زن میشیگانی و 2 پسرش پس از روزها در خیابان یخ می زنند

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به گفته مقامات، روزها یک زن میشیگانی که یک بحران سلامت روانی را تجربه می‌کرد به همراه سه فرزندش در خیابان‌های حومه دیترویت قدم می‌زدند، درها را می‌کوبیدند، غذا می‌خواستند و بیرون می‌خوابیدند، با لباس‌های پایین، در دمای زیر صفر.

مقامات گفتند که معاونان کلانتر روز یکشنبه این زن به نام مونیکا کندی 35 ساله و دو فرزندش به نام های مالیک میلتون 3 ساله و کایل میلتون 9 ساله را در اثر هیپوترمی مرده یافتند. آنها در یک مزرعه جنگلی بودند که در زادگاهشان، پونتیاک، میش، یک شهر عمدتاً سیاهپوست با 60000 نفر در حدود 20 مایلی شمال دیترویت خوابیده بودند.

کلانتر مایکل بوچارد از شهرستان اوکلند روز دوشنبه در یک کنفرانس خبری گفت که دختر 10 ساله خانم کندی جان سالم به در برد و مرگ را به یکی از ساکنان اطراف گزارش داد و گفت که “خانواده او در یک مزرعه مرده بودند.” او گفت که مرگ‌های تصادفی قابل پیشگیری بوده و نشان دهنده یک شکست سیستمیک بزرگتر است.

او گفت: «این تراژدی اساساً گواه فروپاشی سیستم سلامت روان ما در آمریکا است. ما از ارائه‌دهندگان و سیستم‌های سلامت روان خود حمایت کافی نمی‌کنیم.»

جزئیات ارائه شده توسط مقامات اجرای قانون از روزهای پایانی خانواده تصویری تلخ را نشان می دهد: اعضای خانواده سه هفته قبل از مرگش رفتار نامنظمی از خود نشان می داد، اما او از درخواست کمک حرفه ای خودداری کرد. مقامات گفتند که او اواخر هفته گذشته خانه خود را در پونتیاک به همراه فرزندانش ترک کرد و از آنچه به اعتقاد او توطئه هماهنگ شده برای کشتن او بود فرار کرد.

خانواده برای درخواست غذا درهای محله خود را زدند و برخی از ساکنان به آنها پول پیشنهاد دادند. مقامات گفتند که آنها به مدت سه روز بدون لباس گرم در حال راه رفتن دیده شدند، زیرا دمای محلی به 20 و 30 درجه کاهش یافت. کلانتر بوچارد گفت که معاونان کلانتر که توسط ساکنان هشدار داده شده بودند، نتوانستند به موقع آنها را برای مداخله پیدا کنند.

دختر خانم کندی که زنده مانده بود، که با علائمی شبیه هیپوترمی در بیمارستان بستری شده بود، به محققان گفت که مادرش به او و خواهر و برادرش گفته است که هر وقت کسی به آنها نزدیک شد فرار کنند.

کلانتر بوچارد گفت، شامگاه شنبه، خانم کندی به بچه ها گفت که در مزرعه ای دراز بکشند، جایی که ساعت ها بعد یخ زدند و مردند. تنها پس از اینکه دختر خانم کندی به خانه ای نزدیک رفت و به دنبال کمک بود، مقامات توانستند اجساد مادر و برادران او را در میدان پیدا کنند.

ملانی رادرفورد، یکی از اعضای شورای شهر که منطقه‌اش شامل محله‌ای است که خانم کندی و فرزندانش در آن جان باختند، گفت که امتناع خانم کندی از درخواست کمک برای سلامت روان نشان‌دهنده اضطرابی است که می‌تواند در میان برخی از سیاه‌پوستان وجود داشته باشد.

زمانی که به مسائل مربوط به سلامت روان فکر می کنید، به خصوص در جامعه آفریقایی آمریکایی، اغلب می ترسیم به کسی بگوییم. خانم رادرفورد که سیاه‌پوست است، می‌گوید و اغلب به ما برچسب اشتباه می‌دهند. “ما باید به این درک برسیم که سلامت روان واقعی است. بیماری روانی واقعی است.»

با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی پزشکی، دانا لاسنبی، مدیر اجرایی و مدیر اجرایی شبکه بهداشت جامعه اوکلند، که خدمات بهداشت روانی را به ساکنان کانتی اوکلند ارائه می کند، گفت که نمی تواند در مورد اینکه آیا اعضای خانواده خانم کندی با دفتر او تماس گرفته اند یا خیر، اظهار نظر کند.

او گفت که پرونده خانم کاندی توجه قابل توجهی را در پونتیاک به خود جلب کرده است و سازمان او از آن به عنوان فرصتی برای بحث در مورد در دسترس بودن منابع بهداشت روان در منطقه استفاده می کند.

ما می خواهیم بر روی راه حل متمرکز شویم. ما می خواهیم راه حل ها و پاسخ هایی را اضافه کنیم که کمک کند.» ما می خواهیم از تکرار این اتفاق جلوگیری کنیم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بلیط قطار بریتانیا می تواند مانند صندلی های خطوط هوایی در تغییر ریل قیمت گذاری شود | حمل و نقل

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، بلیت‌های قطار در بریتانیا می‌توانند …