جولیان سندز بازیگر بریتانیایی ناپدید شده کوهنورد در کالیفرنیا | فیلم

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک کوهنورد که در جنوب کالیفرنیا مفقود شده است، بازیگر بریتانیایی جولیان سندز نامیده شده است.

این مرد 65 ساله عصر جمعه در منطقه بالدی بول کوه های سن گابریل ناپدید شد و جست و جوهای مقامات محلی در آخر هفته ادامه داشت.

او برای نقش‌هایش در فیلم‌های «اتاقی با منظره»، «ترک لاس وگاس» و «وارلاک» و همچنین حضور در تلویزیون در 24، اسمال‌ویل و بانشی شهرت دارد.

این در حالی است که اداره کلانتر شهرستان سن برناردینو از کوهنوردان خواسته است که “دوباره فکر کنند و به هشدارها توجه کنند” پس از آب و هوای خائنانه در منطقه. این نیرو گفت که تیم های جستجو و نجات آن در چهار هفته گذشته به 14 تماس در کوه بالدی و مناطق اطراف آن پاسخ داده اند.

سخنگوی این وزارتخانه در بیانیه ای که به اشتراک گذاشته شده است، گفت: روز جمعه، 13 ژانویه، حدود ساعت 7:30 بعد از ظهر، یک کوهنورد به نام جولیان سندز 65 ساله از هالیوود شمالی در منطقه بالدی بول مفقود شده است. با خبرگزاری PA

خدمه جستجو و نجات بخش کلانتر پاسخ دادند و جستجو را آغاز کردند. به دلیل خطرات بهمن و شرایط مسیر، خدمه زمینی عصر شنبه از کوه خارج شدند.

با این حال، زمانی که آب و هوا اجازه دهد، ما با هلیکوپتر و هواپیماهای بدون سرنشین به جستجو ادامه می دهیم.

این سخنگو افزود که در صورت بهبود شرایط جوی و ایمن تر شدن شرایط برای گروه های امدادی، جستجوهای زمینی اضافی برنامه ریزی می شود.

ساندز که اخیرا نقش افسر ارشد پزشکی را در درام 2021 به رهبری جک لودن و پیتر کاپالدی بازی کرد، از سال 2020 در لس آنجلس زندگی می کند.

از سال 1984 تا 1987 او با سارا ساندز سردبیر آینده ایونینگ استاندارد و امروز ازدواج کرد، که با او یک پسر مشترک دارد، در حالی که او همچنین دارای دو دختر با روزنامه نگار Evgenia Citkowitz است که در سال 1990 با آنها ازدواج کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …