شهر آلاباما می آموزد که کشاورز مخفیانه قبوض داروخانه مردم را پرداخت کرده است | آلاباما

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شهری کوچک در آلاباما مردی را گرامی می دارد که سال ها قبوض داروخانه همسایگانش را پرداخت کرد و سخاوتش را تا اندکی قبل از مرگ اخیرش مخفی نگه داشت و دقیقاً همان جایی را که ترک کرد، ادامه داد.

هودی چایلدرس، کشاورز و کهنه سرباز نیروی هوایی ایالات متحده، کمپین خیریه ناشناس خود را زمانی آغاز کرد که در سال 2012 وارد یک داروخانه در شهر زادگاهش جرالدین شد و از صاحبش آموخت که گاهی اوقات خانواده ها توانایی پرداخت هزینه داروهای خود را ندارند.

خبرگزاری محلی WVTM در این ماه گزارش داد که Childress که حرکت کرده بود، 100 دلار به صاحبش داد و به او گفت که آن را برای “هرکسی که نمی تواند نسخه خود را بپردازد” ذخیره کند.

بروک واکر، صاحب جرالدین داروز، طبق گزارش روز پنجشنبه واشنگتن پست، چیلدرس به یاد می آورد: «به هیچ روحی نگویید که پول از من آمده است. “اگر آنها درخواست کردند، فقط به آنها بگویید که این یک نعمت از جانب خداوند است.”

چایلدرس به داروخانه ای که محل ملاقات بسیاری از 900 ساکن جرالدین است، در یک دهه آینده باز می گشت، هر بار یک اسکناس 100 دلاری به واکر می داد و دوباره از او درخواست می کرد که به هرکسی که درخواست می کند بگوید. صرفاً “نعمت خدا” بود.

او هزاران دلار به صندوق خود در داروخانه ای کمک کرد که اعضای خانواده خود به طور مرتب به آنجا مراجعه می کردند بدون اینکه هرگز بدانند او چه کار می کند. به گزارش پست، کافی بود به دو نفر در ماه که فاقد بیمه یا مزایای بهداشتی کافی بودند کمک کنیم تا نسخه های خود را پوشش دهند.

اواخر سال گذشته، در حالی که او برای حرکت در حین مبارزه با بیماری مزمن انسدادی ریه و سایر مشکلات سلامتی تلاش می کرد، احساس کرد که به پایان عمر خود نزدیک می شود. این پیرمرد 80 ساله که زمانی برای شرکت هوافضا لاکهید مارتین کار می کرد، به شخصی نیاز داشت تا اسکناس 100 دلاری معمول خود را به جرالدین داروز ببرد و این کار را به دخترش تانیا نیکس سپرد.

نیکس درخواست پدرش را انجام داد و به واکر گفت: “به گفته WVTM، من شوکه شده بودم – نمی دانستم که او به مردم در داروخانه کمک می کند.”

نیکس در مصاحبه ای با پست توضیح بیشتری درباره این گفتگو داد.

“او به من گفت که در اول هر ماه یک اسکناس 100 دلاری برای داروساز در جرالدین می‌برده است، و نمی‌خواست بداند او به چه کسی کمک کرده است – او فقط می‌خواست مردم را با آن برکت دهد.” نیکس، 58 ساله، گفته می شود.

دلشکستگی هایی که Childress متحمل شده بود، بشردوستی او را برای دخترش بسیار معنادارتر کرد. او در سال 1973 پسرش بوچ را از دست داده بود. WVTM گزارش داد که او اولین همسرش، پگی را نیز از دست داده بود، او در سال 1999 به دلیل ابتلا به مولتیپل اسکلروزیس او را به روی سکوها در بازی های فوتبال محلی می برد.

چایلدرس در 1 ژانویه درگذشت و همسر دوم خود، مارتا جو، دو فرزند، سه ناتنی و 15 نوه و سایر بازماندگان را پشت سر گذاشت.

نیکس به کسانی که آخر هفته گذشته در مراسم تشییع جنازه او جمع شده بودند، گفت که پدرش در جرالدین داروز چه خواهد کرد. خبر مکاشفه نیکس در سراسر شهر پخش شد و خانواده، دوستان و سایر تحسین‌کنندگان Childress را تشویق کرد تا شروع به کمک به صندوق او کنند تا اجازه ادامه آن را بدهند.

هدر واکر، داروساز Geraldine Drugs به WVTM گفت که نمی تواند ادای احترام مناسب تری برای Childress در نظر بگیرد.

او گفت: “مردم زیادی در جرالدین وجود دارند که به خاطر هودی عمر طولانی تری داشته اند.” هادی یک خدمتکار متواضع واقعی بود که همیشه دوستش خواهند داشت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“ما یک میلیون پوند اجاره به صاحبخانه خود بدهکاریم – اما آنها ما را با خانه های بی کیفیت رها کرده اند” | مشاور املاک

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، موسسه خیریه مت فرنلی تقریباً 1 …