دن ایوانز از درام چاردی شانه خالی می کند زیرا رود شماره 2 در مسابقات آزاد استرالیا سقوط می کند | اوپن استرالیا 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

حتی در روزهایی که او عملکرد خوبی دارد و با خیالی آسوده در راندها حرکت می کند، به نظر می رسد درام اغلب دن ایوانز را دنبال می کند. روز پنجشنبه، ایوانز یک بازی عالی انجام داد و جرمی چاردی از فرانسه را با نتایج 6-4، 6-4، 6-1 شکست داد و به دور سوم مسابقات آزاد استرالیا رسید، اما این مسابقه در اوایل ست اول تحت الشعاع یک اتفاق جنجالی قرار گرفت.

پس از یک شروع شدید و رقابتی خوب از هر دو، چاردی با یک امتیاز بریک در سرویس خود در 3-3 عقب بود که توپی از جیب او در وسط نقطه افتاد. داور، میریام بلی از آلمان، در ابتدا واکنشی به توپ نشان نداد و امتیاز برای سه شوت دیگر ادامه یافت تا اینکه چاردی یک فورهند را از دست داد.

بلای سرانجام پس از اینکه چاردی فورهند خود را به ثمر رساند، یک ثانیه به او اجازه داد، اما امتیاز تمام شد و به ایوانز تعلق گرفت. چاردی با عصبانیت برای تکرار نقطه استدلال کرد، همانطور که اغلب در اولین موقعیتی که یک توپ از جیب بازیکن می افتد، به مدت 10 دقیقه اتفاق می افتد. چاردی پس از جستجوی ناظر، که از مخالفت با تصمیم داور امتناع کرد، درخواست حذف بلی کرد زیرا “اصلاً به او اعتماد ندارد”.

جرمی چاردی با داور میریام بلی بحث می کند.
جرمی چاردی با داور میریام بلی بحث می کند. عکس: فضی اسماعیل/ EPA

پس از مسابقه، چاردی در حالی که ناراحتی خود را توضیح داد، لبخند زد. او گفت: «من عصبانی بودم زیرا او باید فوراً متوقف شود. و او می گوید که حتی توپ را ندیده است. نمیدونم داره چیکار میکنه چون زنگ نمیزنه یا بیرون. او فقط امتیاز را صدا کرد، و اگر نقطه را تماشا نکند، نمی دانم چرا روی صندلی است. خودشه.

“بنابراین من عصبانی بودم، و وقتی او به من نگفت که اشتباه کرده است، عصبانی تر شدم.”

با شروع بحث، ایوانز بی سر و صدا روی صندلی خود نشست و به جلو خیره شد. تنها چیزی که می‌خواستم رفع کنم این بود که فقط از داور می‌پرسیدم چرا اجازه داده است. من هیچ کدام از اتفاقات رخ داده را ندیدم، زیرا بدیهی است که نمایش در گوشه دیگری بود. “من فکر می کنم کمی طولانی شد، و روشن شد، و سپس کار خوبی انجام داد.”

استیضاح ایوانز ممکن است مهم بوده باشد. در حالی که داوران اغلب زمانی که توپ از جیب بازیکن می افتد، اجازه می دهند و نقطه را دوباره پخش می کنند، اما این کار را فقط بر این اساس انجام می دهند که بازیکن حریف می توانست با توپ خطاکار مانع شود. یک بازیکن نمی تواند مانع بازی خودش شود. بلی تنها در صورتی می‌توانست امتیاز را تکرار کند که به این نتیجه برسد که توپ مانع از ایوانز شده است.

برای چاردی که پس از انجام عمل جراحی زانو در مسیر بازگشت قرار دارد و پزشکانش به او گفته اند که تنها 60 درصد شانس بازگشت به تنیس را دارد، صرفاً رقابت در اوپن استرالیا و پیروزی در یک دور یک تجربه لذت بخش بود. در دوران مرخصی خود، این بازیکن 35 ساله مربیگری اوگو هامبرت جوان فرانسوی، شماره 25 سابق را آغاز کرد، به این معنی که او در حال حاضر نقش نادری را در تنیس بر عهده دارد – بازیکن – مربی.

چاردی با خنده گفت: «وقتی او می‌بازد و من می‌بازم، سخت است. او دیروز پیروز شد، پس این به من خوشحالی می دهد. امیدوارم او امروز اینطور برنده شود و روز من روز خوبی است.»

ایوانز در مرحله بعدی فرم خوب خود را برای مبارزه با آندری روبلف، نفر پنجم، که با پیروزی 6-2، 6-4، 6-7(2)، 6-3 مقابل امیل روسووووری فنلاند به مرحله سوم راه یافت، خواهد داشت. ایوانز و روبلف در طول سال‌ها از نبردهای دشوار زیادی برخوردار بوده‌اند و رودرروی آنها 3-3 مساوی بوده است، اما شنبه اولین دیدار آنها در یک تورنمنت گرند اسلم خواهد بود.

جنسون بروکسبی پیروزی بر کاسپر رود را جشن گرفت.
جنسون بروکسبی پیروزی بر کاسپر رود را جشن گرفت. عکس: Martin Keep/AFP/Getty Images

در جای دیگر، کاسپر رود، نفر دوم و فینالیست هر دو دوره اوپن فرانسه و اوپن آمریکا در سال گذشته، در نمایشی دراماتیک توسط جنسون بروکسبی از ایالات متحده با نتایج 6-3، 7-5، 6-7(4)، 6-2 شکست خورد. ، نبرد طاقت فرسا چهار مجموعه.

بروکسبی در مدت کوتاهی که در این تور حضور داشت، به عنوان یک عامل تحریک کننده در زمین شهرت پیدا کرد و با هوش و هوش خود باعث ناامیدی و حذف اشتباهات حریف شد. با این حال، رود پس از سقوط 5-3 در ست سوم، آخرین جایگاه دراماتیک را به دست آورد و سه امتیاز بازی را حفظ کرد و ست چهارم را مجبور کرد قبل از اینکه این بازیکن 22 ساله بهبود یابد و اولین برد 10 گرند اسلم برتر دوران حرفه ای خود را رقم بزند. .

پس از شکست رافائل نادال در روز چهارشنبه، مسابقات آزاد استرالیا امسال برای اولین بار از سال 2002 است که دو تیم برتر از قرعه کشی مردان حذف می شوند، زمانی که لیتون هویت و گوستاوو کوئرتن هر دو در اولین شکست شکست خوردند.

روز پنجشنبه، نادال به دلیل مصدومیتی که در دور دوم شکستش مقابل مک‌دونالد متحمل شد، از ناحیه ایلیوپسوآس در لگنش آسیب دیدگی درجه دو تشخیص داد. نادال که در ملبورن تحت MRI قرار گرفت، 6 تا 8 هفته از میادین دور خواهد بود و همین امر باعث می شود تا قبل از شروع فصل خاکی برای ایندین ولز و میامی مشکوک شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …