جوی کاربری از تیم شش ملت ایرلند کنار گذاشته شد | تیم اتحادیه راگبی ایرلند

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رابی هنشاو و جوی کاربری از لیست 37 نفره ایرلند برای شش ملت کنار گذاشته شده اند، اما جایی برای جیمی آزبورن، مدافع لینستر بدون بازی وجود دارد.

سنتر هنشاو یک فصل آسیب دیدگی را پشت سر گذاشته و با مشکل مچ دست روبرو شده است، در حالی که راس برن و جک کراولی پیش از کاربری به عنوان پوشش کاپیتان، جانی سکستون، انتخاب شده اند. آزبورنیس 21 ساله تنها بازیکن تازه وارد آزمایشی است که توسط اندی فارل پس از چند عملکرد برجسته برای استان خود انتخاب شد.

سکستون که پس از آسیب دیدگی استخوان گونه در روز سال نو تحت عمل جراحی قرار گرفت و پروپ تادگ فورلونگ (مچ پا و ساق پا) نیز در میان 20 بازیکن لینستر هستند که دعوت شده اند.

ایرلند که سال گذشته در صدر رنکینگ جهانی قرار گرفت و برنده سه تاج شد، مبارزات خود را از 4 فوریه در برابر ولز در کاردیف آغاز کرد.

راهنمای سریع

ترکیب ایرلند برای شش ملت

نمایش دهید

مهاجمان: آر بیرد (لینستر)، اف بیلهام (کوناخت)، تی بیرن (مانستر)، جی کانن (لینستر)، جی کومبز (مانستر)، سی دوریس (لینستر)، تی فورلنگ (لینستر)، سی هیلی (لینستر)، آی هندرسون (آلستر)، آر هرینگ (آلستر)، آر کلهر (لینستر)، دی کیلکین (مانستر)، جی مک کارتی (لینستر)، پی اوماهونی (مانستر)، تی اوتول (الستر)، پورتر (لینستر)، سی پرندرگاست (کاناکت)، جی رایان (لینستر)، دی شیهان (لینستر)، جی ون در فلیر (لینستر).

پشتی: بی آکی (کوناخت)، آر بیرن (لینستر)، سی کیسی (مانستر)، جی کراولی (مانستر)، کی ارلز (مانستر)، جی گیبسون پارک (لینستر)، ام هانسن (کاناکت)، اچ کینان (لینستر)، جی لارمور (لینستر)، جی لو (لینستر)، اس مک کلاسکی (آلستر)، سی موری (مانستر)، جی اوبراین (لینستر)، جی آزبورن (لینستر)، جی رینگروس (لینستر)، جی سکستون (لینستر، سردار )، جی استوکدیل (اولستر).

از بازخورد شما متشکرم.

زوج باتجربه مانستر، کیت ارلز و کونور موری و بوندی آکی، مرکز کونااخت نیز علیرغم عدم اقدام اخیر در سطح باشگاه، در این رقابت ها حضور دارند.

فارل به وب سایت اتحادیه فوتبال راگبی ایرلند گفت: “شش ملت یک رقابت بزرگ برای ما و فرصت دیگری برای رشد ما در گروه است. سال 2022 سال پرمشغله‌ای بود زیرا ما با گروه بزرگ‌تری از بازیکنان کار کردیم و به ساختن عمق تیم و رقابت برای مکان‌ها ادامه دادیم.

در حالی که تعداد کمی از بازیکنان ناک هستند و برخی دیگر از انتخاب برای شروع مسابقات بازمانده اند، آنها این فرصت را خواهند داشت تا با بازی برای استان های خود در URC، پرونده خود را پیش ببرند. [United Rugby Championship] در هفته‌های آتی، بدون شک با پیشرفت مسابقات، باید از گروه گسترده‌تری دعوت کنیم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اعتراضات در جزایر سلیمان به دلیل برکناری سیاستمدار منتقد کلیدی چین با رأی عدم اعتماد | جزایر سلیمان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، نخست‌وزیر یکی از پرجمعیت‌ترین استان‌های …