فرانچسکو مولیناری با ظهور جام رایدر بازگشت فرم را می بیند | گلف

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

فرانچسکو مولیناری حتی شواهدی از افتخارات سابق در خانه خود پیدا نخواهد کرد. مولیناری گفت: «من اتاق جام ندارم. فکر نمی‌کنم عکسی از خودم در حال بازی گلف در خانه داشته باشم.»

ماکتی از کوزه کلارت که در سال 2018 برنده شد؟ او گفت: “من آن را در جایی گرفته ام.” «آشکار نیست. وسط اتاق نشیمن نیست. من آن جور آدمی نیستم من نیازی به دیدن آن ندارم، هنوز می توانم آن را به خاطر بسپارم. با توجه به مشکلاتی که مولیناری در دوره های اخیر با آن مواجه شده است، احتمالاً همینطور است. آن شکوه اوپن در کارنوستی آخرین پیروزی او بود.

نشانه هایی از بازگشت به بهترین حالت خود وجود دارد – و به ویژه با توجه به اینکه جام رایدر امسال در زادگاهش ایتالیا برگزار می شود. دور دوم 67 در اینجا در یاس لینک، مولیناری را به صدر جدول امتیازات قهرمانی ابوظبی رساند، جایی که او هموطن خود گویدو میگلیوزی را برای شرکت دارد.

مولیناری گفت: “من قبل از سال 2018 خوش شانس بودم که افت زیادی در فرم نداشتم.” خیلی سخت است که یک حرفه را بدون چنین زمانی ادامه دهیم. ما فشار می آوردیم و فشار می آوردیم و فشار می آوردیم تا بهتر شویم و بدیهی است که وقتی اینطور کار می کنی، خطر اشتباه گرفتن وجود دارد. سپس چرخاندن آن به نوعی سخت است.

«نقاط ضعیف بسیاری، بسیار، بسیاری وجود داشته است. من خوش شانس بودم که خانواده ام همیشه به نوعی به آنها سر می زدند. هیچ کس دوست ندارد توپ را به سمت چپ بزند و امتیازات بالایی را بزند، اما این بخشی از بازی است.

اجتناب از بحث جام رایدر برای مولیناری در حال حاضر دشوار است. او بخش مهمی از پیروزی اروپا مقابل ایالات متحده در سال 2018 بود. این بازیکن 40 ساله اضافه کرد: “اگر قرار است در آنجا باشم، می خواهم به هدف و تیم کمک کنم.” “من به هیچ دلیل دیگری نمی خواهم آنجا باشم.”

بعید است که مولیناری و میگلیوزی در مورد بسته شدن 36 حفره در اینجا چیزهای خاص خود را داشته باشند. جیسون اسکریونر با 10 امتیاز کمتر از مجموع آنها فاصله دارد. تعدادی از بازیکنان هشت ساله کمتر شامل اسکات جیمیسون هستند. آدریان مرونک، شین لوری و رایان فاکس در کمین منهای هفت هستند. یک عدد 67 برای تایرل هاتون او را به بحث در سن 5 سالگی اخراج کرد.

توماس پیترز، قهرمان سال گذشته، از جمله کسانی بود که این مسابقه را از دست داد. پاتریک رید پس از دورهای 72 و 76 نیز همین کار را کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ارز دیجیتال بریت کوین ممکن است تا پایان دهه استفاده شود | بانک انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، طبق برنامه هایی که توسط بانک …