اوپن استرالیا: اُنس جابور توسط مارکتا وندروسوا برکنار شد | اوپن استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Ons Jabeur، بازیکن شماره 2، در دور دوم اوپن استرالیا پس از نمایش پر خطا در باخت 6-1، 5-7، 6-1 مقابل مارکتا وندروسوا، فینالیست سابق اوپن فرانسه در روز پنجشنبه، شکست خورد.

این زن تونسی که سال گذشته پس از دویدن به فینال ویمبلدون و یو اس اوپن در رده بندی هجوم آورد، 50 خطای اجباری انجام داد و در این مسابقه 102 دقیقه ای 8 بار سرویس خود را شکست.

تنها درخشش هایی از مهارت ها وجود داشت که او را به محبوبیتی در تور WTA تبدیل کرده بود، زیرا وندروسوا با همه چیزهایی که جبور در یک عصر سرد در راد لاور آرنا به او پرتاب کرد، مطابقت داشت.

ژابور با شکستن دارنده مدال نقره المپیک زمانی که برای اولین بار در حال سرویس بود چهره خود را نجات داد، اما وندروسوا مستقیماً شکست خورد تا به دیدار دور سوم با همکار چک خود لیندا فروهویرتوا برود.

وندروسوا پس از مصدومیت دیگری از مچ دست که سال گذشته شش ماه از فصل او را از بین برد و او را به رتبه 86 جهان سقوط کرد، در مسیر بازگشت است. او گفت: “خیلی سخت بود.” همچنین، خیلی دیر بود، بنابراین فکر می‌کنم هر دوی ما خیلی خسته بودیم. من خیلی خوشحالم که تمرکزم را حفظ کردم و در مسابقه ماندم.”

وندروسوا به دیدار دور سوم با لیندا فروهویرتوا، هموطن 17 ساله چک می رود. وندروسوا گفت: “او یک ضربه زن عالی است.” فکر می‌کنم او نسبت به سنش نیز فوق‌العاده بازی می‌کند، بنابراین بازی سختی خواهد بود. من فکر می کنم او چیزی برای از دست دادن ندارد. من فقط می‌خواهم کمی بخوابم و ببینیم چطور پیش می‌رود.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بلیط قطار بریتانیا می تواند مانند صندلی های خطوط هوایی در تغییر ریل قیمت گذاری شود | حمل و نقل

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بلیت‌های قطار در بریتانیا می‌توانند …