Sanne Troelsgaard از Reading: “هم تیمی ها می پرسند چگونه به خانه و کار می روم” | خواندن زنان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اسآن ترولزگارد به اعتراف خودش “یک بازیکن حرفه ای فوتبال عادی نیست”. هافبک ردینگ به جای پایان دادن به تمرین – شاید با تماشای برخی از نتفلیکس، مانند هم تیمی‌هایش – مستقیماً روی چیزی که به عنوان «جهان مربیگری آنلاین» خود توصیف می‌کند، کار می‌کند: این شرکت خودش، Troelsgaard Fitness، است که در طول دوره راه‌اندازی شد. پاندمی.

ترولزگارد علاوه بر اینکه یک فوتبالیست حرفه‌ای است، یک مربی آنلاین است و برنامه‌های تغذیه‌ای و برنامه‌های ورزشی مناسب را برای مشتریانش که اکنون بیش از 30 نفر هستند، ارائه می‌کند. “همه هم تیمی های من همیشه می گویند: “چطور می توانی به خانه بروی و همچنان کار کنی؟”

اما من آن جور آدمی نیستم. من همیشه کارهای مختلفی برای انجام دادن دارم… برای من، همچنین مهم است که شما کاری داشته باشید[side] از فوتبال.» او می‌گوید که کار مربیگری او به او احساس «آزادی، برای من، کمک به مردم» می‌دهد. این به حرفه بازی کردن او نیز کمک کرده است، زیرا او برنامه های تغذیه خود را تنظیم می کند (“من همیشه هویج با خودم دارم.”). ساختار زیادی به من داده است که باید آماده باشم. من واقعاً یک فرد آماده هستم.

ترولزگارد که در وژن دانمارک به دنیا آمده و بزرگ شده است، به یاد می آورد که بخشی از یک “خانواده کوچک خوب” بوده و با دو برادر بزرگتر و خواهر دوقلوی خود در باغ فوتبال بازی می کند. او در پنج سالگی به همراه خواهرش به یک تیم پسرانه پیوست – همه چیزهایی که در آن زمان در دسترس بود – قبل از ثبت نام در یک تیم دختران در حدود 12 سالگی. کشور او

سانه ترولزگارد پس از گلزنی برای ردینگ مقابل لیورپول جشن گرفت.
سانه ترولزگارد پس از گلزنی برای ردینگ مقابل لیورپول جشن گرفت. عکس: جیمز وایتهد/SPP/Shutterstock

سانه در جوانی برای شهرداری Vejen بازی کرد و در سال 2009 به تیم برتر بروندبی IF پیوست و اولین بازی ملی خود را در سال قبل انجام داد. کاملاً حرفه ای بودن هنوز یک گزینه نبود: او حرفه بازی خود را با کار در یک فروشگاه ورزشی و بعداً به عنوان معلم انجام داد. لیگ برتر زنان دانمارک همچنان نیمه حرفه ای است.

در سال 2013، پدرش، یکی از بزرگترین حامیان او، به سرطان مبتلا شد. او می‌گوید: «در آن زمان، دنیای من از هم پاشیده بود. علیرغم انتخاب شدن برای تیم دانمارک در یورو 2013، او قبل از مسابقات از شرکت در مسابقات انصراف داد تا بتواند هنگام مرگ پدرش کنار بالین او باشد.

او می گوید: «خانواده خیلی خیلی مهمتر از فوتبال است. “توقف کردم [playing] برای سه ماه چون نمی‌توانستم بدون پدرم به زمین بروم.” ترولزگارد از آن زمان پیراهن شماره 51 را به عنوان ادای احترام به پدرش، سال تولدش، پوشیده است. هر بار که به زمین می روم، به پدرم فکر می کنم.

ترولزگارد چند سالی به خانه برگشت و با خانواده اش زندگی کرد و برای Kolding IF بازی کرد. سپس پیشنهادی رسید که او نتوانست رد کند: شانس بازی برای تیم حرفه‌ای سوئدی FC Rosengård، جایی که او تا سال 2021 در آنجا ماند. . سپس، پس از دو هفته، در مینی کمپ نو در اسپانیا ایستاده بودم و مقابل بارسلونا بازی می کردم [in the Champions League]” او می‌گوید این «دو هفته دیوانه‌کننده برای من» بود.

برای سال‌ها، ترولزگارد به سوپرلیگ زنان توجه داشت و در سال 2021 با ردینگ قرارداد امضا کرد. او چهار روز پس از نقل مکان به کشور و در حالی که در یک هتل زندگی می‌کرد، اولین بازی خود را برای این باشگاه انجام داد. برای من خیلی مهم بود که به تیم آمدم و سپس در ترکیب اصلی قرار گرفتم.

سانه ترولزگارد از پیروزی دانمارک مقابل فنلاند در یورو 2022 لذت برد.
سانه ترولزگارد از پیروزی دانمارک مقابل فنلاند در یورو 2022 لذت برد. عکس: Shaun Brooks/Action Plus/ Shutterstock

ترولزگارد، 34 ساله، با نگاهی به دوران حرفه ای خود، موفقیت خود را به پیوند محض می اندازد: او می گوید: “سخت کار کردن استعداد من است.” او یکی از بزرگترین دستاوردهای خود را اولین بازی خود برای دانمارک در سال 2008 توصیف می کند که در ابتدا به تیم زیر 19 ساله ها راه پیدا نکرد. فکر می‌کنم این یکی از نکات برجسته در حرفه من است، که اگر فقط به خودت ایمان داشته باشی، می‌توانی رویاهای بزرگ داشته باشی.» او در سال 2011 برنده جایزه بهترین بازیکن سال دانمارک شد و 171 بازی ملی در کارنامه خود دارد.

هدف اصلی بعدی او این است که تیم دانمارک را برای جام جهانی امسال آماده کند و در عین حال فرم خود را در ردینگ حفظ کند. او می گوید: “من مسئولیت بیشتری در زمین دارم، برخی از گل ها را به ثمر رسانده ام، البته می خواهم به همین شکل ادامه دهم.”

ترولزگارد می‌داند که در انتهای دوران حرفه‌ای خود قرار دارد، اما با وجود پیشنهادهای شغلی مختلف، آماده نیست بازی را کنار بگذارد. او می‌گوید: «من فقط به مردم می‌گویم: «هنوز کارم تمام نشده است، پس فقط چند سال دیگر برگرد و خواهیم دید.» اما، امیدوارم بتوانم چیزی در فوتبال باشم – این رویای من است. به طور طبیعی، او امیدوار است که به مربیگری آنلاین خود نیز ادامه دهد.

ترولزگارد می گوید که چیزهای زیادی برای دادن دارد. من همچنان هر روز به عنوان یک بازیکن فوتبال و همچنین به عنوان یک فرد پیشرفت می کنم. او با لبخند می افزاید: “بدن من هنوز فکر می کند 20 ساله هستم، بنابراین فکر می کنم این نشانه خوبی است.”

با پخش کننده WSL ما در سری فوکوس، بازیکنان لیگ برتر انگلیس را بهتر بشناسید. تمام مصاحبه های ما را اینجا بخوانید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مشاهیر و دانشمندان عزاداری شیر کوهی P-22 را در یادبود فروخته شده | لس آنجلس

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، در یک شنبه آفتابی در …