پورتسموث، جان موسینیو، رئیس PFA را به عنوان سرمربی منصوب کرد | پورتسموث

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پورتسموث، رئیس انجمن فوتبالیست های حرفه ای، جان موسینیو را با “قرارداد بلندمدت” به عنوان سرمربی منصوب کرد. این بازیکن 36 ساله جایگاه خود را به عنوان مربی-بازیکن در رقبای لیگ یک آکسفورد ترک کرد و به فراتون پارک رفت.

موسینیو جانشین دنی کاولی شد که در 2 ژانویه پس از 9 بازی بدون پیروزی در لیگ اخراج شد. پومپی در بازی خانگی شنبه مقابل اکستر در رده پانزدهم قرار دارد.

موسینیو به وب‌سایت پورتسموث گفت: «از اینکه به عنوان سرمربی پومپی انتخاب شدم خوشحالم و برای شروع این نقش هیجان‌زده هستم. من و باشگاه جاه‌طلبی‌های مشابهی داریم و روی دستیابی به موفقیت کوتاه‌مدت و بلندمدتی تمرکز کرده‌ایم که حامیان اینجا لایق آن هستند. می‌خواهم تیم ما روی پای جلو، با فوتبال تهاجمی و تهاجمی بازی کند که بازی‌ها را برد و هواداران را سرگرم کند.»

موسینیو از سمت خود به عنوان رئیس هیئت مدیره بازیکنان PFA که از ماه می 2021 بر عهده دارد، چشم پوشی خواهد کرد. پورتسموث گفت که “به زودی از آن سمت کنار می رود تا کاملاً روی نقش جدید خود تمرکز کند”.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بلیط قطار بریتانیا می تواند مانند صندلی های خطوط هوایی در تغییر ریل قیمت گذاری شود | حمل و نقل

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بلیت‌های قطار در بریتانیا می‌توانند …