100000 دلار برای مجسمه پرنده: نتایج حراج دفتر توییتر در | توییتر

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

طرفدار فناوری که همه چیز دارد چه چیزی را دریافت می کنید؟ شاید مجسمه ای از لوگوی آبی-روشن توییتر، فقط 100000 دلار.

به گزارش بی‌بی‌سی، این همان چیزی است که گران‌ترین کالا در حراج لوازم اداری این شرکت به فروش رفت. این فروش آخرین قسمت از حماسه ادامه تصاحب 44 میلیارد دلاری ایلان ماسک از شرکت را نشان می دهد که هرج و مرج ظاهراً بی پایان ایجاد کرده است – از تغییرات ناگهانی سیاست تا حذف هزاران شغل.

Heritage Global Partners که حراج را برگزار کرد، آمار فروش را منتشر نکرده است، اما بی‌بی‌سی و SFGate به چند نکته مهم اشاره کردند:

  • یک تابلوی نئونی 10 فوتی در توییتر، شاید یک قطعه همراه خوب برای مجسمه، تنها به قیمت 40000 دلار فروخته شد.

  • طبق گفته SFGate، یک گلدان 6 فوتی به شکل نماد @ – که البته نمادی از پلتفرم است – با قیمت 15500 دلار بسته شد.

  • یک میز کنفرانس ساخته شده از چوب بازیافتی با قیمتی نزدیک به 10500 دلار بسته شد.

  • یک دستگاه اسپرسوساز فانتزی از La Marzocco حدود 13500 دلار – کمتر از نصف ارزش خرده فروشی آن – به فروش رسید، در حالی که ظاهراً یک صندلی Eames به لطف انجمن های توییتر ارزش افزوده ای داشت. معمولاً 1195 دلار قیمت داشت، اما صندلی توییتر به عنوان مهندس شرکت حداقل 1400 دلار بود. با اشاره به.

سایر اقلام موجود در فروش عبارتند از کیگراتور (یخچال های آبجو AKA)، اجاق جوجه گردان و یک «صندلی کار با عملکرد بالا» – به طور خلاصه، همه چیزهایی که برای یک روز پربار در سیلیکون ولی نیاز دارید.

این فروش پس از هشدار خود ماسک در مورد “کاهش شدید درآمد” در ماه نوامبر انجام شد. گزارش‌ها در روز چهارشنبه به کاهش 40 درصدی نسبت به سال گذشته اشاره کرد زیرا تبلیغ‌کنندگان هزینه‌های خود را متوقف کردند.

به گفته هریتیج، اما دلیل حراج این اقلام به این دلیل نیست. یکی از نمایندگان در دسامبر به فورچون گفت که این حراج “هیچ ربطی به وضعیت مالی آنها ندارد” و افزود: “اگر کسی واقعاً فکر می کند که درآمد حاصل از فروش چند کامپیوتر و صندلی هزینه کوه را در آنجا پرداخت می کند، پس احمق است. “

بعد دوباره اشاره ای به مجسمه نکرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …