استیو اسمیت استرالیایی با ساسکس برای جمع آوری خاکستر قرارداد امضا می کند | استیو اسمیت

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

استیو اسمیت، کاپیتان سابق استرالیا، به عنوان بخشی از آماده سازی خود برای Ashes تابستان و حضور احتمالی در فینال مسابقات جهانی تست، با قراردادی برای انجام سه بازی برای ساسکس در ماه می موافقت کرده است.

این حرکت بسیار دنباله‌دار، که علی‌رغم علاقه سایر شهرستان‌ها مورد موافقت قرار گرفت، بدین معناست که اسمیت در 4 مه در ورسسترشر، هفته بعد در لسترشر و هفته بعد در هاو برابر گلامورگان – و هموطنش مارنس لابوشاکنه – بازی خواهد کرد. فینال مسابقات جهانی تست – که در آن استرالیا احتمالاً به مصاف هند می رود، اگرچه هیچ یک از طرفین هنوز جایگاه خود را تأیید نکرده اند – در اوال اوال در اوایل ژوئن برگزار می شود و Ashes در Edgbaston در 16 ژوئن آغاز می شود.

در ماه دسامبر، بن استوکس، کاپیتان انگلیس، نسبت به احتمال بازی اسمیت در مسابقات قهرمانی کانتی واکنش خونسردی نشان داد. او گفت: “من حدس می‌زنم برای بازی کانتی خوب است که ببینیم بازیکنانی با کالیبر استیو می‌خواهند بیایند و بازی کنند.” “اما من نمی دانم. فکر می‌کنم این یکی از آن‌هایی است که احتمالاً ترجیح می‌دهید آنها قبل از Ashes هیچ وقت بازی را در اینجا دریافت نکنند.»

در حالی که برخی از منتقدان در رسانه های اجتماعی به سرعت ساسکس را به دلیل کمک به استرالیایی “خائن” نامیدند، اسمیت به طور قابل توجهی بر نقش مثبتی که می تواند در بازی انگلیسی داشته باشد تاکید کرده است. او گفت که “به ویژه مشتاق کار با بازیکنان جوانتر در تیم است و امیدوارم بتوانم راهنمایی هایی برای آنها ارائه کنم.”

مشارکت اسمیت در رسوایی دستکاری توپ که تیم تست استرالیا در جریان تور آفریقای جنوبی در سال 2018 درگیر آن شد – که منجر به محرومیت او از کریکت به مدت 12 ماه شد – همچنان او را تا حدودی به چهره ای بحث برانگیز تبدیل می کند، حتی اگر دستاوردهای بازی او باعث شود. او یک ادعای واقعی برای عظمت است. در کریکت درجه یک او میانگین 50.95 برای نیو ساوت ولز در شفیلد شیلد استرالیا و 60.89 در 162 اینینگ در 92 تست می گیرد. از بین کسانی که حداقل 25 بار برای هر کشوری بازی کرده اند، فقط دان بردمن بالاتر از اوست.

او در بین باتترهای تست (پس از لابوشاگن) در رده دوم قرار دارد و برای ساسکس در کنار چتشوار پوجارا از هند بازی خواهد کرد که در رده 22 قرار دارد. .

راب اندرو، مدیر عامل ساسکس، گفت: «مطمئناً داشتن بهترین بازی خمیری جهان برای ساسکس درست قبل از سری آزمایشی خاکستر که مشتاقانه منتظر آن هستیم، برای ما و مسابقات قهرمانی شهرستان عالی است. فرم قهرمانی ما چندین سال است که به اندازه کافی خوب نبوده و تحت هدایت جدید سرمربی پل فاربیس، ما به دنبال مثبت و جاه طلبی هستیم.

“توانایی جذب بازیکنی با کالیبر استیو اسمیت یک بیانیه عظیم است و برای بازیکنان جوان بومی ما، به ویژه تیم ما از بازیکنان جوان با استعداد، سود زیادی خواهد داشت.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مشتریان انرژی با قیمت ثابت با افزایش هزینه های ثابت با شوک قبض مواجه می شوند | قبوض انرژی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، تیهزاران خانواری که قراردادهای انرژی با …