ترس از سال خرگوش می تواند موجی از حیوانات خانگی رها شده را به همراه داشته باشد | مالزی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

گروه‌های حمایت از حیوانات خانگی در مالزی و سنگاپور به مصرف‌کنندگان هشدار داده‌اند که به مناسبت سال نو قمری خرگوش نخرند، زیرا از ترس تعداد زیادی از حیوانات رها شده به دنبال آن می‌روند.

انتظار می رود تقاضای زیادی برای پستانداران کوچک وجود داشته باشد زیرا 22 ژانویه آغاز سال خرگوش است. محدین عبدالقادر، رئیس انجمن مصرف کنندگان پنانگ در مالزی، گفت که با توجه به “باور به اینکه خوش شانسی به همراه خواهد داشت” این امر اجتناب ناپذیر است.

او گفت: «با این حال، مانند دیگر تبلیغات زودیاکال گذشته، بسیاری از خرگوش‌ها پس از از بین رفتن نوآوری به سرنوشت خود رها می‌شوند.»

انجمن پیشگیری از ظلم به حیوانات سنگاپور به رسانه های محلی گفت که سالانه حدود 60 گزارش از رها شدن دریافت می کند، علیرغم این واقعیت که مراقبت نکردن از حیوانات خانگی در این کشور یک جرم جنایی محسوب می شود و جریمه ای تا 100000 دلار و همچنین بالقوه دارد. سه سال حبس.

به گفته بتی تان، رئیس انجمن خرگوش خانه سنگاپور، از ابتدای دسامبر 21 خرگوش را پذیرفته است و معمولاً در فصول جشن “درخواست تسلیم” بیشتری دریافت کرده است.

“این سال آینده خرگوش یک سال چالش برانگیز برای گروه های نجات خرگوش خواهد بود زیرا ما پیش بینی می کنیم موارد تسلیم بیشتری در نتیجه انگیزه وجود داشته باشد. [buying] از خرگوش ها، او گفت. جامعه مردم را ترغیب می کرد که تعهد را قبل از دستیابی به آن درک کنند.

با توجه به RSPCA استرالیا، این تصور اشتباه وجود دارد که خرگوش ها اولین حیوانات خانگی “آسان” هستند در حالی که در واقع “نیازهای خاص” دارند و طول عمر آنها تا 12 سال است.

کادر گفت: «علیرغم محبوبیت خرگوش‌ها، خرگوش‌ها یکی از نادیده‌گرفته‌ترین حیواناتی هستند که انسان‌ها آن‌ها را اهلی کرده‌اند و نسبت به رنج‌هایی که معمولاً چنین اهلی‌سازی به همراه دارد، حساس نیستند.

او به مردم پیشنهاد کرد که در سال جدید قمری یک خرگوش اسباب‌بازی را به عنوان جایگزین انتخاب کنند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …