“میم هایی به رویاها”: پسر ویروسی پوپیس سرانجام پاداش شهرت آنلاین را درو کرد | نیوجرسی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک دهه می گذرد، اما در نهایت ستاره میم اینترنتی که پسری را نشان می دهد که با یک فنجان در دست در حالی که در صف یک پاپیز ایستاده است به پهلو نگاه می کند، از شهرت ویروسی خود بهره می برد.

دیونرست کولین، بازیکن 18 ساله تیم فوتبال در کالج لیک اری در پینزویل، اوهایو، به لطف تغییر در سیاست سازمانی که ورزش دانشگاهی در ایالات متحده را در سال 2021 اداره می کند، سرانجام می تواند از شهرت آنلاین خود سود کند. دانشجویان ورزشکار را قادر می سازد تا از فرصت های حمایت مالی کسب درآمد کنند.

کولین در ویدئویی در شبکه های اجتماعی که هفته گذشته پوپیز منتشر کرد، گفت: «لحظه ای که ما را تبدیل به میم کرد – ما آن را نخواستیم. سایر تبلیغات “اما نگران نباش مرد کوچولو، ما اجازه ندادیم که ما را متوقف کند.”

کالی در 9 سالگی در اینترنت به شهرت رسید و به پوپیس رفت تا یک بسته خانوادگی مرغ، بیسکویت و سیب زمینی سرخ کرده در ایروینگتون، نیوجرسی بردارد. غریبه ای که معتقد بود کالی شبیه پسری است که در آن زمان در شبکه های اجتماعی به خاطر حرکات رقصش شناخته شده بود، گوشی خود را بیرون آورد و در حالی که او در صف ایستاده بود و یک فنجان لیموناد در دست داشت شروع به ضبط کرد.

کالین که از این که چرا غریبه او را ضبط می کند گیج شده بود، نگاهی به پهلو انداخت. مرد غریبه سپس این کلیپ را در Vine، برنامه اشتراک‌گذاری ویدیو از کار افتاده، منتشر کرد. ویروسی شد و بارها در رسانه‌های اجتماعی استفاده شده است، معمولاً با زیرنویس‌هایی که ناراحتی یا مبهم بودن را نشان می‌دهند، همراه شده است.

خانواده کالی در ابتدا از این تصویر ویروسی ناراضی بودند. آنها سعی کردند آن را از اینترنت پاک کنند، و او ناراحت بود که مردم او را به نام پسر رقصنده ای صدا کنند که غریبه فکر می کرد کالی شبیه به او است.

بر اساس گزارش سی ان ان که روز جمعه منتشر شد، کالی گفت: «فقط فکر نمی‌کردم اینقدر بزرگ شود.

با این حال، کولین در نهایت محبوبیت پایدار این میم را پذیرفت. خبرگزاری محلی NJ.com گزارش داد، وقتی به دبیرستانش کمک کرد تا در سال 2021 قهرمانی ایالت نیوجرسی در فوتبال را به دست آورد، با این جام و حالت چشم کناری ژست گرفت که به تاریخچه او به عنوان یک ستاره میم بازمی گردد.

«از پوپیس تا قهرمان ایالتی!» یک کاربر توییتر در پستی حاوی تصویری از میم کولین و از او که جامی را که با مدرسه اش به دست آورده بود در دست دارد نوشت.

کولین بار دیگر به لطف آن توییت که به طور گسترده به اشتراک گذاشته شد، در فضای مجازی منتشر شد. فقط این بار، او به یک معامله تایید ختم شد.

در 8 ژانویه، پس از ثبت نام در دریاچه ایری برای بازی فوتبال و مطالعه ارتباطات، کالی از حساب اینستاگرام خود و تصویری از توییت قهرمان ایالت ویروسی برای نوشتن پیامی برای پوپیس استفاده کرد.

کالین نوشت: “من فقط می خواهم در مورد تجارت صحبت کنم.”

در 12 ژانویه، پوپیز با کالینز یکی از قراردادهای به اصطلاح نام، تصویر و تشبیه (NIL) را امضا کرد که NCAA کمتر از دو سال پیش قانونی کرد.

در بیانیه‌ای از پاپیز در مورد قرارداد تأیید آمده است: «از میم‌ها تا رویاها، دیونرست و پوپیز بار دیگر فیدهای رسانه‌های اجتماعی را زیبا خواهند کرد.

کالی از بحث در مورد شرایط قرارداد خود با پوپیس خودداری کرده است.

اما پوپایز اکنون بیلبوردی با تصاویر او در آن زمان – در صف تمام آن سال‌ها – و اکنون در شهر زادگاهش شرق اورنج، نیوجرسی نصب کرده است. این زنجیره از پیروان خود خواسته است که «مراقب تفریحات دیگر باشند [Collin] محتوا”.

کالین به سی‌ان‌ان گفت که او -اگر هیچ چیز دیگری- دلیلی بر یک حقیقت واقعی است: “با قدرت اینترنت پشت سر شما چیزهای زیادی ممکن است اتفاق بیفتد.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پس از فلپ بلیط، مجله طرفداران اسپرینگستین تعطیل شد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ، نیویورک — مجله و وب سایتی …