آنتونیو کونته، بازیکن اسپرز، پس از ضربه‌های روحی و روانی، فشار خانواده را در ایتالیا احساس می‌کند | آنتونیو کونته

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

افیا آنتونیو کونته، یک دوره آسیب زا بوده است. سرمربی تاتنهام با مرگ سه دوست صمیمی – جیان پیرو ونترونه، سینیسا میهایلوویچ و جیانلوکا ویالی – تحت تأثیر قرار گرفته است و آنها او را به “بازتاب مهمی در مورد آینده من” سوق داده اند.

چیزی که کونته برای اولین بار پس از مرگ ویالی در جمعه قبل از آن به وضوح بیان کرد این بود که مهم ترین چیز در زندگی به او یادآوری شده بود. خانواده و دوستان است. و همانطور که او سعی کرده است با این سوگواری کنار بیاید – ابتدا ونترون در اوایل اکتبر، سپس میهایلوویچ در اواسط دسامبر قبل از ویالی – او واقعاً فاصله را با همسرش الیزابتتا و دختر 15 ساله آنها ویتوریا احساس کرده است. که در ایتالیا به زندگی خود ادامه داده اند.

کونته گفت: “مطمئناً، این فصل از جنبه شخصی فصل سختی است.” «از دست دادن سه نفری که به خوبی می‌شناختم در این مدت کوتاه ساده نبود. وقتی این موقعیت اتفاق می افتد، شما را به بازتاب های مهم می رساند.

«خیلی وقت ها فکر می کنیم و به کارمان اهمیت زیادی می دهیم و خانواده را فراموش می کنیم. فراموش می کنیم که باید زمان بیشتری برای خود داشته باشیم. این فصل باعث می شود که بازتاب مهمی در مورد آینده ام داشته باشم.

«وقتی کار می‌کنید و کار در بالای ذهن و ذهن شماست، شاید فراموش کنیم که با خانواده و دوستانمان بمانیم. این اشتیاق ماست و به خاطر این اشتیاق ما چیزهای زیادی را از دست دادیم. اما وقتی این وضعیت پیش می‌آید، به این فکر می‌کنید که شاید خوب باشد که به خانواده و دوستانتان و همچنین به خودتان زمان بیشتری بدهید. کار همه چیز در زندگی نیست.»

کونته قبل از امضای قراردادی به مدت یک فصل و نیم برای جانشینی نونو اسپریتو سانتو در اسپرز در نوامبر 2021 به سختی فکر کرد زیرا او و الیزابتتا هرگز قرار نبودند ویتوریا را در نقطه مهمی از تحصیلش از بین ببرند. همین طور است. کونته در هتلی در لندن زندگی می کند و هر زمان که بتواند به ایتالیا برمی گردد. الیزابتتا و ویتوریا نیز در هر فرصتی که در دسترس هستند از آن بازدید می کنند و با این حال وضعیت هنوز ایده آل نیست.

آنتونیو کونته به همراه جانلوکا ویالی در دوران هم تیمی خود در یوونتوس.
آنتونیو کونته (سمت چپ) به همراه جیانلوکا ویالی در دورانی که در یوونتوس هم تیمی بودند. عکس: فابیو دینا/آلامی

کونته گفت: “مطمئناً داشتن خانواده من در ایتالیا خوب نیست… خوب نیست.” اما وقتی یک پسر یا دختر و بچه در مدرسه دارید، باید به آنها احترام بگذارید، زیرا اگر هر سال یا دو فصل مجبور شوید بچه های خود را به طور کامل تغییر دهید … من نمی خواهم زندگی خانواده ام را تحت تأثیر قرار دهم. .

گاهی اوقات مهم است که برای فداکاری و ماندن تصمیم بگیریم. من خانواده ای دارم که سعی می کنند از من حمایت کنند و هر لحظه که می توانند به اینجا بیایند. اما این نوع شرایط زمانی سخت تر می شود که چنین موقعیت هایی برای جانلوکا، جیان پیرو و سینیسا اتفاق بیفتد.

پس از مرگ ویالی، دستیار سرمربی اسپرز، کریستین استلینی، بینشی از طرز فکر کونته ارائه کرد. استلینی که سال‌ها کونته را می‌شناسد، او را «مردی سرسخت» توصیف کرد که «در این لحظه برای نشان دادن احساساتش بسته‌تر است». استلینی گفت که کونته می تواند تمام روز در مورد فوتبال و کار صحبت کند، اما وقتی احساسات شخصی در میان بود، داستان متفاوت بود. استلینی افزود: “در لحظات سخت، شاید شما نشان نمی دهید … یا سکوت چیزی فراتر از کلمات است.” “ما در آن لحظه هستیم.”

چگونه به عنوان یک مدیر لیگ برتر غمگین شویم؟ در بیشتر مشاغل، یک دوره مرخصی دلسوزانه ممکن است یک گزینه باشد. برای کونته، بهترین کاری که می‌توانست انجام دهد کناره‌گیری از چند کنفرانس مطبوعاتی بود. ونترونه، مربی تناسب اندام اسپرز، و میهایلوویچ، اسطوره یوگسلاوی و لاتزیو، مبتلا به سرطان خون بودند. آنها به ترتیب 61 و 53 سال داشتند در حالی که ویلی که 58 سال داشت و هم تیمی کونته در یوونتوس بود، به سرطان پانکراس مبتلا بود. کونته 53 ساله است و اجتناب ناپذیر است که او به مرگ خود فکر کرده است.

کونته فضای حرفه‌ای وحشیانه‌ای را اشغال می‌کند که در آن می‌داند بدون توجه به آنچه در پس‌زمینه می‌گذرد باید اجراها و نتایج را ارائه دهد. زمانی که همه چیز در زمین خوب پیش نمی رود، این وضعیت خسته کننده است، حتی بیشتر از آن که همه چیز در زمین خوب پیش نمی رود – همانطور که به طور کلی از زمان شکست 2-0 مقابل منچستریونایتد در 19 اکتبر اتفاق افتاده است. آنها پنجشنبه شب به منچسترسیتی می روند که از 9 بازی اخیر خود در لیگ برتر تنها 3 پیروزی را کسب کرده اند.

جیانلوکا ویالی: نگاهی به زندگی فوتبالی بزرگ ایتالیایی – آگهی فوت ویدیویی

کونته تعهد خود به اسپرز را زیر سوال برده است زیرا او حاضر نیست بگوید آیا می‌خواهد بعد از پایان فصل با آنها ادامه دهد یا خیر. در همین حال، مائوریسیو پوچتینو و توماس توخل – که هر دو بیکار هستند – به عنوان جانشینان احتمالی معرفی می شوند. واقعیت جالب: توخل از کودکی طرفدار اسپرز بود.

کونته باید در چارچوب مدل کسب و کار باشگاه عمل کند که بارها گفته است از نظر او خوب است. با این حال، از بیرون که به درون نگاه می کنیم، با وسواس کونته در مورد شارژ توربو به سمت جوایز اصلی، به سختی می توان آن را ثابت کرد.

کاری که کونته انجام خواهد داد و همیشه انجام داده است، مبارزه هر روز است. او گفت: “در مورد تعهد و آنچه به باشگاهی که در آن کار می کنم می دهم… هیچ باشگاهی از این موضوع ناراضی نبود.” معمولا وقتی باشگاه را ترک می کنم، آنها از من پشیمان می شوند [leaving] خیلی چون روش کار من را می دانستند. طبیعی است که وقتی روز را تمام می کنم خسته می شوم چون زیاد کار می کنم. به همین دلیل باشگاه از من می خواهد که برای مدت طولانی بمانم.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …