تیراندازی مجموعه فیلم زنگ: دادستان منطقه سانتافه برای تصمیم گیری در مورد اتهامات جنایی | فیلمبرداری مجموعه فیلم زنگ

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک دادستان منطقه سانتافه روز پنجشنبه اعلام خواهد کرد که آیا اتهامات مربوط به تیراندازی فیلم کشنده سال 2021 توسط الک بالدوین بازیگر فیلمبرداری یک فیلمبردار در جریان تمرین وسترن Rust مطرح خواهد شد یا خیر.

مری کارمک آلتویز، دادستان منطقه سانتافه گفت که تصمیم صبح پنجشنبه در بیانیه‌ای و در رسانه‌های اجتماعی بدون حضور علنی توسط دادستان اعلام خواهد شد.

هدر بروئر، سخنگوی دفتر دادستان منطقه گفت: «این اعلامیه یک مناسبت بزرگ خواهد بود، به نحوی که با تعهد دفتر به حفظ یکپارچگی روند قضایی و احترام به خانواده قربانی انجام شود.

هالینا هاچینز، فیلمبردار سینما، اندکی پس از مجروح شدن بر اثر شلیک گلوله در حین تنظیم صحنه ای در مزرعه در حومه سانتافه در 21 اکتبر 2021 جان باخت. جوئل سوزا.

کلانتر شهرستان سانتافه، آدان مندوزا، که تحقیقات اولیه در مورد مرگ هاچینز را رهبری می کرد، در مجموعه فیلم “درجه ای از غفلت” را توصیف کرد. اما او پس از ارائه نتایج تحقیقات یک ساله در ماه اکتبر، تصمیم گیری در مورد اتهامات جنایی احتمالی را به دادستان ها واگذار کرد. در آن گزارش مشخص نشد که گلوله های جنگی چگونه در صحنه فیلم منفجر شدند.

با در دست گرفتن کنترل تحقیقات، Carmack-Altwies درخواست اضطراری 300,000 دلاری برای ایالت برای پرداخت هزینه دادستان ویژه، بازپرس ویژه و سایر کارشناسان و پرسنل دریافت کرد.

بالدوین که به خاطر نقش‌هایش در فیلم‌های 30 Rock و The Hunt for Red October و برداشتش از دونالد ترامپ در شنبه شب شناخته می‌شود، قتل هاچینز را یک “حادثه غم انگیز” توصیف کرده است.

او با شکایت از افرادی که در حمل و تهیه اسلحه پر شده که در صحنه فیلمبرداری به او تحویل داده شده بود، به دنبال پاک کردن نام خود بوده است. بالدوین، همچنین یکی از تهیه کنندگان برنامه Rust، گفت که به او گفته شده اسلحه امن است.

بالدوین در دادخواست خود گفت که در حین تمرین با هاچینز روی زوایای دوربین در حین تمرین برای یک صحنه، اسلحه را به سمت او گرفت و عقب کشید و چکش اسلحه را رها کرد که تخلیه شد.

دفتر بازپرس پزشکی نیومکزیکو پس از تکمیل کالبد شکافی و بررسی گزارش های اجرای قانون، مشخص کرد که تیراندازی یک تصادف بوده است.

اداره ایمنی و سلامت شغلی نیومکزیکو بر اساس روایتی کوبنده از نقص ایمنی، از جمله شهادت مدیران تولید برای رسیدگی به دو شلیک گلوله خالی در صحنه فیلمبرداری قبل از تیراندازی مرگبار، حداکثر جریمه را بر اساس یک روایت کوبنده از نقص ایمنی اعمال کرده است. .

Rust Movie Productions همچنان اساس جریمه 137000 دلاری توسط رگولاتورها را به چالش می کشد که می گویند مدیران تولید در مجموعه از پروتکل های استاندارد صنعت برای ایمنی سلاح گرم پیروی نکردند.

هانا گوتیرز رید، زره پوشی که بر اسلحه‌های گرم در صحنه فیلمبرداری نظارت می‌کرد، به همراه یک تامین‌کننده مستقل مهمات، در این پرونده بیشتر مورد بررسی قرار گرفته‌اند. یکی از وکیل گوتیرز رید گفته است که زره پوش در اسلحه ای که هاچینز را کشته است گلوله ای وارد نکرده است و معتقد است که او قربانی خرابکاری بوده است. مقامات گفتند که هیچ مدرکی در مورد آن پیدا نکرده اند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

الشارپتون هشدار داد که بریتانیا بدون اصلاحات عمیق ممکن است از خشونت پلیس به سبک آمریکایی متحمل شود | نژاد

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، کشیش آل شارپتون هشدار داده …