پیش بینی های دور بخش NFL: خداحافظی با بنگال ها و کابوی ها | NFL

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تیاینجا در طول آخر هفته Wildcard هیجان زیادی داشت، اما غافلگیری زیادی نداشت. در واقع، ما به درستی هر شش برنده را در این زمان در هفته گذشته انتخاب کردیم. آیا آن موجو در دور تقسیمی ادامه خواهد داشت؟ طی چند روز آینده متوجه خواهیم شد.

جکسونویل جگوارز در کانزاس سیتی چیفز (شنبه، ساعت 4:30 بعدازظهر EST/9:30 بعد از ظهر به وقت گرینویچ)

کاری که جگوارها برای برنده شدن باید انجام دهند: ترور لارنس باید نیمه اول درخشانی داشته باشد – یا حداقل یک نیمه وحشتناک. جگوارها 27-0 لس آنجلس چارجرز را پیش انداختند و سپس برای پیروزی در آخر هفته گذشته غرش کردند. لارنس باید ثابت کند که نیمه اول 4 قطعی او برای اولین بار بازی پلی آف را تجربه کرد.

کاری که روسای برای برنده شدن باید انجام دهند: طوری رفتار کنید که انگار قبلاً اینجا بوده اند، که همینطور بوده است. هفته گذشته، جگوارها ثابت کردند که می‌توانند بدترین دشمن خودشان باشند، بنابراین فرماندهان با استعدادتر می‌توانند از رویکرد محافظه‌کارانه‌ای که بر اجتناب از جابه‌جایی و اولویت دادن به زمان مالکیت تأکید دارد، بهره‌مند شوند.

بازیکن کلیدی: تراویس کلسه، تی، چیفز کانزاس. آخرین باری که این تیم ها مقابل هم قرار گرفتند، کلچه 81 یارد را بلند کرد و یک تاچ داون به ثمر رساند. دفاع جکسونویل به طور کلی در طول فصل معمولی برای مهار پایان‌های محکم تلاش کرد و کلسه به طور قابل‌توجهی بهتر از “به طور کلی” است.

پیش بینی: روسای بیش از جگوار. جگوارها لیاقت هیچ چیز دیگری را ندارند جز این که به این ژرفا وارد فصل بعد شدند، اما به نظر می رسد این بازی شکاف بین لارنس و پاتریک ماهومس را آشکار می کند.

غول‌های نیویورک در فیلادلفیا ایگلز (شنبه، ساعت 20:15 EST/یکشنبه، 1:15 صبح به وقت گرینویچ)

کاری که غول ها برای برنده شدن باید انجام دهند: توپ را بدوید. غول‌ها بهترین دویدن NFC را در Saquon Barkley دارند، به‌علاوه QB Daniel Jones تهدیدی برای گرفتن توپ و دویدن خودش است، که هفته گذشته 78 یاردی را در زمین مقابل مینه‌سوتا وایکینگ‌ها برداشت.

کاری که عقاب ها برای برنده شدن باید انجام دهند: اگر فیلادلفیا بتواند از ایجاد هرج و مرج در زمین توسط جونز و بارکلی جلوگیری کند – آنها 121.6 یارد راش در هر بازی را در طول فصل عادی کنار گذاشتند، در مقایسه با نیویورک 144.2 – جاینت ها باید آن را بیشتر پخش کنند، که این نقطه قوت آنها نیست.

بازیکن کلیدی: Jalen Hurts، QB، Eagles. شانه هرتس چقدر سالم است؟ شاید این همان چیزی باشد که این بازی به آن می رسد. هارتز 20 بر 35 بازی کرد و 229 یاردی را با یک پیک و بدون تاچ داون پرتاب کرد که در پایان فصل عادی مجبور به بازی شد. فیلادلفیا امیدوار است که هفته خداحافظی به او کمک کند تا فرم خود را بازیابد.

پیش بینی: عقاب ها بر روی غول ها. ایگلز بدون هارتز مبارزه کرده است، اما با فرض اینکه او حداقل 80 درصد باشد، بهترین تیم در فصل عادی NFL به بازی قهرمانی NFC خواهد رفت.

