معافیت های منطقه ای کارت های طرح بازی های بدون نقد دولت نیوساوت ولز | قمار

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دولت Perrottet احتمالاً در اجرای سیاست کارت بازی بدون نقد خود، حکاکی‌هایی را برای میخانه‌ها و کلوب‌های منطقه‌ای در نیو ساوت ولز لحاظ می‌کند و در حال بررسی ممنوعیت کمک‌های مالی سیاسی از بخش باشگاه‌ها است.

از آنجایی که دومینیک پروتت برای جلب حمایت ملی‌ها به عنوان بخشی از فشار خود برای اصلاح قمار در NSW، لابی می‌کند، دولت در حال بررسی یک دوره گذار است که مناطق غیرکلان‌شهری را از کارت بازی بدون نقد حذف می‌کند.

این سیاست، که هنوز نهایی نشده است، می‌تواند شامل یک برنامه آزمایشی اولیه با هدف قرار دادن دستگاه‌های پوکر شهری باشد.

پس از حمایت عمومی مکرر وی از کارت بازی اجباری بدون نقد، نخست‌وزیر با تردید همکاران ملی‌ها مواجه شده است که نگران احتمال واکنش منفی لابی باشگاه قدرتمند ایالتی هستند.

معاون نخست‌وزیر و رهبر ملی‌ها، پل تول، روز پنجشنبه تأیید کرد که ایده حذف مناطق منطقه‌ای از کارت بخشی از «بحث‌ها» بر سر این سیاست است.

تول در پاسخ به این سوال که آیا در صورت وجود معافیت از کارت بدون نقد پشتیبانی می کند، گفت که این “بخشی از بحث های جاری است که ما داریم”.

او گفت: «من کاملاً روشن کرده‌ام که راه رسیدن به آنجا باید معقول باشد.

و همه ما باید بدانیم که یک مکان بزرگ در شهر با یک مکان کوچک در بوته بسیار متفاوت است.

تول گفت که باشگاه ها “نقش محوری در جوامع محلی ما” ایفا می کنند.

Perrottet که ماه ها از بازی های بدون پول نقد حمایت می کرد، پس از اینکه حزب کارگر مجموعه ای از سیاست های قمار را در این هفته اعلام کرد، با فشار بیشتری برای انتشار جزئیات این سیاست مواجه شد.

در حالی که حزب کارگر از معرفی فوری قمار بدون پول پشتیبانی نمی کند، رهبر مخالفان کریس مینز اعلام کرد که در صورت انتخاب شدن در مارس، یک هیئت متخصص را برای نظارت بر آزمایش این فناوری جدید منصوب خواهد کرد.

سیاست کارگری همچنین شامل ممنوعیت کمک های مالی از سوی باشگاه ها بود، چیزی که ائتلاف احتمالاً از آن پیروی خواهد کرد. در حالی که شرکت‌های قمار از قبل در نیوساوت ولز از اهداکنندگان منع شده‌اند، باشگاه‌ها به دلیل وضعیت غیرانتفاعی‌شان مستثنی هستند.

وزیر برنامه‌ریزی مستعفی، راب استوکس، منتقد صنعت بازی، در طی یک سخنرانی در پارلمان ماه گذشته، آن را یک “خلاف ظالمانه” نامید.

پروتت روز پنجشنبه در پاسخ به این سوال که آیا این قوانین باید تغییر کند یا خیر، گفت که او “همه طرفدار اصلاحات اهدایی است”.

او گفت: «در مورد کمک‌های مالی، ما باید بالاترین صداقت را در مورد کمک‌های سیاسی داشته باشیم.

من یک مدافع قدیمی برای تامین مالی عمومی بوده ام [of elections] زیرا ما باید در موقعیتی باشیم که مردم بیشترین کنفرانس ممکن را از نظر مقامات منتخب داشته باشند و هر کاری که می توانیم انجام دهیم تا آن را افزایش دهیم.

Perrottet همچنین بارها گفته است که از حداکثر سقف هزینه روزانه در دستگاه های پوکر پشتیبانی می کند. این هفته گفت الف
سیستم بدون نقد “بدون درپوش کار نخواهد کرد”.

آبان نیوز قبلاً گزارش کرده بود که دولت در مورد تعیین سقف 1000 دلار در روز، مطابق با محدودیت‌های تعیین شده برای کازینوهای NSW در سال گذشته، بحث کرده است.

در حالی که برخی از نمایندگان مجلس که از اصلاحات نخست وزیر حمایت می کنند می گویند که این حد بسیار بالا خواهد بود، آنها همچنین محدودیت بالاتر را به عنوان یک سازش بالقوه ضروری برای جلب نظر نمایندگان ملی و لیبرال ها که از واکنش منفی رای دهندگان عصبی هستند، می دانند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

چرا LNER برای روز اعتصاب راه آهن به من بلیت فروخت و از بازپرداخت آن امتناع کرد؟ | امور مصرف کنندگان

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، در آخر هفته، یک بلیط پیش‌خرید …