“من قلب بزرگی دارم”: موری از آخرین پیروزی در پنج ست در ملبورن خوشحال شد | اوپن استرالیا 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اندی موری تلاش خود را در ریکاوری باورنکردنی خود از دو ست در مقابل تاناسی کوکیناکیس در مسابقات آزاد استرالیا پس از مبارزه برای شکست دادن استرالیایی در مسابقه ای که بعد از ساعت 4 صبح روز جمعه به پایان رسید، “باور نکردنی” توصیف کرد.

موری گفت: «باور نکردنی بود که من توانستم آن را برگردانم. ثناسی به طرز باورنکردنی سرویس می‌داد، ضربه بزرگی به فورهندش زد و نمی‌دانم چگونه توانستم از آن عبور کنم. با ادامه بازی، بهتر بازی کردم – و بله، قلب بزرگی دارم.

این بازیکن 35 ساله یکی از بهترین عملکردهای اواخر دوران حرفه ای خود را به نمایش گذاشت زیرا کوکیناکیس مورد علاقه خود را در پنج ست با نتایج 4-6، 6-7 (4)، 7-6 (5)، 6-3، 7 شکست داد. -5 در مسابقه ای که در ساعت 4:05 صبح، پس از پنج ساعت و 45 دقیقه در زمین به پایان رسید.

پس از تنها دو راند، موری به مدت 10 ساعت و 34 دقیقه در زمین حضور داشت و در پیروزی 5 ست خود مقابل متئو برتینی، بازیکن سیزدهم، در مسابقه دور اول 4 ساعت و 49 دقیقه ای خود در روز سه شنبه، یک امتیاز بازی را حفظ کرد. موری استدلال کرد که مسابقات طولانی بازتابی از توپ‌های کندتر است که در مسابقات آزاد استرالیا امسال استفاده می‌شود.

وقتی در آن زمان از روز در شرایط سرد و با چنین توپ‌هایی بازی می‌کنید، این چیزی است که اتفاق می‌افتد. راهپیمایی های طولانی، امتیازهای طولانی به دست خواهید آورد. من در واقع امروز در زمین از نظر بدنی احساس بهتری نسبت به روز قبل داشتم که یک چیز مثبت است اما پایان دادن به ساعت چهار ایده آل نیست.

این مسابقه سومین پایان اخیر در تاریخ تنیس و طولانی ترین مسابقه دوران حرفه ای موری است. موری گفت: «مسابقه به وضوح بسیار بالا و پایین بود. ناامیدی و تنش وجود داشت، هیجان و همه این چیزها وجود داشت. و سپس در پایان… واضح است که برنده شدن در مسابقه شگفت انگیز است، اما من همچنین می خواهم اکنون به رختخواب بروم. من … خیلی خوب است اما می خواهم بخوابم.»

موری می‌گوید که امیدوار است مسابقات تنیس صبح زود ریشه کن شود، و این نمایش را “کمی مسخره” توصیف کرد و برای بازیکنان، هواداران و مقامات به طور یکسان خوب نیست. موری گفت: “من نمی دانم این برای چه کسی مفید است.” «مسابقه‌ای مثل آن… ما بعد از بازی به اینجا می‌آییم و بحث همین است، به جای اینکه شبیه «مسابقه حماسی موری-کوکیناکیس» باشد، به یک کمدی ختم می‌شود.

“به طرز شگفت انگیزی مردم تا انتها ماندند، و من واقعا از افرادی که این کار را انجام دادند و در پایان یک جو برای ما ایجاد کردند قدردانی می کنم. من واقعاً از آن قدردانی می کنم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

نفوذ دیپلماتیک استرالیا در آسیا با افزایش منافع پولیس محلی در خارج از کشور | سیاست خارجی استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بر اساس آخرین رتبه بندی …