قرن بت مونی استرالیا را به پیروزی 101 ران مقابل پاکستان رساند | تیم کریکت زنان استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

قرن حیرت‌انگیز بت مونی، استرالیا را به پیروزی 101 دونده در سومین مسابقه بین‌المللی یک روزه تبدیل کرد، زیرا تیم مگ لنینگ در نورث سیدنی اووال یک سری سفید را به پایان رساند.

در غیاب آلیسا هیلی مجروح در این مجموعه، دوره‌های مانی با هر مسابقه بهبود می‌یابد از زمانی که او دستکش‌ها را در دست گرفت و در نقش بازکننده قرار گرفت. پس از اینکه او در بازی افتتاحیه برای یک بازی بیرون رفت، این بازیکن 29 ساله در بازی دوم به عنوان بخشی از شراکت افتتاحیه با فیبی لیچفیلد، امتیاز 57 شکست ناپذیری را به ثمر رساند، زیرا این جفت به راحتی هدف ساده را در بریزبن تعقیب کرد.

اما در سیدنی بود که مونی واقعاً شیار خود را پیدا کرد و با غلبه بر شروعی خشن، توانست بهترین 133 دوش حرفه ای خود را ثبت کند، در حالی که استرالیا 337 دوش را برای پاکستان به ثبت رساند.

مونی باید زودتر در برابر طلسم های افتتاحیه عالی از فاطیما سانا و دیانا بایگ، که خطوط فشرده و حرکت ظریف درزهایشان، با وجود زمین بازی دوستانه و مرزهای اجباری کوتاه، گلزنی را دشوار می کرد.

لیچفیلد 9 دوش را قبل از زدن خط اشتباه به توپی از سانا خراش داد که به سمت داخل و قبل از ضربه زدن به بالای استامپ صاف شد، اولین اخراج او در سه مسابقه حرفه ای او.

با لنینگ تهاجمی که به جای لیچفیلد در وسط قرار گرفت، مونی با صبر و حوصله خودش را بازی کرد. در اوور شانزدهم، او با یک جفت مرز، غل و زنجیر را شکست، ناشرا ساندو را به طور اتفاقی از وسط بیرون آورد و سپس درایو روکش واضح را باز کرد که اغلب نشان می دهد او دارد حل و فصل خود را.

مونی با تمام لطف یک فراری خوش تنظیم دنده ها را جابجا کرد. او در اوایل 11 توپ از 30 توپ خارج شد، نیم قرن او را با یک جارو برای چهار توپ بالا آورد و سومین قرن ODI او از طریق یک ضربه کششی برای یک مرز دیگر، یکی از 14 در مجموع، به پایان رسید.

هنگامی که او سه بار پشت سر هم طناب را پاک کرد، موتور همراه با جمعیت غرش می کرد.

پاکستان چهار تغییر را نسبت به مسابقه قبلی انجام داده بود و این اولین اسپینر پا آنها، طوبا حسن بود که مونی قدرتمندانه به او حمله کرد و یک شش صاف را روی طناب پای مربعی جاروب کرد و سپس توپ بعدی را از روی دریچه میانی عمیق به روی سقف O پرتاب کرد. ریلی بایست. تحویل بعدی حتی بیشتر پرواز کرد و قبل از غلتیدن از پشت جایگاه، روی همان سقف پرید.

نمایش قابل توجهی بود. مونی در 56 ODI قبلی خود فقط 4 بار طناب را پاک کرده بود و پس از حکاکی قبلی روی مرز طولانی مدت، او در یک اینینگ با کل حرفه خود برابر شد.

مونی ماهرانه توسط لنینگ حمایت می‌شد، او با 72 توپ از 70 توپ قبل از زدن ضربه برش مورد علاقه‌اش به توپ بیگ که جای او را تنگ می‌کرد، کمک کرد. قابل توجه است که مونی و لنینگ قبلا هرگز یک همکاری صد ران را ارسال نکرده بودند، اما 160 ران به ثمر رسیده بین آنها از 139 توپ، بیش از نیمی از مجموع 336 توپ استرالیا را تشکیل می داد.

مونی در نهایت تعادل خود را در تلاش برای زدن توپ ندای دار به یک سوم عمیق از دست داد و توسط منیبه علی متوقف شد و در 133 از تنها 105 توپ خارج شد. استرالیا 3 را برای 237 ترک کرد و به طبقه متوسط ​​و پایین این فرصت را داد تا برای اولین بار در این سری ضربه بزنند. آنها به طور قابل درک تهاجمی بودند – آنابل ساترلند 26 امتیاز را از 13 شکست داد – اما در نتیجه ویکت ها مرتباً سقوط کردند که با بازگشت سانا و بایگ – که به ترتیب سه و دو ویکت گرفتند – در هنگام مرگ کمک کرد.

این یک عملکرد بهتر از پاکستان در میدان بود و در تعقیب و گریز نشانه های دلگرم کننده ای وجود داشت. آنها 50 اور کامل را انجام دادند و چهار تیم برتر 167 ران به ثمر رساندند، بیشتر از کل تیم در هر یک از دو ODI اول، با کاپیتان بسمه معروف 44 ران.

اما ذخایر بولینگ استرالیا بسیار غنی است و اش گاردنر با بهترین ارقام 3 در ازای 30 امتیاز ده اور، به قهرمانان جهان اجازه داد تا پاکستان را به عدد 7 در مقابل 235 نگه دارد.

تیم‌ها بعداً در سه T20I با هم دیدار می‌کنند و برای جام جهانی ICC زنان T20 در آفریقای جنوبی در ماه فوریه آماده می‌شوند و در حالی که کوتاه‌ترین فرمت می‌تواند نتایج شگفت‌انگیزی را به همراه داشته باشد، دشوار است که ببینیم چگونه پاکستان می‌تواند مانع از تکمیل یک سری سفید دیگر توسط استرالیای افسارگسیخته شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اعتراضات در جزایر سلیمان به دلیل برکناری سیاستمدار منتقد کلیدی چین با رأی عدم اعتماد | جزایر سلیمان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، نخست‌وزیر یکی از پرجمعیت‌ترین استان‌های …