آرینا سابالنکا در برد دور دوم اوپن استرالیا به رقبا هشدار داد | اوپن استرالیا 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بدون یک خطای دوگانه، آرینا سابالنکا بزرگترین اخطار خود را تاکنون به رقبای خود در اوپن استرالیا داده است. شماره 5 جهان به شروع بی عیب و نقص خود در تابستان ادامه داد تا با شکست 6-1 و 6-3 شلبی راجرز آمریکایی در روز پنجشنبه به دور سوم در ملبورن پارک رسید.

راجرز بزرگ، فاتح سابق گرند اسلم اش بارتی، زمانی که در راد لیور آرنا به برتری 3-1 رسید، تهدید کرد که ناراحت خواهد شد. اما سابالنکا پنج گیم متوالی را پشت سر گذاشت و ست دوم را ربود و در یک ساعت و 27 دقیقه با مسابقه فرار کرد.

به طور قابل توجهی، و همچنین نشان دادن قدرت آتشی که به بلاروس کمک کرد تا به فینال قهرمانی پایان فصل در تگزاس و قهرمانی بین المللی آدلاید در این ماه کمک کند، هیچ نشانه‌ای از سرویس‌هایی که پیشرفت سابالنکا را در صحنه‌های بزرگ تضعیف کرده باشد، وجود نداشت.

بسیار گویاتر از اینکه سه آس سابالنکا شلیک کرد و از دست دادن تنها یک سرویس گیم، تلاش این بازیکن 25 ساله برای سرفه نکردن یک خطای دوگانه بود.

این ملکه که به خود اعتراف کرده بود تنها در سال گذشته حدود 428 نفر را به دست آورد که به راحتی بیشترین تعداد را در تور WTA به دست آورد، از جمله 19 مورد در دور دوم برد مربوطه خود در 12 ماه پیش در ملبورن.

بنابراین اگر بگوییم که دانه پنجم بر روی ماه با بهبود چیزی که مسلماً بزرگترین پاشنه آشیل تنیس زنان بود، دست کم گرفته شد.

اوه، خدای من، من تقریباً هر کاری انجام دادم تا سرویسم را درست کنم. مانند، در تمام سال ما چیزهای مختلفی را از نظر ذهنی، ذهنی، تکنیکی، فنی و تلاش برای نفس کشیدن متفاوت انجام دادیم.

«یعنی خیلی تلاش کردم. داشتم ویدیوهای زیادی از سرویسم می دیدم. حتی نمی توانید تصور کنید چقدر کار کردم. من در حال حاضر بسیار خوشحالم که همه چیز کار می کند.»

با این وجود برای حذف یک ست در شش مسابقه در سال 2023، تعقیب کننده عنوان اوپن در روز شنبه بعد از اینکه لورن دیویس برنده مسابقات بین المللی هوبارت را حذف کرد، روز شنبه با الیز مرتنز بلژیکی برای حضور در مرحله یک شانزدهم نهایی بازی خواهد کرد.

اکاترینا الکساندرووا، بازیکن نوزدهم روسیه نیز با نتیجه 1-6، 6-2، 6-3 مقابل تیلور تاونسند وایلدکارت آمریکایی پیروز شد. اما ورونیکا کودرمتووا، هموطن نهم الکساندروا با نتیجه 6-4، 2-6، 6-2 تسلیم شد.

کارولین گارسیا شماره 4 جهان و بلیندا بنچیچ نفر دوازدهم از دیگر نام های بزرگی هستند که در روز چهارم حضور دارند. نفر دوم اونس ژابور پنج شنبه شب نقش مارکتا وندروسوا را بازی می کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

وزیر سابق ولز “اختلاف” با دومینیک راب | دومینیک راب

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، رابرت باکلند تایید کرد که …