نظر شما هر چه باشد، علاقه اسمیت ارزش قهرمانی شهرستان را نشان می دهد | کریکت

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آزمانی که بازیکنان کریکت بدون سر و صدا از یک لیگ بیست 20 به لیگ بعدی می‌پرند – اغلب در نیمه راه، مانند سازندگان گاوچران که هنوز تخته‌ها را به پایان نرسانده‌اند – تقریباً اطمینان‌دهنده است که یک بازیکن برای «سه یا چهار» به مسابقات قهرمانی کانتی سقوط کند. مسابقات می توانند پشتیبان های زیادی داشته باشند.

بازیکن مورد نظر یک گاوچران نیست، باید گفت، بلکه یک بازیکن استیون پیتر دوروکس اسمیت است. بله، بهترین بازیکن استرالیا از زمان بردمن، استاد هزاران ویژگی خاص، در حال مذاکره با ساسکس بر سر یک قرارداد کوتاه مدت قبل از فینال مسابقات جهانی تست در ژوئن و دفاع از خاکستر مورد انتظار بوده است.

اخبار مربوط به این دوره پیشنهادی در ماه مه – که هنوز تایید نشده است و سایر باشگاه‌ها علاقه‌مند هستند – هفته گذشته با واکنش‌هایی در فضای معمولاً آرام و منطقی رسانه‌های اجتماعی مواجه شد. پاسخ‌ها به گزارش آبان نیوز حاوی کلماتی مانند «خیانت»، «دیوانگی» و «ننگ» بود – ما فکر می‌کنیم هدفشان ساسکس بود – با ایموجی‌ها ترکیبی هولناک از کف دست و مدفوع.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

انصافاً، همراه با یک اظهار نظر که انتخاب باشگاه اسمیت را به عنوان نشانه ای از وفاداری او در انشقاق بزرگ سلطنتی می دانست، بسیاری از طرفداران شهرستان نیز از این موضوع هیجان زده بودند. این بازیکن 33 ساله هرگز در قدیمی‌ترین رقابت‌های داخلی جهان بازی نکرده است، و این احتمال وجود دارد که او با توپ دوکز در هوو رو به رو شود، زیرا مرغ‌های دریایی و زمین‌بازان لغزشی برای بسیاری فریبنده می‌شوند.

اینکه کریکت انگلیسی در اینجا خودخراب می‌کند، بحث جدیدی نیست و رسیدن به مرحله‌ای است که بتوان آن را در کنار دیگر سنت‌های مدرن پیش از خاکستر، مانند جنگ کلامی ساختگی یا پیش‌بینی «۵-۰ استرالیا» گلن مک‌گراث مطرح کرد. گفته می‌شود، این اتفاق فقط قبل از سریال‌ها در انگلستان رخ می‌دهد، با شش تیم شفیلد شیلد چیزی شبیه به یک فروشگاه بسته (رفتن انفرادی میسون کرین به نیو ساوت ولز در شش سال پیش یک دور از ذهن بود).

اینجاست که بسیاری از ناراحتی ها سرچشمه می گیرد. این حس که علیرغم اینکه استرالیا از سال 2001 در انگلستان طعم یک برد سری تست را نچشیده است، این خیابان یک طرفه استعداد در کریکت درجه یک دینکام منصفانه نیست. حتی تروور بیلیس، به عنوان یک پای فورن بیست، استرالیایی، فکر می کرد که آیا زمان آن رسیده است که پل متحرک کانتی را در زمانی که سرمربی تیم ملی انگلیس بود، بالا بکشد.

این رفلکس قابل درک است. مارنوس لابوشاگن را در نظر بگیرید، که پس از شروع تابستان 2019 در گلامورگان، در اواسط آزمون به عنوان جانشین ضربه مغزی اسمیت در لردز، وارد مسابقه خاکستر شد. شاید صعود بعدی او به شماره 1 در رتبه بندی آزمون به ما بگوید که سهم او در آن سری – 353 دوش با میانگین 50 – بدون توجه به این اتفاق می افتاد. اما پنج قرن در 10 گردش برای گلامورگان فقط می تواند کمک کند.

