الک بالدوین بازیگر در فیلمبرداری سر صحنه فیلمبرداری 2021 متهم می شود

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

دادستان روز پنجشنبه اعلام کرد که الک بالدوین بازیگر و یک متخصص اسلحه به قتل غیرعمد در تیراندازی مرگبار به یک فیلمبردار که در سال 2021 در یک مجموعه فیلم نیومکزیکو کشته شد متهم خواهند شد.

مری کارمک-آلتویس، دادستان منطقه سانتافه، بیانیه ای را صادر کرد و اتهامات علیه بالدوین و هانا گوتیرز رید را که بر اسلحه ها نظارت می کردند، اعلام کرد.

هالینا هاچینز اندکی پس از مجروح شدن در حین تمرین برای وسترن “Rust” در مزرعه ای در حومه سانتافه در اکتبر 2021 جان باخت. بالدوین در حال نشانه گرفتن تپانچه به سمت هاچینز بود که تفنگ منفجر شد و او را کشت و کارگردان جوئل سوزا را زخمی کرد. .

مقامات گفتند که دستیار کارگردان دیوید هالز توافق نامه ای را برای اتهام “استفاده سهل انگارانه” از یک سلاح مرگبار امضا کرده است.

کلانتر شهرستان سانتافه، آدان مندوزا، که تحقیقات اولیه در مورد مرگ هاچینز را رهبری می کرد، در مجموعه فیلم “درجه ای از غفلت” را توصیف کرد. اما او پس از ارائه نتایج تحقیقات یک ساله در ماه اکتبر، تصمیم گیری در مورد اتهامات جنایی احتمالی را به دادستان ها واگذار کرد. در آن گزارش مشخص نشد که گلوله های جنگی چگونه در صحنه فیلم منفجر شدند.

بالدوین که به خاطر بازی در فیلم‌های «30 راک» و «شکار اکتبر سرخ» و برداشتی که از دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا در برنامه «شنبه‌شب زنده» داشت، شهرت داشت، این قتل را یک «حادثه غم‌انگیز» توصیف کرد.

او با شکایت از افرادی که در حمل و تهیه اسلحه پر شده که در صحنه فیلمبرداری به او تحویل داده شده بود، به دنبال پاک کردن نام خود بود. بالدوین، یکی از تهیه کنندگان فیلم «Rust» نیز گفت که به او گفته شده اسلحه امن است.

بالدوین در دادخواست خود گفت که در حین تمرین برای یک صحنه با هاچینز روی زوایای دوربین کار می کرد، اسلحه را به سمت او گرفت و عقب کشید و چکش اسلحه را رها کرد که منفجر شد.

دفتر بازپرس پزشکی نیومکزیکو پس از تکمیل کالبد شکافی و بررسی گزارش های اجرای قانون، مشخص کرد که تیراندازی یک تصادف بوده است.

اداره ایمنی و سلامت شغلی نیومکزیکو بر اساس روایتی کوبنده از نقص ایمنی، از جمله شهادت مدیران تولید برای رسیدگی به دو شلیک گلوله خالی در مجموعه قبل از حادثه مرگبار، حداکثر جریمه را علیه Rust Movie Productions وضع کرده است. تیراندازی کردن.

Rust Movie Productions همچنان بر اساس جریمه بیش از 260,000 یورو (137,000 دلار) توسط رگولاتورها که می گویند مدیران تولید در مجموعه از پروتکل های استاندارد صنعت برای ایمنی سلاح گرم پیروی نکرده اند، به چالش می کشد.

زره پوشی که بر اسلحه های گرم در صحنه فیلمبرداری نظارت می کرد، گوتیرز رید، به همراه یک تامین کننده مستقل مهمات مورد بررسی قرار گرفته است. وکیل گوتیرز رید گفته است که او در اسلحه ای که هاچینز را کشته است، گلوله ای وارد نکرده است و معتقد است که او قربانی خرابکاری بوده است. مقامات گفتند که هیچ مدرکی در این مورد پیدا نکرده اند.

بازرسان در ابتدا 500 گلوله مهمات را در فیلمی که در حومه سانتافه اتفاق می‌افتد پیدا کردند – ترکیبی از گلوله‌های خالی، گلوله‌های ساختگی و چیزی که به نظر می‌رسید گلوله‌های زنده باشد. کارشناسان صنعت گفته اند که راندهای زنده هرگز نباید سر صحنه باشند.

برای اطلاعات بیشتر گزارش یورونیوز را در ویدیوی بالا تماشا کنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

وزرای تجارت استرالیا و چین برای اولین بار در سه سال گذشته با یکدیگر دیدار کردند | چین

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، وزیر تجارت استرالیا برای اولین …