تحقیقات نشان می دهد پلیس در حال بررسی ادعاهای تجاوز جنسی در انگلیس به افسانه های مقصر دانستن قربانی اعتقاد دارد | پلیس

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

محققانی که از سوی دولت تامین مالی می‌شوند، شواهدی را کشف کرده‌اند که نشان می‌دهد افسانه‌های تجاوز – مانند این باور که رفتار یک زن در تجاوز جنسی او نقش دارد – توسط افسران پلیسی که ادعاهای جنایت را بررسی می‌کنند، باور دارند.

مطالعه ای بر روی افسران متخصص تجاوز و جرایم جنسی در یک نیروی پلیس بزرگ تصویری نادر از نگرش هایی را ارائه می دهد که محققان هشدار می دهند که می تواند در نرخ 1.6 درصدی اتهام در موارد تجاوز در انگلیس و ولز نقش داشته باشد.

یکی از افسران ارشد که از وجود افسانه های تجاوز جنسی در نیروی خود ابراز نگرانی کرد، به دانشگاهیان گفت: «ما به طور گسترده درباره اعتبار قربانی پیش داوری می کنیم. ما از قربانی بیشتر از خود جرم تحقیق می‌کنیم.»

این هفته فاش شد که افسر پلیس متروپولیتن دیوید کریک به مدت دو دهه یک کمپین ترور علیه زنان به راه انداخت. پس از آن، کمیسر Met، سر مارک رولی، قول داد که تغییرات “با سرعت” انجام شود. راولی با ارائه یک “طرح چرخش” برای بهبود استانداردها در این نیرو در روز جمعه، گفت که “مصمم است اعتماد لندنی ها را پس از “جنایت وحشتناک” کریک به دست آورد.

در روز جمعه، مؤسسه خیریه زنان Refuge، 1071 «سیب بد» پلاستیکی را در خارج از مقر پلیس متروپولیتن در نیو اسکاتلند یارد قرار داد تا 1071 افسر و کارمند در Met را که به دلیل اتهامات خشونت علیه زنان و دختران تحت بازجویی قرار دارند، نشان دهد.

کارشناسان می گویند پس از اینکه شورای روسای پلیس ملی (NPCC) به همه فرماندهان پلیس گفت که افسران خود را در برابر پایگاه های داده ملی از نظر زن ستیزی و رفتار غارتگرانه بررسی کنند، اکنون احتمالاً شکارچیان بیشتری در داخل نیروها افشا می شوند.

زوئه بیلینگهام، ناظر سابق پلیس گفت: “ما شاهد یک سری پرونده های جدید خواهیم بود که شامل افسران پلیسی می شود که به وحشتناک ترین راه ها تجاوز کرده اند و قربانیان آسیب پذیر را شکار کرده اند.” “وضعیت قبل از اینکه بهتر شود بدتر می شود.”

مناطق پلیس به عنوان بخشی از عملیات Soteria Bluestone – یک برنامه با بودجه وزارت کشور با هدف مقابله با کاهش فاجعه بار تعقیب تجاوز جنسی در انگلیس و ولز مورد بررسی قرار گرفتند.

این مطالعه که در International Review of Victimology منتشر شد، بر اساس 17 مصاحبه عمیق انجام شده در انگلستان در پایان سال 2021 به عنوان بخشی از کار عملیات Soteria Bluestone انجام شد، اما در گزارش سال اول آن گنجانده نشد. به گفته نویسندگان، این “بینش منحصر به فردی” را در مورد نظرات نادرست افسران ارائه می دهد.

محققان این مطالعه گفتند که «نگرانی قابل توجهی» است که برخی از افسران نمی‌دانند افسانه‌های تجاوز چیست. از بین کسانی که این کار را کردند، بسیاری گفتند که بر تحقیقات تأثیری نداشتند. اما گزارش نشان می‌دهد که تقریباً همه افسران مصاحبه‌شده «بعدها به نمایش افسانه‌های مختلف پرداختند».

به یکی از افسران ارشد گفته شد که کارآگاهان نیازی به آموزش در مورد افسانه های تجاوز جنسی ندارند. آنها نتیجه گرفتند: “و در واقع، می دانید، تقریباً می توانید شروع به رفتن کنید: “اوه خدای من، جای تعجب نیست که ما مشکلاتی داریم.”

همچنین شواهدی از مقصر دانستن قربانی، به ویژه در رابطه با کارگران جنسی پیدا کرد. یکی از افسران گفت: «فکر می‌کنم این همیشه روی طرز فکر شما تأثیر می‌گذارد… می‌دانید، آنها به خاطر شغلی که انجام می‌دهند در چنین موقعیت‌هایی قرار می‌گیرند». نویسندگان گفتند که در حالی که افسانه های تجاوز به عنف نشان داده شده در این مطالعه «بی نظیر نیستند […] آنچه قابل توجه است این است که آنها توسط افسرانی که به طور خاص روی آنها کار می کنند نگهداری می شوند [rape]”.

بتسی استانکو، که یکی از نویسندگان این مطالعه نیست اما یکی از رهبران دانشگاهی Soteria Bluestone است و گزارش سال اول آن را نوشته است، گفت که یافته‌ها منحصر به نیروی ناشناس نیست، بلکه «در سراسر صفحه» در مناطق پلیسی که به عنوان بخشی از عملیات Soteria Bluestone مورد بررسی قرار گرفتند.

