کر در ته یک روک به داخل دزدید و به راحتی از بین رفت. Care خشمگین بود، متقاعد شده بود که اتزبت حق ندارد برای توپ برود، اما به نظر می‌رسید که بازپخش‌ها نشان می‌داد که بند جو مارلر به عنوان بخشی از راک کاترپیلار شکسته شده است و بنابراین بازیکن آفریقای جنوبی قانونی است. تبدیل بوش باعث شد کوسه ها در فاصله زمانی فقط دو امتیاز پایین بیایند.

راهنمای سریع

قانون مجروح شش ملت شک دارد

نمایش دهید

کورتنی لاوز در دقیقه 29 شکست 31-13 نورثهمپتون مقابل لاروشل در جام قهرمانان اروپا لنگید تا حضورش در شش ملت این فصل را زیر سوال ببرد. لاوز اخیراً با مصدومیت‌های زیادی مواجه شده است و اگر او از بازی خارج شود، ضربه‌ای جدی به شانس انگلیس برای یک کمپین موفق خواهد بود.

فیل داوسون، سرمربی نورثهمپتون، گفت: به نظر نمی رسد کورتنی ضعیف باشد، او هرگز اینطور نیست، اما احساس می کرد که نمی تواند ادامه دهد. ساق پای او سفت شده است، او قبلاً با آن مشکلی نداشته است، اما باید فردا فیزیو را ببیند و احتمالاً اسکن انجام دهد تا انگشتان دست دراز شود.”

از دست دادن لاوز یک بعدازظهر تلخ را برای Saints تکمیل کرد، زیرا فریزر دینگوال مرکز برای یک چالش بزرگ تنها 10 دقیقه پس از ترک زمین بازی اخراج شد و لوخان سالاکایا-لوتو نیز در لحظات مرگ کارت قرمز دریافت کرد.

کوئنتین لسپیاک-برتس، بازیکن جایگزین، دو تلاش برای لاروشل، لوانی بوتیا، اولوپانو سئوتنی و گرگوری آلدریت برای سایرین به ثمر رساند و آنتوان هستوی سه گل را به ثمر رساند.

تام جیمز یک تلاش برای نورثهمپتون به ثمر رساند و فین اسمیت دو پنالتی و یک تبدیل به او اضافه کرد. میانگین AP

از بازخورد شما متشکرم.

هارلکین‌ها دوباره کمی فضای تنفسی ایجاد کردند که لوئیس از پشت یک ماول رانندگی در گوشه پاشید قبل از اینکه دیوید نتیجه مسابقه را با یک پایان خوب از داخل نیمه خود به‌دست آورد. کوسه ها در آن نقطه تهدید می کردند اما ضربه آبراهامز مستقیماً در آغوش دیوید بود. او با دیدن فضایی در پشت، ضربه ی گراببر خود را جمع کرد و به سرعت دوید تا هارلکین ها را در فرمان خود قرار دهد.

کوسه‌ها به رهبری سیا کولیسی خستگی‌ناپذیر تا انتها به زحمت کشیدند، اما یک جابجایی کلیدی از آندره استرویزن به شتاب آن‌ها پایان داد و اطمینان حاصل کرد که هارلکین‌ها می‌توانند پیروزی را بدون پایانی مضطرب ببینند. در واقع، پنالتی اسمیت باعث شد تا تیم میزبان با وجود گل دیرهنگام فاسی، به راحتی پیش بیفتد، که حداقل امتیاز از دست دادن را برای کوسه ها، که به دنبال تساوی خانگی در دور بعد بودند، تضمین کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

معلمانی که با افزایش هزینه های بریتانیا به سلامت دندان دانش آموزان آسیب می زند خمیر دندان می دهند | بحران هزینه زندگی در انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بر اساس تحقیقات جدید، از …