مایکل کلارک و شریک جید یاربرو توسط پلیس کوئینزلند به دلیل اختلافات نوسا جریمه شدند | مایکل کلارک

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مایکل کلارک، سردار سابق آزمون استرالیا و دوست دخترش پس از دعوای عمومی در نوسا جریمه شدند.

چشم انداز روز چهارشنبه از یک مشاجره مملو از جنجال با کلارک، شریک جید یاربرو و برادر شوهرش، کارل استفانوویچ، پدیدار شد.

پلیس کوئینزلند کلارک و یاربرو را با ایجاد مزاحمت عمومی جریمه کرد.

سخنگوی پلیس روز شنبه گفت: «در جریان تحقیقات هیچ تخلف دیگری کشف نشد. اطلاعات بیشتری در دسترس نیست و تحقیقات نهایی شده است.

پس از اینکه صاحبان ایستگاه TabCorp اعلام کردند که غذای عمومی او یک موضوع خصوصی است، کلارک نقش خود را در رادیو صبحانه سیدنی حفظ خواهد کرد.

فیلم از یک پارک عمومی در نوسا نشان می دهد که کلارک توسط یاربرو سیلی زده می شود، قبل از اینکه او یک اسپری لفظی بر روی استفانوویچ، که با یاسمین خواهر یاربرو ازدواج کرده است، انجام دهد.

او ادعاهایی را که به یاربرو تقلب کرده است را رد کرد.

کلارک در مرخصی سالانه از پیش برنامه ریزی شده از نقش خود در Sky Sports Breakfast با خدمه صبحانه ایستگاه باقی می ماند که قرار نیست تا روز دوشنبه بازگردند.

سخنگوی TabCorp گفت که این موضوع به عنوان یک موضوع خصوصی در نظر گرفته می شود و انتظار می رود کلارک طبق برنامه روی آنتن بازگردد. انتظار می رود که این مرد 41 ساله پس از بازگشت به کار در روز دوشنبه به این موضوع رسیدگی کند.

کلارک که یک کهنه سرباز 115 تست برای استرالیا است، از زمانی که برای اولین بار با لوری دیلی، اسطوره NRL کانبرا در سال 2020 همکاری کرد، نقش خود را در Big Sports Breakfast ایفا کرد.

این بازیکن شگفت انگیز دونده همچنین به عنوان بخشی از تیم پخش ICC برای مسابقات جهانی کریکت در اظهار نظر بوده است، اما هیچ جایگاه رسانه ای مهم دیگری در استرالیا ندارد.

کلارک از آن زمان به دلیل نقش خود در درگیری نوسا عذرخواهی کرد و به News Corp گفت که مسئولیت کامل این حادثه را پذیرفته است.

او گفت: «من کاملاً ناراحتم که افرادی را که برایشان مهم است در این موقعیت قرار دادم. «اقدامات من در پیش از این درگیری چیزی جز شرم آور و تاسف آور نبود. من به طور کامل مالک این هستم و تنها مقصر هستم.»

استفانوویچ صبح پنجشنبه در نقش همیشگی خود به عنوان یکی از مجریان برنامه امروز شبکه نهم ظاهر شد، اما به این موضوع اشاره نکرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …