با کاهش هزینه های عمده فروشی گاز، قبوض انرژی بریتانیا از ژوئیه به حدود 2200 پوند کاهش می یابد | قبوض انرژی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پیش بینی می شود که قبوض انرژی از ماه جولای به حدود 2200 پوند کاهش یابد تا دولت و خانواده هایی که با هزینه های بالونی دست و پنجه نرم می کنند، کاهش یابد.

مشاور انرژی پیشرو Cornwall Insight پیش‌بینی کرده است که بدون احتساب یارانه‌های دولتی، صورتحساب‌های سالانه انرژی خانوارها از 4279 پوند در حال حاضر به 3208 پوند از آوریل کاهش می‌یابد و پس از آن تا پایان سال به 2200 پوند کاهش می‌یابد.

به دلیل کاهش اخیر در هزینه های عمده فروشی گاز، پیش بینی ها حدود 300 پوند در سال کمتر از انتظارات قبلی است.

با این وجود، قرار است قبوض به مراتب بالاتر از سقف قیمت انرژی 1138 پوندی قبل از افزایش قیمت گاز در اواخر سال 2021 باقی بماند، که پس از حمله روسیه به اوکراین تشدید شد.

هوای معتدل در اروپا در هفته‌های اخیر تقاضای گاز را کاهش داده و ذخایر گاز در تأسیسات ذخیره‌سازی در اروپا را در سطوحی بالاتر از آنچه قبلاً انتظار می‌رفت، رها کرده است، و نگرانی‌ها از کمبود عرضه و قطعی منظم برق بالقوه را کاهش داده است. اما انتظار می‌رود که سرمای این هفته شبکه برق را تحت فشار قرار دهد.

اگرچه قیمت عمده‌فروشی گاز در هفته‌های اخیر به شدت کاهش یافته است، اما ماه‌ها طول می‌کشد تا به صورت حساب‌های مصرف‌کننده وارد شود زیرا شرکت‌های انرژی منابع خود را از قبل خریداری می‌کنند.

کاهش پیش‌بینی‌شده در قبوض برای دولت مثبت است که به قبوض انرژی خانگی و تجاری یارانه می‌دهد.

هدف ضمانت قیمت انرژی محدود کردن قبض‌های متوسط ​​یک خانوار به ۲۵۰۰ پوند تا ماه آوریل و ۳۰۰۰ پوند برای یک سال بعد از آن است.

تخمین زده می شد که این طرح تا 42 میلیارد پوند برای دولت هزینه داشته باشد، اما اکنون انتظار می رود این مبلغ کمتر از 37 میلیارد پوند باشد – و بسیار کمتر از هزینه تخمینی بین 72 تا 140 میلیارد پوند است که لیز تراس نسخه قبلی را اعلام کرد. طرح.

Cornwall Insight گفت: “هزینه کمتر این طرح احتمالاً جرقه گفتگو در مورد حمایت اضافی از قبض انرژی است که دولت ممکن است اکنون بتواند به خانوارها ارائه دهد.”

درخواست‌های فزاینده‌ای از دولت برای هماهنگی «تعرفه‌های اجتماعی» وجود دارد که صورت‌حساب‌های ارزان‌تری را برای خانوارهای کم‌درآمد ارائه می‌کند و همچنین حمایت‌ها را برای مردم در کنتورهای پیش‌پرداخت بهبود می‌بخشد.

پیش‌بینی می‌شد که قبوض از آوریل پس از پایان طرح حمایت از قبض انرژی، که به همه خانوارها 400 پوند ارائه می‌داد، بالاتر باشد.

کورنوال اینسایت هشدار داد که بازارهای گاز عمده فروشی در طول بحران انرژی بی ثبات بوده اند و این سیاست باید “کشش … در چنین محیطی” باشد. نگرانی‌ها در مورد وضعیت زمستان آینده، با دورنمای رقابت بیشتر چین برای واردات گاز پس از لغو محدودیت‌های کووید و کاهش گاز روسیه در اروپا، همچنان ادامه دارد.

دکتر کریگ لوری، مشاور اصلی در Cornwall Insight، گفت: «مثبت ذخیره‌سازی گاز و کاهش تقاضا در اروپا به این معنی است که دوره اصلی نگرانی زمستانی بهتر به نظر می‌رسد.

اما، در حالی که امروز در حالی که او ادامه می‌دهد، عملاً اجتناب‌ناپذیر است که پیش‌بینی‌ها در مقطعی دوباره تغییر کنند، زیرا بازار در جستجوی تعادل خود سرگردان است، احتمالاً با اوج‌های پایین‌تر از سال گذشته، اما نه لزوماً قیمت‌ها به آنچه که ما بازگشته است. به عنوان محدوده نرمال تعریف کنید.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پس از فلپ بلیط، مجله طرفداران اسپرینگستین تعطیل شد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ، نیویورک — مجله و وب سایتی …