راه دور: انحراف حماسی 5000 کیلومتری مرد استرالیایی برای بازگرداندن ماشینش به خانه | اخبار استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کریسمس قرار است عزیزان را دور هم جمع کند، اما زمانی که یک “سیل کتاب مقدس” در یک جشن خانوادگی ویران کرد، یک مرد استرالیایی را مجبور کرد که تقریباً 5000 کیلومتر را به تنهایی از طریق خارج از خانه دور بزند تا ماشین خود را به خانه برساند.

کریس انگلیش، یک مرد 64 ساله اهل کونونورا در شمال غربی استرالیا، این هفته در روز در صحرای سرخ رانندگی می کند و شب در راه بازگشت به خانه کمپ می زند.

کریس در طول روز از رنگ قرمز در حال رانندگی است و در هنگام بازگشت به خانه در شب کمپ می زند.
کریس در طول روز از رنگ قرمز در حال رانندگی است و در هنگام بازگشت به خانه در شب کمپ می زند. عکس: کاربر توییتر Cragget2

در ماه دسامبر، انگلیسی و همسرش از Kununurra به مرکز ساحلی Broome رفتند تا بتوانند با یک پرواز ارزان‌تر به پرث بروند تا در کریسمس و سال جدید در کنار فرزندان و خانواده‌هایشان باشند.

اما در اوایل ژانویه، در اواخر اقامت خود در پرث، این زوج متوجه شدند که با مشکل مواجه شده اند.

آنها شاهد بودند که بخش شمالی استرالیای غربی توسط “بدترین” سیلابی که ایالت آنها را تحت تاثیر قرار داده است، غرق شد.

جاده بین Broome و Kununurra با طغیان رودخانه Fitzroy نابود شد و این زوج متوجه شدند که نمی‌توانند طبق برنامه‌ریزی شده ماشین خود را بردارند و همان مسیر را به خانه برانند.

هنگامی که آنها برای جلوگیری از بسته شدن جاده ها از Google Maps برای یافتن بهترین راه خانه بعدی برای جلوگیری از بسته شدن جاده ها مشورت کردند، این سفر خیره کننده بود – یک مسیر U شکل وسیع از مرکز استرالیای غربی، که به پایه قلمرو شمالی و تا نوک آن می رسید، قبل از آن. رانندگی به سمت غرب به کونونورا.

این سفر 64 ساعت طول می کشد، در طول 4770 کیلومتر جاده – یک سفر طولانی تر از رانندگی از مادرید به مسکو.

کریگ، پسر انگلیسی به آبان نیوز گفت که پدرش «از نظر رانندگی در خارج از کشور بسیار کارکشته است»، بنابراین از انحراف ماموت ها منصرف نشد.

توقف در اولورو.
توقف در اولورو. عکس: کاربر توییتر Cragget2

کریگ می‌گوید: «او یک مرد روستایی است، بنابراین برای ما عادی به نظر می‌رسید که او می‌خواهد، این دقیقاً همان چیزی است که او دارد. “او تنها کسی است که به اندازه کافی دیوانه است که بتواند این سفر را انجام دهد.”

انگلیسی موفق شد همسرش را متقاعد کند و اجازه پرواز به بروم و نجات ماشین سرگردان آنها را گرفت، در حالی که او به کونونورا برمی‌گشت زیرا باید زودتر برای کار برمی‌گشت.

صبح روز دوشنبه، انگلیسی با نیسان پاترول چهار چرخ متحرک خود با یک سوآگ، یک اجاق گاز قابل حمل و وسایل به مدت یک هفته، به سفر بلندپروازانه ای رفت.

پسرش کریگ شروع به اشتراک‌گذاری به‌روزرسانی‌هایی کرد که فقط برای دنبال‌کنندگان کوچکش از دوستانش در توییتر در نظر گرفته شده بود. به زودی، کریگ هزاران دنبال کننده جدید داشت که مشتاق شنیدن آخرین محل اختفای پدرش بودند. وقتی انگلیسی بعداً با پذیرایی وارد شهری شد، کریگ از شهرت تازه کشف شده خود به پدرش گفت.

کریگ گفت: «او از اینکه مردم حمایت می‌کردند، می‌خندید. “به نظر من کاملاً متحیر شده و حتی کمی غرق شده ام.”

کریگ گفت: “او به من گفت که این کار را برای هیچ توجهی انجام نمی دهم، فقط می خواهم ماشین را پس بگیرم.”

تا چهارشنبه، انگلیسی وارد قلمرو شمالی شد و شب را در کنار اولورو در کمپ گذراند.

خانواده او انتظار دارند که او تا دوشنبه به خانه در Kununurra برگردد. کریگ تخمین می‌زند که پدرش در طول سفر حدود 1000 دلار برای بنزین خرج خواهد کرد، با هزینه‌های بالاتری در ایستگاه‌های خدمات راه دور.

هیچ کدام از ما نگران او نیستیم. اگر او گم شود، تمام کشور به دنبال او هستند.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“ما یک میلیون پوند اجاره به صاحبخانه خود بدهکاریم – اما آنها ما را با خانه های بی کیفیت رها کرده اند” | مشاور املاک

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، موسسه خیریه مت فرنلی تقریباً 1 …