“ما آتش خود را از دست دادیم”: گواردیولا به بازیکنان و هواداران منچسترسیتی حمله کرد | شهر منچستر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پپ گواردیولا تندخو منچسترسیتی را متهم کرد که یک تیم “گل های شاد” و فاقد جرات و میل برای پیروزی است، در حالی که این مربی همچنین از عدم اشتیاق هواداران و کل باشگاه در حمله ای بی سابقه پس از 4-2 روز پنجشنبه انتقاد کرد. پیروزی برگشت مقابل تاتنهام در ورزشگاه اتحاد.

در طول هفت سال حضور در سیتی، کاتالان هرگز بازیکنانش را مورد حمله قرار نداده بود، اما پس از مشاهده نتایج 2-0 تیمش در نیمه دوم، هیچ تلاشی برای پنهان کردن ناراحتی خود نکرد. پس از گل‌های دژان کولسفسکی و امرسون، سیتی با استفاده از جولیان آلوارز، ارلینگ هالند و ریاض محرز که دو گل به ثمر رساندند، مبارزه کرد.

گواردیولا گفت: “من خواهان واکنش هستم – نه فقط از سوی بازیکنان، کادر فنی و کل سازمان.” ما یک تیم شاد گل هستیم، من این را نمی خواهم. من می خواهم آرسنال را شکست دهم. نمی توانم انکار کنم که چقدر خوشحالیم [to win]. اما از تیمی که بودیم خیلی فاصله داریم. خیلی چیزها هست که ما خیلی دور هستیم، خیلی دور.

ما بازی می‌کنیم چون مدیرم به من گفت این کار را انجام بده و این کار را انجام دهم. ما خوش شانس بودیم و اگر تغییر نکنیم، دیر یا زود امتیازات را از دست خواهیم داد. بدون اشتیاق، آتش، میل به برنده شدن از دقیقه اول. از طرف هواداران ما هم همینطور است.”

در این فاصله، حمایت خانگی سیتی را به وجد آورد. گواردیولا گفت: آنها 45 دقیقه سکوت کردند. آنها به این دلیل هو کردند که ما می باختیم، اما نه به این دلیل که بد بازی کردیم. خوب بازی کردیم آنها به خاطر باختن ما هو کردند، اما شاید مثل تیم ما باشد. ما خوش شانس بودیم [to come back] اما دیر یا زود اگر تغییر نکنیم، امتیاز را از دست خواهیم داد. ما بودیم [lacking in] جرات، اشتیاق، آتش، میل به برنده شدن از دقیقه اول. در مورد هواداران ما هم همینطور.”

گواردیولا گفت سیتی ممکن است از خود راضی شده باشد. شاید آنها خیلی راحت باشند زیرا ما در پنج سال چهار لیگ برتر را برده ایم. بعد از اینکه گل زدیم آنها واکنش نشان می دهند، اما موضوع این نیست. ما خیلی دور هستیم تا بتوانیم در بالاترین سطح رقابت کنیم.» آیا فکر می‌کنید ما می‌خواهیم به روشی که بازی می‌کنیم فاصله با آرسنال را دنبال کنیم؟ به هیچ وجه. امروز ما خوش شانس بودیم. اگر می‌خواهیم چیزی برنده شویم یا رقابت کنیم – اما شکایت، شکایت، شکایت [the players] – هیچ شانسی برای بردن ما وجود ندارد.

سیتی با 5 امتیاز از آرسنال عقب است، اما از آنجایی که آنها با وولوز قبل از میزبانی منچستریونایتد در روز یکشنبه به مصاف ولوز می روند، می توانند به دو امتیاز نزدیک شوند. ما یک حریف در آرسنال داریم که آتش دارد. دو دهه بدون قهرمانی در لیگ برتر. من واقعیت را توضیح می دهم، همه چیز خیلی راحت است [at City] اما مخالفان منتظر نمی مانند. من تیمم را نمی شناسم، آنها [previously] این مدیر گفت: شور و اشتیاق برای دویدن داشتم. ما از تیمی که در فصول گذشته داشتیم فاصله داریم. آیا فکر می کنید این بازگشت هر بار اتفاق بیفتد؟ نمی شود.

«امشب مثل یک بچه می‌خوابم – اما موضوع این نیست. در 14 سال من 11 عنوان قهرمانی لیگ را به دست آوردم – این مقدار زیادی است. پس این بدان معناست که هر روز چیزهایی را می بینم که شما نمی بینید زیرا نیستید [there]. این یک بازیکن نیست، همه هستند. مردم می گویند ما به دلیل نداشتن لیگ قهرمانان به موفقیت دست پیدا نمی کنیم: مزخرف. دوتا پشت سر هم [Premier League titles] در مقابل این لیورپول، روشی که ما بازی کردیم، در این کشور.”

تاتنهام اکنون سه بازی از چهار بازی اخیر خود در لیگ را باخته است. سرمربی آنها، آنتونیو کونته، گفت: دریافت 4 گل برای من خوب نیست و دریافت 4 گل تنها در یک نیمه خوب نیست. این اولین بار در دوران حرفه ای ام است که تیمم گل های زیادی دریافت می کند، اما ما باید به کار خود ادامه دهیم، پیشرفت کنیم و تلاش کنیم تا بهترین کار را انجام دهیم. در پایان ما واقعاً از نتیجه نهایی ناامید هستیم. من فکر می کنم شاید ما می توانستیم شایستگی خیلی بیشتری داشته باشیم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …