رئیس فدراسیون کشتی هند به آزار جنسی متهم شد | هند

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دو کشتی گیر برنده مدال المپیک در هند، رئیس هیئت حاکمه ورزش خود و مربیان آن را به آزار و اذیت جنسی بازیکنان زن متهم کرده و قول داده اند تا زمانی که فدراسیون منحل شود و رهبر آن تحقیق شود، اعتراض کنند.

ساکشی مالک و باجرانگ پونیا که دارای برنز المپیک هستند، وینش فوگات دارنده مدال طلای بازی های مشترک المنافع و سایر ورزشکاران روز چهارشنبه در پایتخت، دهلی، تحصن اعتراضی را آغاز کردند.

آنها رئیس فدراسیون کشتی هند، بریج بوشان شاران سینگ، که همچنین عضو پارلمان حزب حاکم بهاراتیا جاناتا به رهبری نارندرا مودی است، به آزار و اذیت جنسی متهم کرده اند.

سینگ تمام اتهامات علیه خود را رد کرده و گفته است که ورزشکاران هیچ مدرکی برای حمایت از آنها ندارند. این ورزشکاران می گویند که پنج یا شش بازیکن را می شناسند که قربانی آزار و اذیت شده اند.

مالک در محل اعتراض گفت که کشتی گیران روز پنجشنبه با مقامات وزارت ورزش ملاقات کردند و به آنها اطمینان داده شد که اقدام خواهند کرد.

فوگات افزود: «ما پاسخ رضایت‌بخشی دریافت نکرده‌ایم.

وزارت ورزش روز چهارشنبه گفت که “نگاه بسیار جدی به این موضوع دارد” و به دنبال پاسخگویی به اتهامات از سوی فدراسیون ظرف 72 ساعت بوده است.

پونیا، مالیک و فوگات گفتند تا زمانی که اقدام کافی صورت نگیرد و فدراسیون کشتی منحل نشود در هیچ تورنمنتی شرکت نخواهند کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“ما یک میلیون پوند اجاره به صاحبخانه خود بدهکاریم – اما آنها ما را با خانه های بی کیفیت رها کرده اند” | مشاور املاک

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، موسسه خیریه مت فرنلی تقریباً 1 …