امنیت اپلیکیشن بیومتریک NatWest چشمک می زند و آزار دهنده است | بانک ها و انجمن های ساختمانی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

NatWest اخیراً تأییدیه بیومتریک را در برنامه خود برای تراکنش هایی مانند پرداخت به یک حساب جدید معرفی کرده است. از مشتریان می‌خواهد که به گوشی نگاه کنند و پلک بزنند (احتمالاً برای این که نشان دهیم زنده هستیم و اجسادی که توسط یک کلاهبردار جلوی دوربین قرار گرفته‌اند نیستیم). و، در تجربه من، به ندرت کار می کند. من فقط چهار دقیقه اینجا نشسته‌ام و مثل یک احمق پلک می‌زنم و برنامه به من می‌گوید دوربین را نزدیک‌تر کنم تا زمانی که تقریباً روی بینی‌ام برسد، تا زمان تأیید تمام شود. این تجربه مکرر من بوده است. بسیار آزار دهنده. اما با یک مرور سریع آنلاین متوجه شدم که تنها نیستم.
سی ام، لندن

تو تنها نیستی. وب‌سایت‌های مروری با خشم مشتریان NatWest که حساب‌هایشان را مسدود کرده‌اند، طنین‌انداز می‌شوند، زیرا فناوری تشخیص چهره چهره‌های آنها را تشخیص نمی‌دهد. البته این امر خوبی است که بانک‌ها امنیت خود را برای جلوگیری از کلاهبرداری افزایش می‌دهند، اگرچه نرم‌افزار تشخیص چهره بحث‌برانگیز است و به نظر می‌رسد بانک‌های دیگر بیومتریک را بدون چنین مشکلی معرفی کرده‌اند.

بدیهی است که NatWest باید روی مجموعه داده های خود کار کند تا از لغو شدن مشتریان جلوگیری کند زیرا چهره آنها مناسب نیست. به نظر می‌رسد که چشم‌ها و عینک‌های کلاهدار می‌توانند الگوریتم‌ها را گیج کنند، که می‌تواند غلبه ناله‌های مشتریان مسن‌تر را توضیح دهد.

NatWest می گوید که عنصر چشمک زن محافظت را افزایش می دهد و مشکل وجود دارد. این ویژگی می‌گوید: «بر اساس مقیاس استفاده از مشتری، و امنیتی که برای مشتریان ما فراهم می‌کند، این ویژگی به خوبی کار می‌کند.

کسانی که می خواهند به برنامه پایبند باشند می توانند ویژگی بیومتریک را غیرفعال کنند، اما یک نکته وجود دارد – برای انجام این کار باید بیومتریک خود را با موفقیت ارسال کنید.

ایمیل your.problems@observer.co.uk. آدرس و شماره تلفن را وارد کنید. ارسال و انتشار تابع شرایط و ضوابط ما است

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

راگبی بازان آرژانتینی به دلیل قتل یک نوجوان به حبس ابد محکوم شدند | آرژانتین

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، هشت بازیکن آماتور راگبی به …