با این حال هیچ تضمینی وجود ندارد. هنگامی که فیلیپ هیوز در سال 2009 به میدلکس پیوست، باعث نارضایتی زیادی شد، آنگوس فریزر، مدیر کریکت باشگاه، 900 کلمه در ایندیپندنت در دفاع از این قرارداد نوشت، پس از آن که اندرو استراوس، کاپیتان تیم ملی انگلیس، آن را کوته فکرانه خواند. پس از آن، سه قرن در سه دوره گردی برای باشگاه انجام شد، اما خاکستری که برای آن کم بود، با هیوز پس از دو آزمایش ساده کنار رفت.

به همین ترتیب، لابوشاگن اگر در سال 2021 برگزار می‌شد، شاید از اولین بازی خارج از خانه‌اش آنقدر لذت نمی‌برد، اولین چهار بازی او برای گلامورگان در آن سال – برابر با مدت زمانی که اسمیت در نظر دارد – با امتیازهای 11، 12، 10، 0. ، 11 و 0 خارج نشده اند. جیمی اندرسون شماره خود را در کاردیف داشت، در حالی که دو اخراج توسط دارن استیونز بدون شک باعث شد تا در گروه شایعه شده WhatsApp برای بازیکنان استرالیایی خارج از کشور در کریکت کانتی با عنوان “استیو شما را به دست آورد”.

همچنین می توان گفت که در حالی که بن استوکس و برندون مک کالوم اخیراً نکاتی را در مورد روش های خود به کانتی ها ارائه کرده اند، هنوز تفاوت زیادی بین رویارویی با حملات دسته دو و این تیم ریبوت شده انگلیس وجود خواهد داشت. این به راحتی می تواند یک طلسم تا حد زیادی غیر اطلاعاتی را از نظر چالشی که در ادامه می آید ثابت کند.

در حالی که جوفرا آرچر قرار است در لیگ برتر هند حضور داشته باشد، اسمیت می تواند نگاه دقیق تری به رقیب هم تیمی خود در اولی رابینسون داشته باشد. اگرچه این مسیر داخلی هر دو طرف را قطع می کند. برای تام هاینز و علی اور – دو بازیکن جوان با آینده درخشان – شانس مشاهده روال تمرینی او می تواند گرد و غبار طلا باشد.

اینطور نیست که رکورد اسمیت در انگلیس بدون زمان تنظیم هم چندان درخشان نباشد، با شش قرن و میانگین 59.55. بازگشت قابل توجه او در سال 2019 – 774 دوش در 110 از چهار تست – همچنین پس از محرومیت یک ساله برای ماجرای سمباده رخ داد. چه کسی می داند، شاید این واقعیت که او این بار یک ضربه می خواهد نیز به ما چیزی بگوید. برخی از ناظران در استرالیا هنوز تعجب می‌کنند که آیا علیرغم تعداد زیادی دویدن در تابستان اخیر، آیا او در مورد تکنیک خود بی‌قرار است یا خیر.

با توجه به برخی اظهارات مرموز اخیر در مورد بازنشستگی، این می تواند اولین و تنها فرصتی باشد که اسمیت را در سفیدپوستان کانتی ببینیم و هم تیمی ها و حریفان از آنها سود ببرند. تا حدودی، با توجه به شرارت نامناسبی که او پس از بازگشت از آن محرومیت از سوی جمعیت انگلیسی با آن مواجه شد، شاید این یکی را مدیون او باشد.

زمین شهرستان در هوو.
زمین شهرستان در هوو. عکس: نیل مارشال / ProSports / Shutterstock

در هر صورت، اینکه اسمیت می‌خواهد در مسابقات قهرمانی کانتی بازی کند – هر چند انگیزه‌اش منفعت‌خواهانه باشد – چیزی در مورد ارزش ماندگار آن به ما می‌گوید. در حالی که IPL در حال غرش است، حضور کوتاه او در شایرها نیز ممکن است قبل از شروع رویداد اصلی در Edgbaston در 16 ژوئن، درام رول خوبی ایجاد کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مشاهیر و دانشمندان عزاداری شیر کوهی P-22 را در یادبود فروخته شده | لس آنجلس

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، در یک شنبه آفتابی در …