در حالی که کشورهای ناتو بر سر تانک ها سردرگم می شوند، سربازان اوکراینی در سنگرها زیر آتش مداوم می لرزند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

در حالی که سربازان اوکراینی در سنگرهای خط مقدم می لرزند، امید آنها این است که کشورهای ناتو از تصمیم خود مبنی بر ارسال تانک های مدرن جنگی برای کمک به آنها برای مقابله با تجاوز روسیه دست بردارند.

تیمی از روزنامه‌نگاران از تلویزیون فرانسه به Velyka Novosilka منتقل شدند و از طریق پیچ و خم کارهای خاکی پوشیده از برف در منطقه‌ای که سربازان آن را خط صفر می‌نامند هدایت شدند.

آنها سربازانی را دیدند که تقریباً در چند صد متر دورتر زیر بمباران مداوم روسها بودند.

یکی از فرماندهان گفت: “همه می ترسند، همیشه، من نیز بسیار می ترسم.” اما اگر مردان من آن را ببینند، آنها نیز استرس خواهند داشت. بنابراین رسماً نمی ترسم.

هزارتوی زمین یخ زده تنها چیزی است که از اوکراینی ها هنگام سقوط بمب ها محافظت می کند.

تیم فرانسوی قبل از سپیده دم وارد شدند، اولین روزنامه نگاران خارجی که از آن بازدید کردند.

یکی دیگر از سربازان اوکراینی گفت: ترسناک ترین چیز زمانی است که می بینیم یک تانک به سمت ما پیش می رود، وقتی تانک شلیک می کند، خیلی سریع اتفاق می افتد.

سربازان بیش از سه روز در این خط صفر که دائماً در معرض تهدید حملات روسیه است، نمی مانند. فرمانده آنها می گوید که پس از تقریبا یک سال درگیری، “چیزی جز نفرت” برای سربازان روسی وجود ندارد.

روزنامه‌نگاران تلویزیون فرانس گفتند که سربازانی که با آنها مصاحبه شدند توافق کردند که تانک‌های سنگین بیشتری از متحدان اروپایی اوکراین مورد نیاز است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

NT ممنوعیت الکل را در تلاش برای جلوگیری از افزایش جرم و جنایت در آلیس اسپرینگز | آلیس اسپرینگز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، ممنوعیت های الکل قرار است …