در حالی که انتظار می‌رود آمریکا امروز به سقف استقراض برسد، نبرد سیاسی بزرگی آغاز می‌شود – زنده | سیاست آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

دموکرات ها و جمهوری خواهان خود را برای نبرد آماده می کنند زیرا ایالات متحده به سقف بدهی خود می رسد

صبح بخیر، خوانندگان وبلاگ سیاست ایالات متحده. انتظار می رود دولت ایالات متحده امروز به محدودیت قانونی در مورد میزان بدهی که می تواند برای پرداخت صورتحساب های خود جمع کند، برسد، اما پیامدهای فوری آن بیشتر سیاسی خواهد بود تا اقتصادی. خزانه‌داری می‌گوید باید پول نقد کافی برای تسویه صورت‌حساب‌ها از پرداخت‌های بهره گرفته تا حقوق کارکنان دولت تا حدود ژوئن در اختیار داشته باشد، اما اگر بزرگترین اقتصاد جهان بخواهد از پرداخت بدهی خود جلوگیری کند، کنگره باید با افزایش این محدودیت موافقت کند. اولین بار در تاریخ خود جو بایدن و دموکرات‌ها می‌خواهند این سقف را بدون قید و شرط افزایش دهند، اما جمهوری‌خواهانی که مجلس نمایندگان را کنترل می‌کنند می‌گویند که تنها در صورت کاهش هزینه‌ها تا حدی با این کار موافقت خواهند کرد. این یکی از مهمترین نبردهای سیاسی سال خواهد بود و می توانید امروز تاریخ شروع غیررسمی آن را در نظر بگیرید.

در اینجا اتفاق دیگری در حال رخ دادن است:

  • جو بایدن او به سمت شهرستان سانتا کروز کالیفرنیا می رود تا از خسارت های ناشی از یک سری طوفان های زمستانی بازدید کند و یک سخنرانی برای ساعت 6 بعد از ظهر به وقت شرقی برنامه ریزی شده است.

  • مجلس و سنا هیچ کاری برنامه ریزی نشده است، اما انتظار دارید از هر دو طرف در مورد حد بدهی بشنوید.

  • همانطور که کلیشه می گویدهمه سیاست‌ها محلی است، حتی در واشنگتن دی‌سی، جایی که رهبران شهر در سراسر کشور برای نشست زمستانی کنفرانس سالانه شهرداران ایالات متحده گرد هم می‌آیند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

وینیسیوس جونیور مورد آزار نژادپرستانه هواداران مایورکا در جریان شکست رئال مادرید | رئال مادرید

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، هواداران مایورکا در جریان پیروزی 1-0 …