“از بازگشت خوشحالم”: میک مک کارتی شغل مدیر بلکپول را بر عهده گرفت | بلکپول

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

میک مک کارتی پس از منصوب شدن توسط بلکپول با قراردادی تا پایان فصل، به مدیریت بازگشت. سرمربی سابق جمهوری ایرلند آخرین بار در اکتبر 2021 مشغول به کار بود که پس از 10 ماه از کاردیف اخراج شد.

مک کارتی با دستیار قدیمی خود تری کانر در باشگاهی همراه خواهد شد که پس از سه ماه بدون قهرمانی در لیگ به منطقه سقوط چمپیونشیپ سقوط کرده است.

مک کارتی گفت: “از حضور در اینجا خوشحالم، خوشحالم که به بازی برگشتم.” از بازگشت به باشگاهی که در گذشته در آن مبارزات زیادی داشته‌ام، هیجان‌زده هستم و امیدوارم بتوانیم به موفقیت‌های مشابه آن سال‌ها دست پیدا کنیم.»

بلکپول این هفته مایکل اپلتون را پس از شکست روز شنبه مقابل واتفورد اخراج کرد که روند بدون برد آنها در این بخش را به 10 مسابقه افزایش داد.

مدیر اجرایی، بن منسفورد، گفت: “از تماس اولیه با میک، شما هیجانی را برای آمدن به بلکپول حس کردید و در عین حال آرامش و اعتماد به نفسی در مورد شغل پیش رو دارید.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مفقود شدن سه انگلیسی پس از زلزله در ترکیه | بوقلمون

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، وزیر امور خارجه تایید کرد …