خلاصه: برنامه مربیگری دیابت Breathe Well-being کیسه های 6 میلیون دلاری و اطلاعات بیشتر

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Breathe Well-being در بودجه قبل از سری B 6 میلیون دلار به دست آورد

استارت‌آپ مراقبت از دیابت Breathe Well-being از هند 6 میلیون دلار (500 میلیون روپیه) در دور قبل از سری B به رهبری 3One4 Capital، Accel و General Catalyst جمع‌آوری کرده است.

این شرکت که در سال 2020 راه اندازی شد، بر تغییرات رفتاری و سبک زندگی برای کاهش و معکوس کردن خطر ابتلا به دیابت نوع 2 تمرکز دارد. این یک برنامه دیجیتالی بالینی اثبات شده ارائه می دهد که برای هر کاربر شخصی سازی شده است و همچنین با پشتیبانی مربی و محتوای بازی سازی شده همراه است. گفته می‌شود که از نظر بالینی ثابت شده است که به کاهش HbA1c، کاهش وزن و کاهش قابلیت اطمینان بیماران به دارو کمک می‌کند.

به گفته این شرکت، از بودجه جدید خود برای گسترش تیم اصلی خود، تقویت آکادمی مربیگری سلامت خود، افزایش پلت فرم خود و افزایش تجربه کاربری استفاده خواهد کرد.


برنامه مکمل سلامت جدید Pillwork فعال می شود

یک اپلیکیشن موبایل جدید در کره جنوبی به کاربران در خرید مکمل های سلامت کمک می کند.

برنامه Pillwork که اکنون در هر دو دستگاه iOS و Android در دسترس است، اطلاعات قابل اعتمادی را در مورد حدود 20000 مکمل سلامت در پلتفرم خود ارائه می دهد. دارای وبلاگ ها، مقاله ها و دایره المعارف ها است و به کاربران اجازه می دهد نظرات خود را در مورد یک محصول به اشتراک بگذارند که دیگران می توانند آن را بررسی و مرور کنند.

این برنامه محصولات را برای جستجوی آسان دسته بندی می کند، و همچنین خطر مصرف یک محصول خاص را در یک بیماری خاص شناسایی می کند.

Pillwork همچنین دارای کارشناسانی است که می‌توانند به کاربران مشاوره ارائه دهند و همچنین اطلاعاتی را که کاربران ممکن است به آن نیاز داشته باشند تولید شده توسط هوش مصنوعی ارائه می‌دهند. علاوه بر این، می‌تواند بطری‌های قرص‌های آماده را اسکن کرده و اطلاعات فوری در مورد آنها ارائه دهد.


لنز چشم مصنوعی در کره جنوبی می تواند آلزایمر را تشخیص دهد

موسسه ماشین آلات و مواد کره (KIMM) عدسی چشمی ابداع کرده است که می تواند بیماری آلزایمر را در مراحل اولیه تشخیص دهد.

این لنز مصنوعی قابل کاشت که با مشارکت بیمارستان Severance Yongin دانشگاه Yonsei و بیمارستان Gangnam Severance ساخته شده است، با یک هیدروژل واکنش‌پذیر زیستی ساخته شده است که الگوی Moiré را در هنگام واکنش به نشانگر زیستی آلزایمر نشان می‌دهد.

تشخیص الگوی آن نیازی به استفاده از برچسب‌های الکتروشیمیایی یا فلورسنت که معمولاً در سایر حسگرهای زیستی استفاده می‌شوند، ندارد و همچنین نیازی به نیروی خارجی یا منابع نور ندارد.

را این مطالعه که توسط پروژه توسعه فناوری مواد نانو وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات کره جنوبی پشتیبانی می‌شود، در مجله زیست مواد Bioactive Materials منتشر شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پس از فلپ بلیط، مجله طرفداران اسپرینگستین تعطیل شد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ، نیویورک — مجله و وب سایتی …