آخرین نقل و انتقالات: وستهم قرارداد اینگز را به عنوان مدافع زمینی آرسنال کیویور تکمیل کرد | پنجره نقل و انتقالات

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

وستهم قرارداد دنی اینگز مهاجم استون ویلا را تکمیل کرد. این بازیکن 30 ساله با مبلغی نامشخص که حدود 12 میلیون پوند است تا تابستان 2025 به این تیم ملحق شده است.

اینگز واجد شرایط برای اولین بار در دیدار خانگی سخت روز شنبه با اورتون است. دیوید مویس قبلاً گفته بود که حرکات زیادی در ژانویه انجام نخواهد داد اما پس از اینکه تیمش به منطقه سقوط سقوط کرد، اقدام کرد. وستهام در 5 بازی قبلی خود در لیگ سه گل به ثمر رسانده است.

مویس در مورد اینگز گفت: “او یک گلزن ثابت لیگ برتر است.”

انبار مهمات در حال آماده شدن برای اعلام به خدمت گرفتن یاکوب کیویور، مدافع میانی لهستانی هستند ادویه. این بازیکن 22 ساله که در آگوست 2021 به سری آ پیوست و 9 بازی ملی در کارنامه خود دارد، با مبلغی بیش از 20 میلیون یورو (17.5 میلیون پوند) به همراه بازی های اضافی به این تیم می پیوندد.

کیویور قرار است آزمایشات پزشکی را سپری کند و انتقال او چند روز پرمشغله برای آرسنال ادامه دارد، آرسنال که خرید لئاندرو تروسارد از برایتون را تکمیل کرده است.

نونی مادوکه، مهاجم زیر 21 سال انگلیس در حال گذراندن تست پزشکی است چلسی برای مهر انتقال او از پی اس وی آیندهوون.

لئاندرو تروسارد پس از اتمام حرکت خود در زمین تمرین آرسنال عکس می گیرد.
لئاندرو تروسارد پس از اتمام حرکت خود در زمین تمرین آرسنال عکس می گیرد. عکس: دیوید پرایس / آرسنال اف سی / گتی ایماژ

ادی هاو امیدوار است نیوکاسل می تواند جایگزین کریس وود شود، هشدار می دهد که این مهاجم به انتقال ناتینگهام فارست می تواند تیمش را “به طور خطرناکی با کمبود بازیکن” ترک کند. فارست وود را به صورت قرضی با تعهد خرید تا سال 2024 گرفته است.

هاو گفت: “تصمیم دشواری بود، با در نظر گرفتن بازیکن و خواسته‌های او، اما همچنین فکر می‌کنم این یک معامله مالی خوب برای باشگاه فوتبال است. بازار، اما ما خواهیم دید که چه کاری می توانیم انجام دهیم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

نورپردازی های کپنهاگ: نمایش نوری سه هفته ای برای پایتخت دانمارک

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، پایتخت دانمارک سه هفته از شب …