چمپیونشیپ: برنلی و شفیلد یونایتد برای افزایش بیشتر فاصله در صدر پیروز شدند | قهرمانی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اسکات تواین اولین گل خود را جشن گرفت برنلی با یک برنده خیره کننده ضربه ایستگاهی در سه دقیقه مانده به زمان، در حالی که رهبران چمپیونشیپ به پیروزی 2-1 دست یافتند. وست برومویچ آلبیون.

تااین که پس از انتقال تابستانی خود از MK Dons به پنج بازی جایگزین محدود شده است، یک ضربه ایستگاهی را به گوشه بالایی پیچید تا بازدیدکنندگان با روحیه خود را ببیند.

وست بروم از دقیقه هفتم در تورف مور پیش افتاد، زمانی که دارنل فورلونگ در پست نزدیک چارلی تیلور را مغلوب کرد تا در کرنر جان سویفت به سر برسد. ناتان تلا، هر چند، 15 دقیقه مانده به پایان، قبل از برنده دیرهنگام تواین، گل تساوی را با آرامش انجام داد.

رکورد شکست ناپذیری برنلی در خانه، که به ماه مه گذشته بازمی‌گردد، از دقیقه هفتم تحت فشار بود، زمانی که شاگردان کارلوس کوربران به برتری رسیدند و فرلونگ چند ثانیه پس از ضربه سر داریل دایک از کرنر سوئیفت توسط جاش کالن، هافبک میزبان مهار شد. میزبانان می توانستند عقب تر بروند زیرا سوئیفت سمت راست را شکست و یک پاس به دایک در فاصله 10 یاردی دروازه زد و کالن درست به موقع برگشت و یک بلوک عالی ایجاد کرد.

برنلی سپس دو درخواست پنالتی را پشت سر هم رد کرد، زیرا ابتدا اشلی بارنز زیر چالش اریک پیترز پس از ارسال تلا از سمت راست شکست خورد و سپس جاش براونهیل بیهوده برای ضربه زدن به پشت توسط فورلونگ در حالی که آنها به دنبال توپ کانر رابرتز می رفتند درخواست داد. .

بارنز قبل از نیمه دوم دو بار به گل تساوی نزدیک شد، ابتدا درایو یان مااتسن را به تور دروازه منحرف کرد، اما در آفساید گرفتار شد و سپس با یک درایو برای اولین بار از روی سانتر اناس زاروری به تیر دروازه برخورد کرد.

شاگردان وینسنت کمپانی همچنان برای یک گل فشار می آوردند و زمانی که تلا به پاس زاروری رسید، پیترز را کنار زد و گل تساوی را به ثمر رساند.

سپس الکس پالمر یک سانتر را زیر پای جی رودریگز جایگزین کرد و – به موقع ریکاوری کرد – سپس به خوبی از ضربه والی چارلی تیلور جلوگیری کرد، اما نتوانست کاری برای انکار تواین انجام دهد.

برنلی همچنان صدرنشین است و پنج امتیاز بیشتر از آن شفیلد یونایتد که کتک زد بدنە ضد آب شناور 1-0 با تشکر از اولین گل لیگ دنیل جبیسون برای این باشگاه از ماه می 2021.

این مهاجم 19 ساله به خشکسالی 18 بازی خود در لیگ برای مردان پل هکینگ باتم پایان داد، مردانی که تلاش خود را برای صعود خودکار با یازدهمین پیروزی از 13 بازی اخیر خود در تمامی رقابت ها حفظ کردند.

هال مبارزه سختی انجام داد و برای به تساوی کشاندن فشار می آورد تا اینکه در یک لحظه افتضاح، بنجامین تته، مهاجم غنا به دلیل تلاش برای ضربه سر در دقیقه 85 از زمین اخراج شد.

گل تعیین کننده بازی از اولین حمله شب در دقیقه چهارم به ثمر رسید که آنل احمدهودزیچ کانال سمت راست را شکست و توپ را به داخل برای ایلیمان ندایه فرستاد. شوت او مهار شد اما توپ با مهربانی برای جبیسون شکست، که از هفت قدم به داخل ضربه زد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

وزیر بهداشت به ادعای خود پاسخ داد که دولت دیگر با اتحادیه ها در مورد حقوق صحبت نمی کند – سیاست بریتانیا زنده | سیاست

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی رابرت باکلند اختلاف …