Talking Horses: Bristol De Mai می تواند در مسیر مورد علاقه خود بازگردد | نکات مسابقه اسب دوانی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اچکارت ارزشمند aydock در روز شنبه در معرض بازرسی ساعت 8 صبح قرار می گیرد، اما پیست در روز جمعه پس از یک شب ملایم تر از آنچه انتظار می رفت، قابل مسابقه بود و کرکلند تل رایت، منشی دوره، گزارش داد که این مسیر “پیش بینی دمای بین صفر تا منفی 2 درجه سانتیگراد است.” که تفاوت بین موفقیت و شکست است.

فقط نیم دوجین دونده، کوچکترین رشته در 17 سال گذشته، برای پیتر مارش چیس برجسته پست خواهند کرد، اگر جلسه کاملاً واضح باشد، از جمله متخصص دوره بسیار محبوب، بریستول تا می (2.40).

خاکستری نایجل تویستون دیویس اکنون یک نوجوان 12 ساله است و روزهای برنده شدن درجه یک او مطمئناً پشت سر اوست، اما او در هایداک زنده می شود و در مسابقه بزرگ ملی آن مسابقه خوبی را – با 5 پوند بالاتر از روز شنبه – انجام داد. فوریه گذشته

او در ماه نوامبر 21 طول را پشت سر Protektorat در Grade One Betfair Chase به پایان رساند، اولین دوره او به مدت هشت ماه، و برای ثبت هفتمین برد خود در مسیر مورد علاقه خود نیازی به بهبود زیادی نداشت.

هایدوک 1.30 چندین مانع تازه کار بسیار امیدوارکننده برای این درجه دو، که 12 ماه پیش توسط Jonbon کلاس برتر برنده شد، صف می کشند. تعقیب آتش، بدون شکست در سه شروع از زمان موفقیت نقطه به نقطه خود در ایرلند، ممکن است پس از تنها دو بار دویدن بر روی الوار، کمی بیشتر از Pembroke و Toothless برای پیشرفت داشته باشد، و در هر دوی آنها 16 طول دورتر از میدان خود را به پایان رساند.

لینگفیلد 1.37 رویای سخت تر از زمان پیوستن به تیم ثابت یان ویلیامز در پاییز، در سه شروع شکست نخورده است و دفعه قبل در نیوکاسل کمی بیشتر از حد فاصل سه ربع در نظر گرفته شده است.

Haydock 2.05 دوست دارم آنرا بجنبانم باید به خاطر دویدن کمتر از حد نصاب خود در چلتنهام در روز سال نو بخشیده شود، اما او در مسافت پیش می رفت و در نتیجه صبورانه تر سوار می شد. او به حداقل سفر اینجا بازگشته است و ممکن است اتخاذ تاکتیک‌های پیشرو را آسان‌تر کند که باعث شد او در ماه نوامبر یک برنده چشمگیر گریت‌وود هاردل را شکست دهد.

لینگفیلد 2.12 تام مارکاند یک رزرو جالب برای شوت 16-1 است شلیک برای کشتن، که احتمالاً دو هفته پیش پس از 245 روز تعطیلی به دویدن خود نیاز داشت و به آخرین پیروزی خود بازگشته است.

راهنمای سریع

نکات روز شنبه گرگ وود

نمایش دهید

لینگفیلد 11.55 Smith 12.27 Tenjin 1.02 Beau Geste 1.37 Dream Harder 2.12 Shoot To Kill (nap) 2.47 Morgan Fairy 3.22 Silky Wilkie (nb) 3.57 Alcazan

هایدوک 12.20 Lac De Constance 12.55 Wheelbahri 1.30 Chasing Fire 2.05 I Like To Move It 2.40 Bristol De Mai 3.10 Broadway Boy 3.40 Thereisnodoubt

ساوت ول 12.50 Capparis 1.25 مه Night 2.00 King’s Gem 2.35 Justcallmepete 3.15 Just A Spark 3.45 Danah Star

ولورهمپتون 5.00 Peachey Carnehan 5.30 Saturnalia 6.00 Rowdown Roza 6.30 Sarah’s Verse 7.00 Elisheva 7.30 Viewfromthestars 8.00 Ghostly 8.30 Hashtagmetoo

از بازخورد شما متشکرم.

لینگفیلد 2.47 مورگان پری می تواند بر روی بهترین برد حرفه ای خود در این مسیر آخرین بار با یک امتیاز 2 پوندی بالاتر ادامه دهد.

Haydock 3.10 شکل از برادوی پسر براندی مک کوئین، براندی مک‌کوئین، نایب قهرمان، برنده شدن در آینتری در ماه دسامبر را اعلام کرده است.

لینگفیلد 3.22 بازگشت به حداقل سفر باید تفاوت را برای ویلکی ابریشمی پس از دو حرکت خوب بیش از شش فرلنگ.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

آتش‌سوزی‌های شیلی دست‌کم ۲۳ نفر را به کام مرگ می‌کشند، زیرا گرمای ۴۰ درجه سانتی‌گراد تلاش‌ها برای جلوگیری از گسترش را مختل می‌کند | شیلی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، دمای بی سابقه تابستانی بیش …