استانکو گفت: «فقدان دانش تخصصی اساسی به قدری کم بود که اغلب آنها اساساً از توجیهات عقل سلیم استفاده می کنند، که در افسانه های مربوط به قربانیان در جامعه امروزی وجود دارد.

او استدلال کرد که جنایات وحشتناک کریک – که او را به یکی از بدترین مجرمان جنسی در تاریخ مدرن تبدیل می کند – به طرز وحشیانه ای نیاز به شفافیت بیشتر را نشان می دهد. استانکو گفت: «پلیس تا ته قلب تکان خورده است، و آنها نمی توانند بیش از این از پاسخگویی پنهان شوند.

«سوتریا وضعیت فعلی را نشان داده است – و اگر این یک تصویر ناراحت کننده است، باید از اینجا شروع کنید. افسرانی که ما با آنها ملاقات کرده ایم وضعیت بازی را پذیرفته اند و در حال تلاش برای تغییر آن هستند.”

او گفت که امیدی وجود دارد، و آون و سامرست را برجسته کرد، جایی که نرخ اتهام تجاوز جنسی سه برابر شده است، از 3٪ به 10٪.

گزارش نفرت‌انگیز سال اول از سوتریا بلواستون، ناکامی‌های مداوم در سیستم عدالت کیفری، از جمله شکست در ردیابی مظنونان مکرر، “سرزنش صریح قربانی” و تحقیقات ناموفق را آشکار کرد. این نشان داد که در میان قربانیانی که به طور بالقوه غیرقابل اعتبار تلقی می شوند، «کسانی بودند که ادعاهای تکراری/چندین، کارگران جنسی، کسانی که مشکلات سلامت روانی یا سوء مصرف مواد داشتند، قربانیان مست، قربانیانی که گزارش های «ناسازگار» یا «ناقص» ارائه می کردند، و قربانیان بودند. که ممکن است در گذشته (تقریبا در هر زمینه ای از زندگی خود) دروغ گفته باشند.

یکی از افسران گفت: بخش بزرگی از موارد ما را افرادی تشکیل می‌دهند که از مشکلات روانی رنج می‌برند و همچنین به نوعی مدعی‌کننده‌های مکرر هستند. در یک نیروی دیگر این باور در میان مدیران ارشد وجود داشت که “سیستم با ادعاهای نادرست مسدود شده است”.

محققان در مطالعه اخیر بیان کردند که “ادعاهای واقعی نادرست تجاوز جنسی در اقلیت بسیار کمی از موارد مطرح می شود” – با اشاره به تحقیقاتی که این رقم را 3٪ نشان می دهد.

محققان همچنین متوجه کمبود شدید آموزش برای افسران متخصص در مورد تجاوز جنسی شدند، بدون اینکه برنامه ای برای اجرای آن در نیروی مورد بررسی قرار دهند. یکی از افسران گفت: «تجاوز جنسی یک تحقیق جدی است. بنابراین … چرا DC ها هستند [detective constables] هیچ آموزشی برای بررسی تجاوز ندیدی؟»

آملیا هندی، رئیس سیاست در بحران تجاوز در انگلستان و ولز، گفت که افسانه‌های تجاوز جنسی که توسط افسران نگه داشته می‌شوند، “مجرمین را از قلاب خارج می‌کنند” و به فرهنگ تجاوز جنسی گسترده‌تری دامن می‌زنند. او گفت: «در روزهای اخیر به ما یادآوری می‌شود که چگونه فرهنگ تجاوز در پلیس به افسران پلیس خشونت‌گر جنسی اجازه می‌دهد بارها و بارها از قلاب خارج شوند.

نویسندگان این مطالعه توصیه می‌کنند افسران قبل از پیوستن به تیم‌های تخصصی جرایم جنسی، غربالگری افسانه‌های تجاوز جنسی را انجام دهند و به طور منظم آموزش ببینند، زیرا «در حال حاضر، این باورها بدون چالش باقی می‌مانند و توجهی به آن‌ها نمی‌شود» و افسران «نیازهای قربانیان خشونت جنسی را برآورده نمی‌کنند، و کسانی را که مرتکب می‌شوند مجازات نمی‌شوند». خشونت جنسی».

روز جمعه، گزارشی از وزارت کشور آمریکا نشان داد قربانیان تجاوز، مقادیر قابل توجهی از سوابق شخصی خود را «به‌طور غیرضروری» از سوی پلیس درخواست کرده‌اند، چهار سال پس از آنکه آبان نیوز فاش کرد که پلیس خواستار دسترسی تقریباً بدون محدودیت بوده است. دولت گفته است که قانونی را در مورد درخواست های پلیس برای دسترسی به داده های شخصی اشخاص ثالث معرفی خواهد کرد.

“این […] سارا دینز، وزیر حفاظت، گفت: از پلیس حمایت خواهیم کرد تا اطمینان حاصل شود که همه درخواست‌ها کاملاً ضروری هستند و ما می‌توانیم از قربانیان محافظت کنیم و عدالت را سریع‌تر اجرا کنیم.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

نفوذ دیپلماتیک استرالیا در آسیا با افزایش منافع پولیس محلی در خارج از کشور | سیاست خارجی استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بر اساس آخرین رتبه بندی …