یورگن کلوپ “خوشبخت” به عنوان سرمربی به 1000 بازی می رسد | لیورپول

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یورگن کلوپ گفته است که از رسیدن به 1000 بازی به عنوان سرمربی احساس خوشبختی می کند، اما معتقد است که اگر یک بازی دیگر در ماینتس می باخت، دوران درخشان او قبل از شروع واقعی تمام شده بود.

سرمربی لیورپول روز شنبه برابر چلسی به نقطه عطف خواهد رسید. کلوپ در 548 بازی از 999 بازی خود پیروز شده و 270 بازی برای ماینتس، 319 بازی برای بوروسیا دورتموند و 410 بازی برای لیورپول انجام داده است. او گفت: “این یک چیز عظیم است، یک عدد دیوانه کننده – من واقعاً احساس خوشبختی می کنم.” ریش الان واقعا خاکستری است و وقتی من به اینجا رسیدم اینطور نبود. من مطمئن نیستم که این به خاطر سن است یا به خاطر لیورپول. من کاری را که دوست داشتم برای باشگاه‌هایی که دوست داشتم انجام دادم، بنابراین خوشحالم.»

دوران مربیگری کلوپ تقریباً 22 سال پیش آغاز شد، زمانی که او به طور موقت در ماینتس در معرض خطر سقوط قرار گرفت، جایی که او بیشتر دوران بازی خود را در آنجا گذراند، و وظیفه حفظ باشگاه در بوندسلیگا 2 را بر عهده گرفت. آنها به لطف 6 پیروزی در سه امتیاز زنده ماندند. در هفت بازی پایانی، اما کلوپ معتقد است که اگر باشگاه سقوط می کرد، او برای همیشه به این سمت نمی رسید.

او گفت: “اگر یک بار دیگر را از دست می دادیم، فکر می کنم به دسته پایین می رفتیم.” “برنده شدن پنج نفر از هفت نفر اول رقم فوق العاده ای بود، اما هیچ کس آن را تشخیص نمی داد. شما فقط به لیگ سوم می روید و یک حرفه مربیگری امیدوار کننده قبل از شروع واقعی به پایان می رسد. من خوش شانس بودم که این اتفاق نیفتاد.

کاری که من امروز انجام می‌دهم کاملاً متفاوت است، اما توصیه من این است: باز باشید، سخت کار کنید، کنجکاو باشید، به گوشه‌ها نگاه کنید و سعی کنید راه‌حل‌هایی برای مشکلاتی که در حال حاضر ندارید، اما خواهید داشت، بیابید. آینده. مهمترین چیز این است که مشغول باشید، بازی را یاد بگیرید.

مربیگری مانند گلف است: وقتی فکر می‌کنید که آن را به دست آورده‌اید، بازی چیز دیگری به شما خواهد گفت. شما همیشه باید پیشرفت کنید و این چیزی است که من در آن بیشتر دوست دارم. این برای یک ثانیه خسته کننده نبود – این بهترین چیزی است که می توانید در مورد زندگی کاری خود بگویید و بهترین چیزی است که می توانم انجام دهم.”

در همین حال، اتحادیه هواداران لیورپول، Spirit of Shankly، انجمن هواداران معلول لیورپول و حامیان فوتبال اروپا، کاهش تخصیص بلیط برای بازی لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا در ماه مارس در رئال مادرید را محکوم کردند. به هواداران لیورپول فقط 4 بلیط ویلچر – واقع در بخش خانگی – و کاهش 1800 بلیط برای بازی های برگشت آخر 16 به دلیل بازسازی برنابئو داده شده است. مقررات یوفا بیان می کند که باشگاه های میزبان باید 5 درصد از ظرفیت خود را به عنوان خارج از خانه ارائه دهند اما به لیورپول 3 درصد پیشنهاد شده است.

در بیانیه ای مشترک، گروه های هوادار اعلام کردند: «این کاملا غیر قابل قبول است که یک باشگاه آشکارا قوانین یوفا و همچنین مسئولیت خود را در قبال هواداران به این شیوه نادیده بگیرد. کاهش تخصیص خارج از خانه، اگر بدون تغییر باقی بماند، خطر ایجاد سابقه نگران کننده ای را برای باشگاه ها ایجاد می کند تا قوانین یوفا را دستکاری کنند و آن ها را به دلخواه خود مطابق میل خود تغییر دهند. رئال مادرید باید از مقررات یوفا در مورد تخصیص خارج از خانه تبعیت کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

لیگ برتر: 10 نکته صحبت از اقدام آخر هفته | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، در عرض چند دقیقه پس از …