دادگاه روسیه شکایات ناوالنی را درباره شرایط زندان رد کرد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک دادگاه روسیه شکایات الکسی ناوالنی، رهبر زندانی اپوزیسیون را درباره شرایط زندانش رد کرد.

ناوالنی با حضور در مقابل یک قاضی از طریق لینک ویدیویی، مدعی شد که به طور غیرقانونی در بازداشت بوده و خواستار حفظ ارتباط با همسرش شد.

“لطفاً به یولیا بگویید که بنا به دلایلی دیگر نامه‌هایی از او نمی‌آید و من انواع سلام او را به او و بچه‌ها می‌رسانم و اگر از من جوابی دریافت نکرد… حتی نمی‌توانم خودم برایش بنویسم.”

این جلسه در بحبوحه گزارش هایی مبنی بر وخامت وضعیت سلامتی ناوالنی برگزار شد – و تماس های همسر و متحدانش از کارکنان زندان برای تهیه داروهای اولیه.

این مرد 46 ساله به اتهام کلاهبرداری در یک مستعمره زندان با امنیت حداکثر در 250 کیلومتری شرق مسکو، محکومیت 9 ساله خود را می گذراند.

ناوالنی، متحدانش و دولت های غربی و گروه های حقوقی می گویند او قربانی اتهامات واهی شده است که برای ساکت کردن او طراحی شده است.

منتقد کرملین در ژانویه 2021 پس از بازگشت از آلمان، جایی که دوران نقاهت را طی می کرد، در روسیه دستگیر شد. مسمومیت با عامل عصبی او مسکو را مقصر دانسته است.

ویدیو را در پلیر بالا تماشا کنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

چرا LNER برای روز اعتصاب راه آهن به من بلیت فروخت و از بازپرداخت آن امتناع کرد؟ | امور مصرف کنندگان

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، در آخر هفته، یک بلیط پیش‌خرید …