ادی جونز پس از بازگشت به عنوان سرمربی استرالیا برای جام جهانی “جذاب کننده” خوشحال بود | تیم اتحادیه راگبی استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ادی جونز اعتراف می کند که والابی ها در گروه تعقیب و گریز قرار دارند، اما هنوز به اندازه کافی به رهبران نزدیک هستند، مربی جدید اعلام می کند تیمی که قبل از جام جهانی راگبی در سپتامبر بیشترین پیشرفت را داشته باشد، برنده آن خواهد شد.

جونز، پس از یک نقص فنی 15 دقیقه ای، اولین مصاحبه گسترده خود را از انگلیس روز پنجشنبه پس از قرار شوکه کننده خود در روز دوشنبه انجام داد.

او گفت که نبرد برای پوشیدن پیراهن شماره 10 در فرانسه کاملاً باز بود، قوانین نادرست تیم و قوانین واجد شرایط بودن فعلی را تحت تأثیر قرار داد، سلامت این کد را در استرالیا ارزیابی کرد و به پیتر، قهرمان لیگ راگبی، به خوبی بازگشت خدمت کرد. V’landys در آخرین فصل رمز جنگ.

اما وقتی از او پرسیده شد که آیا واقعاً فکر می‌کند که تیم ناسازگار شماره 6 جهان می‌تواند جام جهانی امسال را برد، او جدی بود.

دراز مدت وجود ندارد. جونز که قراردادی پنج ساله دارد، گفت: همه چیز قهرمانی در جام جهانی 2023 است. ما باید روی مناطقی تمرکز کنیم که بیشترین تفاوت را در عملکرد تیم ایجاد می کند و باید انتخاب را درست انجام دهیم.

و ما باید محیطی ایجاد کنیم که بازیکنان آن مقدار کمی بیشتر بدهند، زیرا هیچ کس نمی داند چقدر می توانند بدهند.

او برای ارزیابی رتبه بندی قدرت فعلی به اصطلاح مسابقه ای روی آورد.

او گفت: “در حال حاضر فرانسه و ایرلند در یک مسابقه اسب دوانی هستند، آنها در صدر صعود قرار دارند.” اما هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد. این جذاب ترین جام جهانی است که تا به حال دیده ایم.

پرتاب کردن بی ثباتی داوری در حال حاضر با کارت های قرمز و زرد مانند بازی در قرعه کشی است، شما نمی دانید که قرار است چه چیزی به دست آورید. شما همه این چیزها را دارید که این فرصت عظیم را به ما می دهد و زمان هیجان انگیزی برای درگیر شدن است.”

او گفت که هر بازیکنی این شانس را دارد که در راگبی باشگاهی “خود” را انتخاب کند و جایگزینی رنی قبل از پایان قراردادش در پایان سال جاری در کنترل او نیست.

او گفت: «به این فکر نمی‌کردم که «من می‌توانم این کار را بهتر از دیو انجام دهم، یا من آدم بهتری هستم»، اصلاً اینطور نیست. “این واقعیت است که در آنجا فرصتی وجود داشت که به عنوان یک استرالیایی وقتی فرصتی برای مربیگری در کشور خود پیدا کردید، دوست دارید این کار را انجام دهید.”

جونز قبلاً اعلام کرده بود که به دنبال ستاره‌های سابق راگبی خواهد بود که اکنون NRL بازی می‌کنند، رئیس کمیسیون لیگ راگبی استرالیا V’landys به AAP گفت که او با توجه به ماهیت خسته‌کننده این کد نگران نیست.

جونز در پاسخ به سوالی درباره افکارش گفت که V’landys – همچنین مدیر اجرایی و عضو هیئت مدیره Racing New South Wales – “بیش از حد در TAB نشسته است” و او را به یک بازی سوپر راگبی دعوت کرده است.

جونز پوزخندی زد: «حتی ممکن است اسمش چیست، مرد اسب، به یک کنفرانس رسانه ای … V’Landys.

اما او اعتراف کرد که برای برقراری ارتباط مجدد مردم با تیم و ورزش دعوای وجود داشته است و تغییراتی را در مربیگری خود و آمادگی برای غیرقانونی کردن آن پیش بینی کرد.

او گفت: «اگر بتوانیم راگبی خوبی بازی کنیم، مردم مایلند بازی ما را تماشا کنند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پس از فلپ بلیط، مجله طرفداران اسپرینگستین تعطیل شد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ، نیویورک — مجله و وب سایتی …