الکس دی میناور با پیروزی مقابل بنجامین بونزی به مرحله یک هشتم نهایی اوپن استرالیا صعود کرد اوپن استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

الکس دی میناور “پاپ کورن” خود را برای تماشای درگیری شنبه شب بین نواک جوکوویچ و گریگور دیمیتروف آماده خواهد کرد، زیرا می داند که برای حضور در مرحله یک چهارم نهایی اوپن استرالیا با برنده بازی خواهد کرد.

بزرگترین امید محلی استرالیا در دومین هفته در ملبورن پارک وقت تلف نکرد و بنجامین بونزی را در ست های متوالی اعزام کرد تا برای دومین سال متوالی به دور چهارم برسد.

این بازیکن 23 ساله هفت بار حریف فرانسوی خود را در راد لاور آرنا شکست داد و در یک پیروزی قانونی 7-6 (7-0)، 6-2، 6-1 تنها دو ساعت و هشت دقیقه به طول انجامید.

دی میناور گفت: “من خیلی خوشحالم، نمی توانم دروغ بگویم.” راستش را بخواهید، به عنوان یک بچه، این چیزی است که برای آن تمرین می کنید، برای بازی در این زمین در مقابل شما بچه ها در بزرگترین صحنه های جهان. هر بار که از اینجا بیرون می روم باید خودم را نیشگون بگیرم.»

اکنون انتظار برای مسابقه جوکوویچ و دیمیتروف در جریان است، همچنین در راد لیور، که تصمیم خواهد گرفت که شماره 24 جهان متولد سیدنی برای اولین بار در برابر 9 قهرمان اوپن استرالیا قرار بگیرد یا خیر.

دی میناور گفت: “من پاپ کورنم را آماده خواهم کرد، مسابقه جهنمی خواهد بود.” او گفت: «نواک و گریگور هر دو رقیب جهنمی هستند. من یک فرصت دیگر دارم که به اینجا بروم، مقابل بهترین بازیکنان جهان بازی کنم و نشان دهم که از چه چیزی ساخته شده ام.

با این حال، برخی از کانال‌ها تغییر خواهد کرد، و الکسی پوپیرین وایلدکارت استرالیایی نیز در مقابل بن شلتون آمریکایی در ورزشگاه جان کین آرنا، همزمان با پشتیبان گیری اندی موری از بازی حماسی خود در برابر تاناسی کوکیناکیس برای بازی در نقش روبرتو باوتیستا آگوت. در مارگارت کورت آرنا.

او گفت: “امیدوارم همه کسانی که در حال حاضر در دادگاه هستند، بروند و از الکسی پوپیرین حمایت کنند.” ما استرالیایی ها، ما به هم می چسبیم، آینده درخشانی در پیش داریم. بیایید پاپ را از خط امروز خارج کنیم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

چرا LNER برای روز اعتصاب راه آهن به من بلیت فروخت و از بازپرداخت آن امتناع کرد؟ | امور مصرف کنندگان

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، در آخر هفته، یک بلیط پیش‌خرید …