سینسیناتی بنگال در بوفالو بیلز (یکشنبه، 3 بعدازظهر EST/8 بعد از ظهر به وقت گرینویچ)

جاش آلن پس از یک بازی نابرابر مقابل دلفین ها باید اشتباهاتش را کاهش دهد
جاش آلن پس از یک بازی نابرابر مقابل دلفین ها باید اشتباهاتش را کاهش دهد. عکس: گرگوری فیشر/ورزش امروز آمریکا

کاری که بنگال ها برای پیروزی باید انجام دهند: به کاسه امنیت توپ خوش آمدید! هر تیمی که گردش خود را محدود کند به احتمال زیاد برنده بازی خواهد بود. برای بنگالی‌ها، این به معنای مجبور کردن جاش آلن به گرفتن تصمیم‌های ضعیفی است که تقریباً لوایح را علیه دلفین‌های میامی محکوم می‌کرد (او دو رهگیری داشت و برای سه بار “اعتبار” به او داده شد).

آنچه که صورتحساب ها برای برنده شدن باید انجام دهند: در همین حال، وظیفه بیل اخراج جو بارو خواهد بود. یکی از بدترین رازهای حفظ شده لیگ این است که QB بنگال تمایل زیادی به نگه داشتن فوتبال برای مدت طولانی دارد. این چیزی است که او روی بهبود آن کار کرده است، اما، به خصوص با یک خط حمله شکست خورده، عجله‌کنندگان پاس Bills می‌توانند در نهایت با کوارتربک حریف جشن بگیرند.

بازیکن کلیدی: جو میکسون، آر بی، بنگالز. اگر بازی پاس سینسیناتی شروع به خراب شدن کند، آنها یک دویدن با کیفیت بالا در Mixon دارند که می تواند به عنوان Plan B وارد شود.

پیش بینی: صورتحساب ها بر سر بنگال. هیچ یک از تیم ها واقعاً خود را در بازی دور اول خود ثابت نکردند، بنابراین این بازی می تواند به یک بازی پر امتیاز و رایگان برای همه با پایانی وحشی تبدیل شود. اگر فقط می خواهید یک بازی را بررسی کنید، این همان بازی است.

دالاس کابوی در سان فرانسیسکو 49ers (یکشنبه، 18:30 EST/11:30 بعد از ظهر به وقت گرینویچ)

کاری که کابوی ها باید انجام دهند تا برنده شوند: آیا خط حمله کابوی ها می تواند در برابر بهترین دفاع لیگ نینرز مقاومت کند؟ این سکسی ترین سوال نیست، اما ممکن است پاسخ دهد که آیا دالاس می تواند یک پیروزی جاده ای را در روز یکشنبه کسب کند یا خیر.

کاری که 49ers برای برنده شدن باید انجام دهند: به هر طریقی، این فصل سان فرانسیسکو 49ers، و شاید کل فصل NFL، ممکن است به توانایی براک پردی در به تعویق انداختن بازگشت به کدو تنبل ضرب المثل منجر شود. انتخاب نهایی درفت سال گذشته به نوعی باعث می شود که دومین فصل پس از او از یکشنبه آغاز شود.

بازیکن کلیدی: میکا پارسونز، مدافع خط، کابوی. تلاش تدافعی پارسونز در برابر تام بردی در روز دوشنبه دلیل بزرگی بود که کوارتربک در حال بررسی برنامه های فصل آینده است. درست همانطور که خط دفاعی سانفرانسیسکو حول محور نیک بوسا است، پارسونز کلید D Niners است.

پیش بینی: 49 ها بیش از کابوی ها. در آن زمان، براک پردی رسماً به آقای فوق العاده مرتبط لقب خواهد داد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بایدن سرمایه داری دموکراتیک را احیا کرد – و پارادایم اقتصادی را تغییر داد | رابرت رایش

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، چگونه می توان همزمان با افزایش …