با تشدید تحقیقات جنایات جنسی، سیب‌های گندیده بیرون مقر پلیس لندن ریخته شدند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک موسسه خیریه سوءاستفاده خانگی در بریتانیا بیش از 1000 سیب گندیده را در خارج از مقر پلیس متروپولیتن لندن ریخته است، زیرا این نیرو از افشای یک متجاوز زنجیره ای در صفوف خود در این هفته متجاوز شده است.

روث دیویسون، مدیرعامل موسسه خیریه روز جمعه گفت: “ما به عنوان پناهگاه امروز با 1071 سیب بد اینجا هستیم.”

ما اینجا هستیم زیرا این تعداد افسرانی را نشان می‌دهد که پلیس متأسفانه به ما گفته است که در حال حاضر یا تحت بازجویی برای سوء استفاده خانگی یا سایر اشکال خشونت جنسی علیه زنان هستند.»

دیویسون افزود: “بارها و بارها به ما گفته شده است که اینجا و آنجا یک سیب بد است. این در واقع یک مشکل اساسی در سراسر پلیس است، نه فقط در Met، بلکه در سطح ملی.”

بزرگترین سرویس پلیس بریتانیا پس از آن که افسر سابق دیوید کریک در اوایل این هفته به 24 مورد تجاوز جنسی به 12 زن و مجموعه ای از جرایم جنسی دیگر در طول دو دهه اعتراف کرد، با انتقاد شدید روبرو شد.

Met نتوانسته بود به اتهامات قبلی علیه کریک، که در یک واحد مسلح از نمایندگان مجلس و دیپلمات‌های خارجی محافظت می‌کرد، عمل کند.

اعتماد عمومی قبلاً از محکومیت وین کوزنز، که در همان واحد مت با کریک خدمت می‌کرد، برای کشتن سارا اورارد در حالی که در مارس 2021 به خانه در جنوب لندن راه می‌رفت، متضرر شده بود.

رهبر اپوزیسیون بریتانیا، کایر استارمر، خواستار اصلاحات بنیادین در Met، از جمله تغییر نام آن شده است.

او گفت: «این نیاز به یک بازنگری ریشه‌ای و تغییر فرهنگی دارد، زیرا این فقط عاملان آن نیستند.

این کسانی هستند که اجازه داده اند این اتفاق بیفتد، آنها را جابجا کرده اند، نه در زمانی که باید انجام می دادند.

برای اطلاعات بیشتر گزارش یورونیوز را در ویدیوی بالا تماشا کنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

راگبی بازان آرژانتینی به دلیل قتل یک نوجوان به حبس ابد محکوم شدند | آرژانتین

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، هشت بازیکن آماتور راگبی به …