یکی از قدیمی ترین فروشگاه های بزرگ انگلستان Eve & Ranshaw با افزایش هزینه ها بسته می شود | صنعت خرده فروشی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه‌های بریتانیا پس از بیش از 240 سال تجارت، درهای خود را به دلیل «زمان‌های چالش‌برانگیز» می‌بندد.

Eve & Ranshaw، در شهر بازاری Louth، لینکلن‌شر، از سال 1781 به طور مداوم تجارت می‌کند و یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه‌های بزرگ مستقل و خانوادگی در کشور است.

این کسب‌وکار روز چهارشنبه اعلام کرد که تعطیل می‌شود و آخرین روز کاری آن در شنبه 4 مارس و فروشگاه آنلاین آن در 30 ژانویه بسته می‌شود.

این خرده‌فروش در بیانیه‌ای گفت: «با دلی سنگین پس از 240 سال خدمت در لوث تعطیل می‌کنیم. «در سال‌های اخیر با زمان‌های چالش‌برانگیزی با تغییرات در عادات خرید مشتری، تعطیلی تعطیلی، افزایش هزینه‌های کسب‌وکار و بحران فعلی هزینه زندگی مواجه بوده‌ایم. متأسفانه، اکنون به جایی رسیده است که فروشگاه بزرگ دیگر قابل دوام نیست.»

این سازمان خواستار “ملاحظه و حمایت” برای کارکنان آسیب دیده شد که “برخی از آنها دهه ها به این تجارت خدمت کرده اند”.

مالک فروشگاه، مارکوس ساندویث، که تجارت را از پدر و پدربزرگش به ارث برده است، این اعلامیه را “یک روز واقعا غم انگیز” توصیف کرد.

او به بی‌بی‌سی گفت: «قبل از مرگ پدرم در سال 2019، به او قول دادم که تمام تلاشم را می‌کنم تا همه چیز را پیش ببرم. اما حتی در آن زمان نیز او گفت که باید ببینید اوضاع چگونه پیش می‌رود، زیرا می‌دانست که شرایط با خرید آنلاین در حال تغییر است. ما عملکرد بسیار خوبی به آن داده ایم.»

این فروشگاه در سال 1781 توسط آدام حوا، پسر کشاورز، تأسیس شد و در ابتدا در زمینه خواربار فروشی، پشم و کتان فعالیت می کرد.

در طول سال‌ها، تحت چندین مشارکت مالک، از جمله مشارکت توماس رانشو، که در آنجا به عنوان یک شاگرد 13 ساله شروع به کار کرد، گسترش یافت و به همراه محصولات و خدمات مبلمان منزل به سمت خیاطی و مد کلاس بالا رفت.

در سال 1977 توسط کریستپر ساندویث و پسرش دیوید خریداری شد، قبل از اینکه به پسر دیوید، مارکوس منتقل شود.

در ورودی فروشگاه، در Market Place در مرکز شهر، جدول زمانی دوران سلطنت پادشاهان را نشان می‌دهد که طی آن به مشتریان خدمات ارائه کرده است.

ساندویث گفت که خانواده امیدوارند به سرپرستی خود از ساختمان طبقه دوم ادامه دهند و تنها به اجاره دادن آن به مشاغلی که “مفکر جامعه هستند” فکر می کنند.

مدت زیادی است که آنجا بوده است. ما می‌خواهیم همچنان نگهبان آن ساختمان باشیم و اطمینان حاصل کنیم که هر کسی که وارد می‌شود به لوث ارزش اضافه می‌کند.»

آدام گریست، یکی از اعضای شورای شهر که دارای پورتفولیوی شهرهای بازار و اقتصاد روستایی در شورای منطقه ایست لیندزی است، گفت: «فروشگاه بخش بزرگی از تاریخ مرکز شهر لوث است و در طول سال‌ها مورد علاقه نسل‌های خانواده‌ها بوده است. . از دست دادن فروشگاه به ویژه توسط بسیاری از مغازه‌های مستقل شهر و همه کسانی که برای خرید به لوث می‌آیند احساس می‌شود.»

در سال 2015، ایو و رانشاو در برنامه کانال 4 The Takeover با حضور هیلاری دیوی، ستاره لانه اژدها، که رهبری اصلاحاتی را با هدف جذب مشتریان جوان‌تر بر عهده داشت، ظاهر شدند.

این فروشگاه در بیانیه خود اعلام کرد که «بدون حمایت و وفاداری مشتریانش نمی‌توانست به اندازه‌ای موفق باشد، زیرا از مردم به خاطر «همراهی با فروشگاه ما در تمام فراز و نشیب‌هایش» تشکر می‌کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

چرا LNER برای روز اعتصاب راه آهن به من بلیت فروخت و از بازپرداخت آن امتناع کرد؟ | امور مصرف کنندگان

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، در آخر هفته، یک بلیط پیش‌خرید …